• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: A. Crnomarković

09.04.2019

21:43

GLEDAO SAM DRUGOVE KAKO ŽIVI GORE NA KOŠARAMA! Potresna ispovest vodnika Saše Radojevića, zamenika komandira NEPOBEDIVE KARAULE NA PROKLETIJAMA

Vesti

GLEDAO SAM DRUGOVE KAKO ŽIVI GORE NA KOŠARAMA! Potresna ispovest vodnika Saše Radojevića, zamenika komandira NEPOBEDIVE KARAULE NA PROKLETIJAMA

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
slađa

pre 7 godina

Košare su za nezaborav. Ovi vojnici su heroji!!!! Večna slava poginulim borcima.

PITANJE

pre 7 godina

Pa koga to treba da bude briga za poražene genocidne agresore i gubitnike a?

Net

pre 7 godina

TEŠKO PODNIO PORAZ ZA KAZNU IH SKINUO DO GOLA! Srpski zapovjednik nakon poraza u Livnu svojoj vojsci: ‘Skidaj sve! I gaće!’

Lazar Hrebeljanović

pre 7 godina

Заболе Вучића и издајничко-терористичку власт Србије за све погинуле Србе, јер Вучић хоће да испуни свој задатак Ѕџападу ои преда КиМ! бити Вучића и целу владу Србије

Vns

pre 7 godina

Odbranili....a posle prodali političari čiji saborci i danas sede u Vladi....

Miki

pre 7 godina

Košare i ostale herojske bitke Srba na Kosovu su vođene dok u Beogradu i Srbiji je malo ko imao pojma šta se stvarno događa. Ljudi su bili heroji i mnogi su život dali dok su ovde radile kafane, pozorišta i igrale se utakmice... Sada bi moralo da se na svim programima pusti film o Košarama umesto banalnosti po raznim zadrugama i rijaliti programima i da bar jednom svim herojima zemlja oda počast odn. svake godine bar na određeni dan da se svega toga setimo!

new

pre 7 godina

Da li ce neko da odgovara zato sto vojska nije na vreme zauzela ratni polozaj sa snagama koje zahteva situacija na bojistu... Neko je morao znati unapred pravac napada a da dodje do iznenadjenja...

Mihajlo

pre 7 godina

Hvala ovim herojima sto su se borili i dali zivote za zemlju,ali nazalost mislim da su to uzalud izgubljeni zivoti jer ih je ova zemlja izdala,tj. politicari koji je vode.

Ivana

pre 7 godina

I posle svega Vučić natera ove nesrećne Srbe sa Kosova da udju u vladu sa Haradinajem. Sramota.

Mr Radomir Scepanovic

pre 7 godina

Слава српским јунацима!И живима и мртвима!Србија се није уплашила ни Турске када је србе 500 година набијала на колац,ни Аустро-Уграске,ни нацистичке Немачке која је убијала 100 срба за једног немца,ни Бугрске која је набијала српску децу на бајонет,ни потурица,ни усташа (Хрватска која је као једина земља на свету имала логоре за децу и тој деци отварала лобање на живо),ни балија,а ни НАТО пакта са ЕУ!Живела Србија!

Slavo

pre 7 godina

Kako to 115 vojnika protiv 2000 vojnika i pobjeda malo zvuci ko u filimu

Dragojlo

pre 7 godina

Ovi vojnici su heroji ali zasto vojni vrh nije obucio vojsku za takve poduhvate vec poslao golobrade mladice!!!Sramota danas uzivate u dobrim penzijama i pricate u tudje ime gospodo visoki oficiri!!!Za tako nesto su se trebali obuciti profesionalci vojnici sa obukom do 2 godine i dobrom opremom i ne bi bilo toliko mrtvih!!!Znali ste ali niste gospodo Generali!!!

arsa

pre 7 godina

После овог чланка и оног документарца синоћ на РТС-у, не могу а да се не запитам а зашто је тако мало наше војске било на граници.Однос 1 према 20.Да ли је у питању стратегија или нечија грешка.Иначе велико поштовање за борце Кошара и све остале који су својим животима бранили своју домовину и сигуран сам да бисмо сви исто урадили.

Pročitaj celu vest

Politika

Hronika