Šta se to upravo desilo u centru Beograda?! Demonstranti stigli ispred Predsedništva, a onda se pojavio Vučić (VIDEO)
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izašao je pred demonstrante koji su došli ispred Predsedništva Srbije da protestuju i razgovarao sa njima.
24.06.2026
11:34
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Nikola
pre 9 godina
Ova Vlada se može pohvaliti izgradnjom autoputeva kao ni jedna do sada. Jedna stvar ne može da se porekne a to je da sve što je Vučić obećao u vezi puuteva i autoputeva je urađeno, i zbog toga se može svrstati u red ljudi koji šta obećaju - ispune.
Ana
pre 9 godina
Autoput je vazan za nove investicije.
Zeljko
pre 9 godina
Bravo.. To znaci i dolazak novih investicija.
Lazo
pre 9 godina
Svaki kilometar autoputa za Srbiju je od ogromnog znacaja.
Nenad
pre 9 godina
Svaka čast,samo napred....nikada u Srbiji nije više metara autoputa napravljeno,do dolaska naprednjaka na vlast.
Predrag
pre 9 godina
Samo neka se gradi i radi. Samo napred.
Maja
pre 9 godina
Samo napred, tako i treba.
Lena
pre 9 godina
Kilometri su od veoma vaznog znacaja.
ana
pre 9 godina
Auto-putevi ce sigurno privuci investitore.
Ljubo
pre 9 godina
Puno mi srce kada vidim da se gradi naša zemlja.
Marijan
pre 9 godina
Sjajna vest.Bravo za Vladu RS i Vucica
dragana95
pre 9 godina
Ovu vlast moram da pohvalim zbog velikog broja puteva koje su izgradili,sto do sad nije niko posle Tita.
MORAR013
pre 9 godina
Jos 1 put u nizu,svaka cast!
Nada
pre 9 godina
Bravo, od kada je premijer na čelu države izgrađeno je puteva koliko nije u zadnjih par decenija.
Ludi Milojko
pre 9 godina
Vidi se ko gradi Srbiju!
Maja
pre 9 godina
Izgradnja autoputeva mnogo doprinosi razvoju Srbije.Najvise od svega privlaci investitore...
Darija
pre 9 godina
I dok se drugi svađaju i prepiru , on otvara gradilišta i fabrike, bravo.
Maja
pre 9 godina
Sve pohvale,potreban nam je svaki metar autoputa.
Marko
pre 9 godina
Srbija svakim danom napreduje , hvala i Kineskim investitorima za pomoć.
Jovana
pre 9 godina
Svaka čast, neka je srećno sa radom. U rokove ne sumnjam.
Boki
pre 9 godina
Svaka cast, infrastruktura je veoma bitna
ZNastasic1
pre 9 godina
Mnogo kilometara puta biće napravljeno u ovoj godini.
Sladjana
pre 9 godina
Mi moramo da gradimo autoputeve ako zelimo da nam dodju investitori.
Vesna Jovanov
pre 9 godina
Kako je obecano tako se i radi, to je razlog zasto postujem ovu Vladu Srbije. Obecanja se ispunjavaju.
Avram
pre 9 godina
Ovo je Srbija kakvu ja volim i cenim. Neka se grade putevi jer samo tako mozemo napred.
ZNastasic1
pre 9 godina
Kilometar po kilometar do savršene mreže saobraćajnica u srbiji.
Jeja
pre 9 godina
Nadamo se nekom napredku i vise radnih mesta!
Dejan
pre 9 godina
Jos kilometara. Bravo, to je nasoj zemlji potrebno kako bi isli u korak sa Evropom!
Stana
pre 9 godina
Bravo, tako treba da radi vlada, kojoj je na prvo mestu nacionalni interes.
Nepoznata
pre 9 godina
Putevi, mostovi, to je ono sto se dugo nije gradilo. Svaka cast ovoj vlasti sto ulaze novac u to jer ce nam to doneti nove investicije i razvoj.
Najbolja
pre 9 godina
Srbiji trebaju putevi bezrezervno i pozdravljam ovakav projekat odnosno nastavak koridora...približićemo kako Vojvodini tako i Beogradu jedan od lepših krajeva Srbije...Čačak-Užice-Zlatibor...Samo napred Vučiću!
Trajko
pre 9 godina
Ovo je sjana vest, svaka cast.
tanja
pre 9 godina
Super vest, ulaganje u svoju zemlju, neprocenjivo.
Vrscanka
pre 9 godina
Dok se pojedinci gloze i jure glasove,Vucic nastavlja da radi na razvoju Srbije.Rad i trud su najbolja reklama!
Najbolja
pre 9 godina
Samo neka se gradi, svakako je od opšteg interesa svih građana Srbije da imamo dobre puteve a pogotovu na toj deonici tj Ibarskoj magistrali! Samo napred Srbijo!
ogac
pre 9 godina
Nasa vlada i premijer Vucic jos jednom dokazuju da rade punom parom za srbiju !
Rade
pre 9 godina
Dobri putevi su bitni.
Danica
pre 9 godina
Ovaj deo puta stvarno nedostaje. Često zbog posla putujem na toj relaciji i dobro bi došao kvalitetan put.
vojko
pre 9 godina
Vest koja nikoga ne može ostaviti ravnodušnog.
SiniMaja
pre 9 godina
Ovo su za Srbiju jako veliki pomaci u izgradnji infrastrukture, sa obzirom da se do skora nista nije radilo niti ulagalo.
Davor
pre 9 godina
Opet je Kina ta koja nam izlazi u susret. Svaka im cast.
sava
pre 9 godina
Samo neka se grade...
vladica
pre 9 godina
Neka se gradi, putevi spajaju ljude...
Mara
pre 9 godina
Govore kako se nista ne radi u Srbiji a svaki dan neka nova vest o izgradnji.
Gabriel
pre 9 godina
Izgradnja novih puteva od velikog znacaja je za sve gradjanje ove drzave.
dada
pre 9 godina
Što se više gradi pre ćemo u EU.
StarBucks
pre 9 godina
Zbog naseg geografskog polozaja, ovo nam je jako znacajno.
Micika
pre 9 godina
Odlicno, to nam treba. Reforme, gradnja puteva, ulaganje u infrastrukturu.. Samo tako da nstavimo, na dobrom smo putu.
Katarina
pre 9 godina
Ova deonica ce mnogo olaksati transport robe i putnika.
Kosta
pre 9 godina
Dočekasmo i to koliko vidim!
Milos
pre 9 godina
Ovo su sjajne vesti za nasu privredu!
Vesna
pre 9 godina
Ovo ce znacajno uticati na brzi i kvalitetniji transport robe!
Asija
pre 9 godina
Samo da se sto pre zavrsi da pocnemo da ubiramo prihode.
nina
pre 9 godina
Svecano otvaranje autoputa, neka bude kao od Ljiga do Preljine i ekstra.
Pedja
pre 9 godina
Ako, autoputevi su na preko potrebni.
bojan
pre 9 godina
Pohvala i za Kineske investitore koji su jedni od vodecih u nasoj zemlji!Hvala na pomoci koju Srbija dobija da ima jake i kvalitetne puteve!
Milos
pre 9 godina
Drago mi što vidim da se i dalje grade putevi koji su od izuzetnog značaja za Srbiju.
Sonja
pre 9 godina
Srbija je sada mnogo lepsa i razvijenija zemlja. Samo nastavite da gradite.
Sanja
pre 9 godina
Autoputevi su vene jedne drzave, svaki novi pomaze da drzava bolje funkcionise.
petar
pre 9 godina
Srecno bilo!Samo neka se gradi,sto vise i sto jace!
Olivera
pre 9 godina
Bravo, srecan vam pocetak radova.
Pera
pre 9 godina
Nema ništa lepše kada ti zemlju vodi državnik koji sve daje za bolje zemlje i naroda, hvala Bogu što imamo Vučića.
Zoran
pre 9 godina
Tako i treba...gradite Srbiju...Bravo
Aleksa
pre 9 godina
Veliki posao,neka je sa srecom i da sve dobro prodje.
Anica
pre 9 godina
Ova vlada je izgradila za mesec dana više auto-pueva nego DOS za sve vreme svoje vladavine.
Goca
pre 9 godina
Nismo nikada imali vise puteva.
Caca
pre 9 godina
Samo neka se ulaze u nasu zemlju to nama treba najvise.
Mile
pre 9 godina
Izgradnja puteva je uvek potrebna
Dare
pre 9 godina
Ovaj autoput će biti spas za ovaj deo Srbije! Muka mi je više od Ibarske magistrale!
nikola
pre 9 godina
Lepe vesti daleko se čuju, bitno je da se gradi.
jo
pre 9 godina
Imamo odlicne uslove za strane investicije.
Milenko
pre 9 godina
Konacno da Srbija ima dobre autoputeve.
JANA
pre 9 godina
Putevi su vazni sa Srbiju.
Robi
pre 9 godina
Putevi su jako vazni i bitni za spajanje ljudi a i za firme i buduce investitore.
Darko
pre 9 godina
Mnogo posla nam predstoji. Odlicna zamisao, podrzavam ideju.
Sale
pre 9 godina
Srbija radi i gradi punom parom. Laze onaj ko kaze da se napredak ne vidi.
Dragana
pre 9 godina
Ulaganje u infrastrukturu je krajnje neophodno Srbiji. Svaka cast.
Verica
pre 9 godina
Od gradnje ovog autoputa svi ce imati koristi a najvise narod Srbije koji ce najvise da ga koristi.
Maja
pre 9 godina
Samo neka se gradi!!! Ovo nismo imali skoro 5 decenija!!!
Aki
pre 9 godina
Saobracajnica vise nego znacajna.
Stefan
pre 9 godina
Ovim ce se mnogo olaksati buduca komunikacija.
Miki73
pre 9 godina
Ovo su odlične vesti! U Srbiji se radi i gradi!
Opanak
pre 9 godina
Rekordna izgradnja saobracajnica i puteva u Srbiji mislim da jasno pokazuje koliko je sposobna ova vlada.Podrska velika!
Milica
pre 9 godina
Izgradnja autoputeva su jedan od najvažnijih infrastrukturnih projekata i mnogo znače, jer povezuju ljude, delove jedne zemlje i zemlje međusobno.
Deja
pre 9 godina
Dobri putevi su od izuzetnog značaja za razvoj zemlje!
Afrodita
pre 9 godina
svaka cast srbija je jedno veliko grediliste
Dejan
pre 9 godina
Konačno je i Srbija dočekala da se gradi i napreduje
Vukasin
pre 9 godina
Otvaranje novih radova znaci da nesto ide napred, svaka cast samo tako nastavite!
Una
pre 9 godina
Dokaz da se Srbija razvija.
Sanja
pre 9 godina
Svaka čast! Ovo je Srbiji bilo potrebno.
Ognjen
pre 9 godina
Vlada RS na celu sa Vucicem je postigla mnogo. Treba tako i nastaviti kada on bude otisao za predsednika.
jeca
pre 9 godina
Svaki put je bitan za Srbiju.
Ivan
pre 9 godina
Svaka cast. Ovo je nama gradjanima Obrenovca bilo potrebno.
verica
pre 9 godina
Deonica kod Obrenovca će biti od velikog značaja, naročito za taj kraj.
Milos
pre 9 godina
Bravo Vucicu, mislim da posle tebe niko nece moci ni da ih odrzava a kamoli gradi. Sto ti uradis uradio si. Ne damo te!
Minja
pre 9 godina
Izgradnja autoputa je od velikog znacaja za investicije i stabilnost Srbije.
milan
pre 9 godina
Ovim potezima cemo lakse privuci investicije.
Milica
pre 9 godina
Samo nek se gradi. Mostovi i putevi su nesto sto obelezava spajanje ljudi.
vidic
pre 9 godina
Svaki dan se nesto radi,ovo je jos jedan dokaz da spajamo saobracajnu mrezu na teritoriji citave zemlje.
Milijana
pre 9 godina
Ljudima u tom delu Srbije ce ovo biti od velikog znacaja. Sve pohvale.
Relja
pre 9 godina
Svaki metar puta nam je neophodan. Samo tako nastavite, ulaganje u infrastrukturu je prioritet.
boba
pre 9 godina
Svaka cast, samo nam radom moze biti bolje!
enka
pre 9 godina
to je divna vest sto ce poceti gradnja autoputa.
Dragan
pre 9 godina
Koridor 11 povezuje važan deo i biće od velikog značaja za rasterećenje te zone i brzo stizanje do cilja.
Spasić
pre 9 godina
Mislim da je infrastruktura u Srbiji u zadnjih 5 godina dosta napredovala
MARKO
pre 9 godina
JAKO LEPA VEST BAS NAS RADUJE
Ana
pre 9 godina
Sjajna je vest da će ljudi napokon ići ovom deonicom, a ne magistralom.
Miki
pre 9 godina
Odlicno. Sve sto je obecano, ispunjava se.
Milica
pre 9 godina
Bravo. kilometar po kilometar, gradi se, to je najvaznije.
Maja
pre 9 godina
To znači da ćemo od Obrenovca do Čačka do kraja 2017. praktično imati moderan autoput.
Divna
pre 9 godina
Putevi nam trebaju je oni spajaju ljude.
Danilo
pre 9 godina
Ovo su vesti koje volim da procitam uz kafu. Svaka cast Aleksandru Vucicu!
Soka
pre 9 godina
Otkako je premijer Vucic samo otvara jos nista nije zatvorio.
Dalibor
pre 9 godina
Samo neka se gradi i biće sve u redu!
miki
pre 9 godina
Aleksandar Vucic je odradio dobar posao kao premijer,nadam se da ce biti jos uspesniji kao predsednik!Srecno!
Nexi
pre 9 godina
Dosta je uradjeno u nasoj zemlji u prethodnim godinama. Vucic ima ambicije koje polako sprovodi u delo.
iva
pre 9 godina
Dobre vesti i ovo znaci gradjanima Srbije.
Luka
pre 9 godina
Sve pohvale, dokaz da čovek stoji iza svojih reči i dela, kao i rešavanje svih problema
Petar
pre 9 godina
Al ce biti milina voziti Srbijom kad se sve zavrsi.
Koridori
pre 9 godina
A kada ce biti zavrsen auto put Kragujevac-Batocina,Obilaznica kod Beograda?
sg
pre 9 godina
Ne samo da pocinje, nego ce se i izgraditi sto ranije bila praksa.
Alisa
pre 9 godina
Spajanje svih delova Srbije je cilj vlade a samim tim i oporavak svih opština koje budu spojene.
Marija
pre 9 godina
Moramo graditi i moramo raditi, sto se i cini! Sa "rupama" ne mozemo u EU!
desa
pre 9 godina
Dok drugi smisljaju gadosti kako da ga uvrede Vucic i dalje izgradjuje Srbiju .
nata
pre 9 godina
Ako Srbija zeli da postane moderna zemlja, mora maksimalno ulagati u infrastrukturu.
Ljubicanstvena93
pre 9 godina
Bitan je rad, Srbija sve više napreduje.
Slavko
pre 9 godina
Niko kao ova Vlada nije gradio i stvarao, svaka cast!
milos
pre 9 godina
Dobra vest..to je znak da Srbija napreduje korak po korak.
jovana
pre 9 godina
Vucicev rad i trud se vidi svaki dan.
Nada
pre 9 godina
Nikada se vise nije gradilo,dobro se i moze kakvu nam je finansijsku situaciju ostavila prethodna vlast.
daca
pre 9 godina
Svaki kiometar autoputa nam je od velikog znacaja. Svaka cast Srbijo
ana
pre 9 godina
ispunjava svoja obecanja
sale
pre 9 godina
srbiji trebaju novi putevi
Putar
pre 9 godina
Dugo se nisu gradili putevi i puno toga treba da se sustigne. Putevi jednako razvoj.
Laki
pre 9 godina
Veliki napredak za nas u zemlju.
mija
pre 9 godina
Svaka čast, još jedno obećanje je ispunjeno.
Marina
pre 9 godina
Deonica po deonica, srpski putevi bice na zavidnom nivou...
Pedja
pre 9 godina
Sve vise se gradi, Srbija je najvece gradiliste u Evropi, svaka cast.
Mladja
pre 9 godina
Sve je vise kilometara modernih autoputeva.
Tara
pre 9 godina
Autoputeva nikad dosta ! Samo nek se prave !
Katarina
pre 9 godina
Lepa vest. Bitno je da gradimo !
mili limli
pre 9 godina
Infrastruktura je od vitalnog znacaja za Srbiju, gradi se vise nego ikada
aleksa
pre 9 godina
Novi i moderniji putevi su nešto što treba Srbiji.
golub
pre 9 godina
Svaka cast . Samo napornim radom mozemo doci do dobrih rezultata.
Mile
pre 9 godina
Hvala Bogu, samo neka se gradi!
Gagi123
pre 9 godina
Sve sto obecaju oni i ispune. Nema ljtnje opozicijo :)
sale
pre 9 godina
Drago mi je kada cujem da se ulaze u infrastrukturu.
marijan
pre 9 godina
Izgradnja puteva je jako bitna za razvoj turizma.
Miki
pre 9 godina
Posvetili smo se radu, rezultati se pojavljuju.
GROF
pre 9 godina
Dobro je da se posvetimo putevima jer to će biti jedan od uslova za ulazak u EU
ralica
pre 9 godina
Srećan početak i gradnja.
GROF
pre 9 godina
Samo napred izgradnja je uslov za EU!
Nikol
pre 9 godina
Izgradnja ovog autoputa ce u mnogome olaksati dosadasnju komunikaciju!
Marko
pre 9 godina
Dobra infrastruktura je vazna za privlacenje investitora.
miki
pre 9 godina
Veoma sigurna buducnost nas ceka!
Srecko
pre 9 godina
Samo jaka infrastruktura je preduslov za strane investicije.
Gale
pre 9 godina
Srbija je postala primamljiva stranim investitorima zahvaljujuci jakoj infrastrukturi.
Maza
pre 9 godina
Putna infrastruktura veoma je važna za razvoj privrede i dolazak novih investitora.
smiljka
pre 9 godina
Samo napred.
Selak
pre 9 godina
Spajanje koridora 11 sa koridorom 10 ima izuzetan značaj i realizacija ovog infrastrukturnog projekta dokazuje da se ulaze na pravi nacin!
baki
pre 9 godina
Ovo je odlicna vest za nasu zemlju podrzavam svaku izgradnju.
Mile
pre 9 godina
Gradnja ove deonice ima ogroman znacaj - posebno zbog povezivanja koridora 11 sa koridorom 10...
Sale
pre 9 godina
Samo neka se odradi kvalitetno, bez kraduckanja, pa da posle godinu dana bude sav u rupama, neravninama.
Vlada
pre 9 godina
Kilometri auto puteva se iz meseca u mesec samo uvecavaju.
Sonjica90
pre 9 godina
Ovo je od izuzetnog znacaja za celu Srbiju i njene gradjane.
Svetolik22
pre 9 godina
Infrastruktura je glavni preduslov za dolazak stranih investitora.
Pinokio01
pre 9 godina
Svaka cast na vrednom radu i verujem da ce svi rokovi biti ispostovani.
KikindjaniN
pre 9 godina
Izgradnja ovog auto-puta ce umnogome pomoci da se privuce jos veci broj stranih investitora.
Steva
pre 9 godina
E da su svi ovako vredno radili, gde bi nam kraj bio!
zdravko
pre 9 godina
Auto putevi od bitnog znacaja za razvoj tog regiona.
Senka
pre 9 godina
Putna infrakstruktura je kljuc razvoja drustva.
mala
pre 9 godina
Samo jaka infrastruktura je preduslov za strane investicije.
mala
pre 9 godina
Sto imamo vise dobrih puteva, odmah imamo vise investicija.
Milivoj
pre 9 godina
Neka vide žuti kako se radi a ne samo da se krade.
Brigita
pre 9 godina
Novi putevi nove investicije.