Vučićević obelodanio GOSI saznanja! Detalji saslušanja Ponoša: Opozicionar priznao da je lagao o zvučnom topu (VIDEO)
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević ekskluzivno u Kolegijumu na Informer televiziji otkrio je šta je opozicionar Zdravko Ponoš rekao u policiji tokom informativnog razgovora na koji je pozvan po nalogu tužilaštva zbog tvrdnji o zvučnom topu.
01.07.2026
12:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
sumadinac neprskani
pre 7 godina
pa dovoljno je samo pogledati godine rodjenja na tim mezarima i svima ce biti jasno da su tu sahranjeni muskarci stasali da mogu da nose oruzje . njihova smrt ne sluzi na cast srbima ali genocid sigurno nije . sta tek mi da kazemo kada su nam onomad 41-ve nemci upali u kragujevacke skole i pokupile svu decu pa pravo sa njima na streljanje . red je da se konacno sprovede nezavisna istraga i stavi tacka na taj zlocin . isto kao sto je i red da oni koji su pored lepe prilike da napakoste narodu koga nemogu da smisle uz to od srebrenice napravili porodicne nevladine biznise jednom pocnu da odgovaraju za to .a o priznanju zlocina pocinjenih po bratunackoj opstini i da ne govorim .