• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: A. C.

28.12.2018

23:11

IZVRŠITELJI VIŠE NEĆE MOĆI DA IZBACUJU SIROTINJU NA ULICU: Ministarka pravde Nela Kuburović najavljuje PROMENU ZAKONA!

Vesti

IZVRŠITELJI VIŠE NEĆE MOĆI DA IZBACUJU SIROTINJU NA ULICU: Ministarka pravde Nela Kuburović najavljuje PROMENU ZAKONA!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
put kojim se ne ide

pre 7 godina

ceo put je nazkonit i ona to zna, Bez prava na odbranu nemaprava ni pravde ni njenog radnog mesta

Mima

pre 7 godina

Znači, ja nisam socijalno ugrožen, imam stan, posao i ništa više, znači meni mogu da prodaju stan, jer ja nisam SOCIJALNO ugrožen. Aj smislite neku normalniju formulaciju, ako ne znate prepišite Milošev zakon o tim stvarima.

Domaćin

pre 7 godina

Izvršitalji kao"Terminatori",šta doživesmo od diplomiranih kabadahija!!!

Drago

pre 7 godina

Nista stim necete dobiti .Jedino rjesenje je da se kamate drakonski snize.Pak kad di drzis pare u banci koju kamatu dobijes,2% a kad ti od banke ili nekog drigog uzmes pare na zajam placas 15% .Znaci ukinuti zateznu kamatu i sniziti osnovnu kamatu i svako ce se boriti da vrati dug.Pa ljudi i propadanju zbog previsokih kamata.Ovo sto vi predlazete je obicni cirkus jer ce poverioci i izvrsitelji dodavati vece troskove i vece kamate i opet im niko nista ne moze.

Dule

pre 7 godina

Isto tako, uočili smo da izvršitelji na područjima različitih sudova, na različit način postupaju i primenjuju propise, što ne sme da se dešava - ministarka ovo kaze i ne preduzima nikakve kaznene mere protiv krsenja zakona? Svi ti treba da budu kaznjeni bez odlaganja da im budu oduzete licence i da se vrati prodata imovina od izvrsitelja i slucaj presumeri ponovo drugim. Poslati normalne izvrsitelje da izvrse od izvrsitelja povracaj svih nepravedno oduzetih sredstava i naplartiti kamate.

Pera

pre 7 godina

Pozdravite Ministarku Nelu Kuburovic i objasnite joj da sada, kada Predsednik Vučšć kaže da NEMA VIŠE KRADJE, najjača i najopsanija mafija krade na očigled svih SVE PREMA ZAKONU. U tu mafijašku spregu uključeni su TUŽIOCI, SUDIJE, POLICIJA i nekoliko batinaša. U ovoj zemlji se dogadjaju najveće kradje, danas kada Vučić glasno govori da nema više kradja. Za dug od 2.000 EUR, oduzima se kuća vredna 80.000, na lažnim aukcijama se proda za 30.000 i te se pare podele izmedju lopova i lopova. Izvršitelji do sada su prodali preko 3.400 stanova u bescenje da bi se učesnik u lopovluku u sprezi sa tužiteljima, sudijama i POLICIJOM jednostavno za dan obogatio. Molim Predsednika Srbije da ovome stane na kraj i smeni celu bagru tužilaca i sudija koje je namestila Demokratska Stranka, i naravno oni joj i služe. Smena će prouzrokovati neki žamor ali svako čudo tri dana.

Laki

pre 7 godina

Ovo je prava stvar jer ovo je pravno nasilje i treba da se krivično sankcioniše? Ovaj banditizam izvršitelja.

Doca

pre 7 godina

Izvršitelji su najveća greška ovog režima. Toliko bede I njihove drskosti. Užas.

Mira

pre 7 godina

Neslazem se sa zakonom . prva kuca, jedina, nesce da se uzme drzavljaninu, pogotovo za dug od 20. OO0 eura. Moze da dobie kaznu zatvora ako nije jedini clan sto izdrzava familiju . Druga kuca moze da se uzme . Staje se na peti dio place kao u skladu sa ostalim evropskum zemljama la sto je gore navedeno Mada je dodato ‘nekim vise razvijenim zemljama’. Sta je gospoda htiela da kaze? Vjerojatno da drugo drzave mogu da si dozvole da neoduzimaju stanove svoim drzavljanima zbog 20 hiljada e duga . Zelim da kazem da nije srbski drzavljanin Kiev sto ima malenu placa! To se moze nazvat socijalna pomoc a ne placa. O ovo od 20 km plus 5 m po osobi je velika glupost . Ima kuca u srbiji od 100 km koje ne vrede 20 km. Nema nikakvog smisla. Socijalni radnici zahtjevaju da danas svako djete ima svoju sobu . Mala soba se krece od 8 do 10 km bracna 16 . Ako imaju trope djece, primjer a imaju 100 km stvarno miele da se treba da proda stan pa da svi zajedno spavaju. Nezamislivo. Drzava se suprostavlja zakonu o zastiti djece . Nanosi vise troskova drzavi nego moristi. Djeca se nadu na ulicu i izidu socijalni radnici i odizmu roditeljima. Eto se desava. Rade sirocad za je*enih 20 hiljada. Ljudi ne rade pa nemogu da staju na placa. Za vremena stare jugoslavije se je sta jako na placa jer su svi radili.

krajisnik

pre 7 godina

Kako naći pravdu u drustvu ako znamo da zakonaski sistem su nametnuli bankarski i tajkunski lobiji podržani korumpiranim i nazovi ekspertima i političarima,uredili su i sudstvo i obezbedili im nepovredivost.Socijalna karta porodice na koju su primenjeni nazovi zapadni standardi,a primanja su na nivou nerazvijenih uz brutalnost korumpiranih sudova i izvrsitelja postaje zabrinjavajuće i za ovu vlast,sluha očigledno nema u postojećim zakonima i tesko da će biti sve dok važe različita pravila za banke u matičnim i u nasoj državi, kako objasniti iznosenje desetina milijardi ,ako su oplodjene u Srbiji zar nebi trebalo da nesto od toga ostane i u Srbiji?

Pročitaj celu vest

Politika

Hronika

"Palo" šest pedofila u Srbiji: Predstavljali se kao devojčice i radili užasnu stvar
Hronika

"Palo" šest pedofila u Srbiji: Predstavljali se kao devojčice i radili užasnu stvar

U okviru akcije Armagedon uhapšeno je šest osoba zbog sumnje u krivično delo Prikazivanje, pribavljanje i posedovanje pornografskog materijala i iskorišćavanje maloletnog lica za pornografiju. Oni se sumnjiče da su se na društvenim mrežama i aplikacijama predstavljali kao devojčice i na taj način pribavljali fotografije dece koje su kasnije eksploatisali.

22.06.2026

11:27