Cela Srbija dolazi u Beograd: Građani iz cele zemlje stižu u prestonicu na veliki skup 27. juna (FOTO/VIDEO)
Građani širom Srbije uputili su se ka Beogradu, gde će sutra biti održan veliki skup u organizaciji Srpske napredne stranke. Sve detalje možete pratiti u našem blogu uživo iz minuta u minut.
26.06.2026
09:24 >> 16:12
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
jjj
pre 10 godina
Nova pogon i jos ljudi koji .ce da rade.Lepe vesti
ivan
pre 10 godina
Najveci proizvodjaci automobila ce dobijati ove delove iz nase zemlje.
Jana
pre 10 godina
Dok se drugi igraju politike, premijer otvaran nova radna mesta!
Stanko
pre 10 godina
Ovo je za svaku pohvalu .
dimitrijević
pre 10 godina
Za mlade, otvaranje novih radnih mesta je šansa za njihovu sigurnu i stabilnu budućnost.
Sara
pre 10 godina
Ovo je odličan projekat za dobrobit svih, kao i za nova radna mesta
Andrea
pre 10 godina
Kako je lepo videti ljude na novim radnim mestima. Neka se otvaraju fabrike jer to je ono sto Srbiji treba,domaca ulaganja, strane investicije i borba vlade.
rada
pre 10 godina
I nada za nova radna mesta i ostanak omladine u svojim sredinama
Zoran
pre 10 godina
Samo neka nam se fabrike otvaraju,to je ono sto cenim kod naseg premijera,sve vise firmi dolazi kod nas da ulaze.
neven
pre 10 godina
Svakog dana se otvara neki novi pogon,fabrika..Malo je reci hvala.
Renata
pre 10 godina
To znaci nova radna mesta.Takve vesti me raduju.
Goran
pre 10 godina
Srbija svakodnevno dobija nove pogone.
Milenko
pre 10 godina
Svaka cast, pa ovaj nas premijer je neumoran covek. Samo tako nastavite, svako novo radno mesto je veliki uspeh. Srbija pobedjuje tako.
Kole
pre 10 godina
Premijer je najavio nove investicije i radi na tome.
Savo
pre 10 godina
Otvorena jos jedna proizvodna fabrika koja ce uposliti nove ljude.
psiholoskinja17
pre 10 godina
Srbija i njena vlada cak ni subotom ne miruju.
Ruža
pre 10 godina
Premijer odlično radi svoj posao... za tako kratko vreme podigao nas je iz pepela i omogućio nam da živimo kao normalni ljudi...
uyi
pre 10 godina
Tako sa radi i gradi,a ne sedi po kancelarijama i ogovara.
Pecaros
pre 10 godina
Nemam reci za ovo. Svaka cast. Samo neka se ulaze u Srbiju i neka raste proizvodnja.
Rade
pre 10 godina
Investicije i otvaranje novih radnih mesta je pohvalno za vladu koja odgovorno obavlja svoju duznost.Trebamo nastaviti u ovom smeru jer smo na dobrom putu da vratimo ovu zemlju na stabilan kurs.
Slavka
pre 10 godina
Ovo je bas mnogo mocno
alex0809
pre 10 godina
I bice sve vise takvih hala.
Jovana
pre 10 godina
Divno, sjajne vesti za Dzonson elektrik.Uz novu proizvodnu halu dzonson ce ojacati.
max
pre 10 godina
Nova radna mesta sjajno!
nikola
pre 10 godina
Svakoga dana neko pozitivno iznenadjenje
Branko Bandić
pre 10 godina
Nova hala , nova rad na mesta, pa to nam je sada najpotrebnije.
Goran
pre 10 godina
Svako radno mesto mnogo znaci grdjanima.
Koviljka
pre 10 godina
Zaista odlična vest, treba nastaviti sa ulaganjima u slabije razvijeni deo Srbije
Irena
pre 10 godina
Svaka cast Vucicu na trudu i energiji koju ulaze da bi Srbija postala bolje mesto za zivot.
Sima
pre 10 godina
Radi se punom parom,svaka cast
Vladimir
pre 10 godina
Velika svetska firma koja zaposljava hiljade radnika nadam se da ce i kod nas biti mnogo radnih mesta...
darko
pre 10 godina
Neka je srecno i dugovecno.
Tara
pre 10 godina
Nekad EI za naše roditelje, danas Johnson Electric za našu decu, svaka čast!
milan
pre 10 godina
Nastaviti sa otvaranjem što više fabrika
Marko
pre 10 godina
Velika stvar za Nis.Odlicna kompanija, plus nova radna mesta.
slobodan
pre 10 godina
Samo neka otvaraju i rade.
Bojan
pre 10 godina
BMW delovi iz Srbije !! Vozamo se po celom svetu !!
Milos
pre 10 godina
Srbiju ceka bolja buducnost! Bravo za premijera i njegovo zalaganje.
Anamarija89
pre 10 godina
Velika vest kako za Nis,tako i Srbiju.
Damir
pre 10 godina
Ovako se menja Srbija a ne praznim recima i mrznjom. Bravo.
Pjer
pre 10 godina
Vučić se uspešno bori protiv nezaposlenosti,dobrim investicijama !
milan
pre 10 godina
Lepa vest za Srbiju
Klara
pre 10 godina
Gradjani Nisa se raduju novo otvorenoj hali .
Bilja
pre 10 godina
Ljudima treba posao tako da je ovo odlicna vest.
Vidak
pre 10 godina
Nislije imaju sansu za zaposlenje.
Neda
pre 10 godina
Premijer ispunjava obećano,još novih radnih mesta u Nišu,divna vest.
tami
pre 10 godina
Svakog dana neka nova fabrika, neki novi pogon se otvara, Srbija ima nova radna mesta, sve vise ljudi se uposljava, to je ono sto je bitno.
djordje92
pre 10 godina
itekako ce znaciti ne samo Nisu nego i regionu
Gorana
pre 10 godina
Srbija se uspešno razvija i gradi,a sve zahvaljujući sposobnoj vladi i premijeru Vučiću!
marko
pre 10 godina
Ma samo napred a ove demokrate neka crknu od muke !
Lela
pre 10 godina
Dobra vest za Nislije, nova radna mesta se otvaraju i prosiruje se proizvodnja.
sasa
pre 10 godina
600 ljudi ce imati bolji zivot u Nisu. Rad i samo rad i Srbija izlazi iz krize!
Mica
pre 10 godina
Svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujemo...bravo!
Marko
pre 10 godina
Srbija koraca ka buducnosti.
boba
pre 10 godina
Veoma lepo. Još jedna fabrika je ohrabrenje i vetar u leđa da nastavimo ovim putem.
ver
pre 10 godina
Ovo je dobra vest za gradjane Nisa.
mina
pre 10 godina
Vučić je otvoro više radnih mesta nego što njegovi predhodnici nisu dugi niz godina dok su bili u vlasti.
Aljosa
pre 10 godina
Odlicno, bravo...Srbija uz ovog coveka i uz ovu vladu ima buducnost. Samo napred narod prepoznaje snagu i energiju za bolju buducnost ove zemlje i njenih stanovnika.
Sanja
pre 10 godina
Fabrike se ostvaraju na sve strane! Da je ovaj procvat privrede poceo pre 10godina, do sada bi smo vec ziveli bolje.
Ivana
pre 10 godina
Odlicna vest za Srbiju i ljude koji ce biti zaposljeni tu !
nenad
pre 10 godina
Proizvodnja u Srbiji, izvoz u svet!
Alexa83
pre 10 godina
Sjajna vest za Nis!!!
NumeroUno
pre 10 godina
Jao kakv osećaj kada majstor u Nemačkoj zaviri ispod haube novog BMW-a i vidi da na elektromotoru piše "Made in Serbia".
tomislav4
pre 10 godina
Sve pohvale, svaka cast! Samo neka se ovako nastavi!
milos
pre 10 godina
Covek koji se bori za nas i nasu decu
Karolina
pre 10 godina
Volim da cujem dobre vesti. Srbija napreduje svakim novim danom
Ljubica
pre 10 godina
Sve pohvale za ovaj projekat i smanjenje nezaposlenosti.
Ivan
pre 10 godina
Otvaranje ove fabrike je svakako dobar razlog za pozitivna privredna očekivanja.
gliga
pre 10 godina
Nova radna mesta za narod koji zivi na jugu.
Sasa
pre 10 godina
Ovo je sto je preko potrebno Srbiji , nove investicije.
mima
pre 10 godina
Svaki dan neka lepa vest tako i treba nastaviti sa otvaranjem fabrika .
anka
pre 10 godina
Ja se posebno radujem kada procitam da se otvara mogunost novih radnih mesta, jer samo na taj nacin mozemo ici napred, da smanjimo nezaposlenost.
dex85
pre 10 godina
Za novog premijera niko mi nije prihvatljiv osim Vučića.
Gogo
pre 10 godina
Srbija polako pocinje da proizvodi i da zaposljava.
Dragan
pre 10 godina
Siguran sam da ce se uskoro javiti oni kojima ni ova investicija nije dobra i koji stalno kritikuju sto se sve u Srbiji uradi.
kristina4
pre 10 godina
Raduju nas ovakve vesti! Bravo... idemo napred!
Sloba
pre 10 godina
Ovo su odlicne vesti, potrebno je svima pobezbediti dobar i siguran posao.
aleksandar1
pre 10 godina
Nis postaje grad rada . produktivnost kad se poveca svima ce biti bolje.Ujedinjeni mozem Srbija pobedjuje
mola
pre 10 godina
Ovo su odlicne vesti! Svaka cast!
Acid
pre 10 godina
Najbolji nacin za razvoj juznog dela Srbije je upravo ovaj , otvaranje radnih mesta i dolazak investitora.
Labavko
pre 10 godina
Ovo je vest od izuzetnog značaja.
Danijela
pre 10 godina
Jos jedna investicija koja je usrecila jug Srbije.
veverica
pre 10 godina
Ovakve vesti me usrece i duboko verujem da ih biti sve vise i vise! Sve cestitke premijeru!
Dragana
pre 10 godina
Sa Vučićem idemo u bolju budućnost definitivno.
Malisa
pre 10 godina
Konacno Srbija krece napred .Pa pogledajte koliko je u zadnje vreme otvoreno radnih mesta u celoj Srbiji.To moze da opovrgne i tumaci u negativnom kontekstu samo onaj ko nije ni malo realan.
Darko
pre 10 godina
Naravno da su dobre i lepe vesti. Pozdravljam.
Jakov
pre 10 godina
Svi su imali svoje šanse, SNS je svoje koristio da doprinese narodu i da se poveća kvalitet života građana, dok ovi drugi nisu uspevali ni svoje ''dobrotvore'' da namire.
gaja
pre 10 godina
Samo neka otvaraju i rade.
Lina
pre 10 godina
Lepe vesti za grad Nis i jos lepse vesti za nove radnike.
Milan
pre 10 godina
Premijer odlično radi svoj posao... za tako kratko vreme podigao nas je iz pepela i omogućio nam da živimo kao normalni ljudi...
Milorad
pre 10 godina
Ovo je vise nego dobra vest nadam se da ce ovih otvaranja u buducnosti biti jos vise!
misa
pre 10 godina
Bravo za Vucica bravo za vladu
Sladjana
pre 10 godina
Veliki je uspen svako radno mesto
Ana
pre 10 godina
nova radna mesta su ono sto nam je bilo neophodno,a premijer je to ucinio mogucim.
dsas
pre 10 godina
Otvaranje nove proizvodne hale u Nisu nas sve raduje.
Uros
pre 10 godina
Gradjani Srbije vole i postuju svakog ko da sve od sebe da ovu zemlju napravi boljim mestom za zivot.
Mima
pre 10 godina
Samo neka se otvaraju nove šanse za mlade i vredne ljude.
Duda
pre 10 godina
Još jedna u nizu i tako treba i da bude kada je privreda i proizvodnja u pitanju.
Taca
pre 10 godina
Ovih dana samo lepe vesti, nove investicije nova radna mesta...
nikola
pre 10 godina
Proizvodnja je osnova drzave.
mihajlo
pre 10 godina
Sto vise radnih mesta to znaci bilji zivot u Srbiji i vise zadovoljnih ljudi.
Sale
pre 10 godina
Cini mi se da su komentari montirani, a imena izmisljena. Nije moguce da nijedan citalac na njih ne da svoj sud. Neverovatno, ali, i to je moja Srbija!