Udarno! Nezapamćen teror na Gazimestanu: Kurtijevi specijalci krenuli na Srbe (FOTO/VIDEO)
Gazimestan je i ovog Vidovdana okupio veliki broj Srba koji su došli da obeleže jedan od najvažnijih datuma u srpskoj istoriji, ali je čitav skup protekao uz pojačano prisustvo pripadnika takozvane kosovske policije i iživljavanje naoružane šiptarske bande nad srpskim stanovništvom.
28.06.2026
17:18
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Bogggdan
pre 7 godina
Mudar covek. Svaka cast, ali tesko ce naci vise pristalica. Vecina su Tompsoni, zedni i zeljni novih ratova.
Sud
pre 7 godina
Sud RH je presudio da Čavoglave nemaju veze sa ustaštvom 40ih nego sa odbraniom od velikosrpske agresije 90ih i to je razloga zašto FIFA nije mogla da kazni hrvatske fudbalere koji su pevali Čavoglave u svlačionici odmah posle utakmice sa Argentinom i to je razlog zašto će neprijatelji hrvatske da kukaju dok su živi dok će Tomson sa hrvatima da peva i slavi i ratne i sportske pobede i to tako i treba biti i.
jakiteta
pre 7 godina
Sudovi RH su presudili milionima Srba od sistema Jasenovac pa pa sve do Paga diljem "vase lijepe", tako da se iole normalan Srbin ne obazire na ono sto vi pricate jer ste poznati po tome da jedno mislite drugo pricate a trece radite.Sramota vam je strana rijec a karakter totalna nepoznanica.Na kraju kad sve saberemo i oduzmemo najvise vam fali repriza iz drugog rata zato se ovi malo pametniji i plase osvete.
Branko
pre 7 godina
Sud Hrvatske, a koji je to sud????? Onaj sto samo presudjuje Srbima, ili onaj sto nije u stanju da osudi Glavasa i druge ratne zlocince???? Vi Hrvati priznajete samo sud HR, i ni jedan drugi na primer, Medjunarodni sud, Haski sud, BiH sud i sud SRB, zato sto oni ne ispunjavaju Hrvatima zelje????????
PITANJE
pre 7 godina
Da li znate da je u ratu 90ih za Hrvatsku poginulo oko 800srba koji su je BRANILI a ne rušili balvane i napadali i da se pokazalo u Registru hrvatskih branitelja kad je objavljen da je u njemu i oko 10 000srba koji su je branili jer nisu SPC i njeni popovi i četnici i vojvode isprali mozak svim srbima tamo da se bore za njihove mitomanske i genocidne ideje, samo žalosno da o tome neće da govri ni da piše niti jedan srpski medij a tako je interesantna tema a? Inače ako je Srbin koji je branio Hrvatsku onda mora i sada da bude uz nju a ne protiv slavlja pobede i legende Tomsona jer takvi mogu slobodo svi u Serbiju.
Fajnal Kauntdavn
pre 7 godina
JOŠ 16DANA DO 23GODIŠNICE OLUJE I TOMOSONOVOG KONCERTA I POBEDNIČKOG SLAVLJA I PONOSA OD 5.8.95G! JOŠ 19DANA DO SVEČANOG OBELEŽAVANJA SA KOLINDOM U GLINI ISTORIJSKOG POTPISIVANJA PREDAJE SRPSKE VOJSKE HRVATSKOJ POBEDNIČKOJ VOJSCI ZA KRAJ RATA 8.8.95G!
SasaV
pre 7 godina
Nelupetaj gluposti,vojska i policija RSK su napustili i prepustili Vam i Knin i ostala mesta a ne predali se,to je bio rezultat dogovora vasih i nasih,dali u Karadjordjevu ili nekom drugom mestu,manje bitno i ako neznas pitaj,nepisi gluposti...
Dejan
pre 7 godina
Svaka mu cas treba pomirenje a ne mrznja sto politicari i kukavice izazivaju
Janko
pre 7 godina
Bravo majstore..ti si pravi PATRIOTA SVOG NARODA....
SasaV
pre 7 godina
Ovakav gest iz Hrvatske od nekoga ko je ucestvovao u bratoubilackom ratu nebi trebao i nebi smeo ostati usamljen,upravo zbog generacija koja dolaze i da nebi ziveli u mrznji,zbog budala koje su slepo slusali svoje piliticare i jednu divnu zemlju i narod upropastili...
DxD
pre 7 godina
Hrvati provode antisrpsku histeriju samo kada iza ledja imaju okupatora kao sto je nekada bila Austrougarska ili Italija,pa onda Hitler,a danas EU i SAD.Inace kad nemaju zastitu velikih sila mirni su k'o bubice. "Oluju" nikada ne bi proveli da im nije pomogao NATO sa americkim oficirima u "penziji" koji su unistili srpske radare raketnih sistema i avionima i dronovima snimali srpske polozaje.A.u to doba americki ambasador u Zagrebu Piter Galbrajt je u Beogradu zaprijetio Milosevicu da ako posalje pomoc Srbima u Hrvatskoj da ce te snage NATO unistiti jos na putu prema Hrvatskoj.A,o tome cute i jedni i drugi i zato su oslobodili Gotovinu u Hagu da ne bi pricao o Amerikancima i njihovoj ulozi u "Oluji".
Tereza
pre 7 godina
Čekaj pa nije još gotovo, riješili smo Hrvatsku sad ide Bosna. Polako.
Lovac
pre 7 godina
Добро он збори ал ја лично не вјерујем ништа и срећа па могу да заобиђен нјихово море .касно долазе овакви коментари а Томсомм је гласан има микрофон.
Izmet Fekaljija
pre 7 godina
Svestan je ustaša kako su "dobili" LIJEPU IM NJIHOVU... koliko dugo SRBIN PAMTI... kako se KRVAVO SRBIN sveti... Zna kakve danas "bojovnike" imaju hrvaćanj, čija je MRŽNJA veća od pameti i veštine... herojsko kreštanje i kreveljenje ne čini RATNIKA...! Zna zlica da nato-nacizam umire a... neko to zna!!!
cika
pre 7 godina
Ne znam da li treba da verujemo komandantu koji je ubijao Srbe u vreme rata. Ovo je neko njima nebitan ko treba da ih Evropa pogleda i ne baci ljagu na njih...
RINGISPIL
pre 7 godina
Hvala ti na bratstvu ali NIKADA vise, Srbi ce vec doci po svoje krvlju steceno.
SS
pre 7 godina
Da čovek ne poveruje.
Zeljko
pre 7 godina
Mi u Europi vi na zapadnom balkanu, patite gubitnici
Pačić
pre 7 godina
Treba imati m..a pa reći ovo javno u Hrvatskoj!Svaka čast mudri i hrabri čoveče!
Mirko
pre 7 godina
Ako su ove reči istinite zaista treba poštovati tog gospodina jer je smogao snage da kaže istinu o RH. i Ustaši Perkoviću i ostalima.