"Teodora, možete li vi to?": Vučić zastao kada je video ko upravlja moćnim raketnim sistemom - Ovo ga je oduševilo (VIDEO)
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću danas je na vojnom aerodromu u Batajnici prikazano moćno oružje kojim raspolaže Vojska Srbije, a posebnu pažnju mu je u jednom trenutku privuklo to što moćnim raketnim sistemom kratkog dometa "Mistral" upravlja jedna devojka.
28.06.2026
15:30
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
slađa
pre 7 godina
Košare su za nezaborav. Ovi vojnici su heroji!!!! Večna slava poginulim borcima.
PITANJE
pre 7 godina
Pa koga to treba da bude briga za poražene genocidne agresore i gubitnike a?
Net
pre 7 godina
TEŠKO PODNIO PORAZ ZA KAZNU IH SKINUO DO GOLA! Srpski zapovjednik nakon poraza u Livnu svojoj vojsci: ‘Skidaj sve! I gaće!’
Lazar Hrebeljanović
pre 7 godina
Заболе Вучића и издајничко-терористичку власт Србије за све погинуле Србе, јер Вучић хоће да испуни свој задатак Ѕџападу ои преда КиМ! бити Вучића и целу владу Србије
Vns
pre 7 godina
Odbranili....a posle prodali političari čiji saborci i danas sede u Vladi....
Miki
pre 7 godina
Košare i ostale herojske bitke Srba na Kosovu su vođene dok u Beogradu i Srbiji je malo ko imao pojma šta se stvarno događa. Ljudi su bili heroji i mnogi su život dali dok su ovde radile kafane, pozorišta i igrale se utakmice... Sada bi moralo da se na svim programima pusti film o Košarama umesto banalnosti po raznim zadrugama i rijaliti programima i da bar jednom svim herojima zemlja oda počast odn. svake godine bar na određeni dan da se svega toga setimo!
new
pre 7 godina
Da li ce neko da odgovara zato sto vojska nije na vreme zauzela ratni polozaj sa snagama koje zahteva situacija na bojistu... Neko je morao znati unapred pravac napada a da dodje do iznenadjenja...
Mihajlo
pre 7 godina
Hvala ovim herojima sto su se borili i dali zivote za zemlju,ali nazalost mislim da su to uzalud izgubljeni zivoti jer ih je ova zemlja izdala,tj. politicari koji je vode.
Ivana
pre 7 godina
I posle svega Vučić natera ove nesrećne Srbe sa Kosova da udju u vladu sa Haradinajem. Sramota.
Pišite o ovom filmu
pre 7 godina
https://youtu.be/9FxvlNbPLVs
Mr Radomir Scepanovic
pre 7 godina
Слава српским јунацима!И живима и мртвима!Србија се није уплашила ни Турске када је србе 500 година набијала на колац,ни Аустро-Уграске,ни нацистичке Немачке која је убијала 100 срба за једног немца,ни Бугрске која је набијала српску децу на бајонет,ни потурица,ни усташа (Хрватска која је као једина земља на свету имала логоре за децу и тој деци отварала лобање на живо),ни балија,а ни НАТО пакта са ЕУ!Живела Србија!
Slavo
pre 7 godina
Kako to 115 vojnika protiv 2000 vojnika i pobjeda malo zvuci ko u filimu
djape
pre 7 godina
slava poginulim herojima KOSOVA!!!!!
Dragojlo
pre 7 godina
Ovi vojnici su heroji ali zasto vojni vrh nije obucio vojsku za takve poduhvate vec poslao golobrade mladice!!!Sramota danas uzivate u dobrim penzijama i pricate u tudje ime gospodo visoki oficiri!!!Za tako nesto su se trebali obuciti profesionalci vojnici sa obukom do 2 godine i dobrom opremom i ne bi bilo toliko mrtvih!!!Znali ste ali niste gospodo Generali!!!
arsa
pre 7 godina
После овог чланка и оног документарца синоћ на РТС-у, не могу а да се не запитам а зашто је тако мало наше војске било на граници.Однос 1 према 20.Да ли је у питању стратегија или нечија грешка.Иначе велико поштовање за борце Кошара и све остале који су својим животима бранили своју домовину и сигуран сам да бисмо сви исто урадили.