Ovo su stvari koje suštinski menjaju lice Srbije! Vučić u poseti jugozapadu Srbije: Najavio odlične vesti (FOTO/VIDEO)
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić danas je nastavio posetu jugozapadu Srbije.
11.08.2026
09:52 >> 17:24
Vesti
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je posetio kompaniju sportske opreme "Sportex" u Arilju, gde je obišao pogone i razgovarao sa zaposlenima i vlasnikom firme Draganom Simovićem.
11.08.2026
18:46
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da nije pozivao na bojkot Hvara i Brača, kao što navode mediji u Hrvatskoj, već da je rekao da mu je lepši Kokin Brod.
11.08.2026
15:34
Savo Manojlović, lider opozicije u pokušaju i njegov pokret "Kreni-promeni" najbolji su primer kako izgleda političko lešinarenje i pokušaj korišćenja svake katastrofe u svrhu lične promocije.
11.08.2026
17:45
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je meštanima Zeoke da ne brinu zbog obećanja o izgradnji rzavske vode i puta, ističući da će lično preuzeti odgovornost za realizaciju projekta.
11.08.2026
18:40
Rat blokadera i tradicionalne opozicije ulazi u fazu u kojoj se ne zna ko koga i za šta napada.
11.08.2026
17:56
Izgoreo kamion na putu Novi Sad - Zrenjanin.
11.08.2026
17:43
Pripadnici UKP-a i SBPOK-a upali u stan na Čukarici i pronašli automatske okvire, municiju i kratež, a onda su radnici EPS-a uočili još jedan detalj.
11.08.2026
17:14
UKP, SBPOK u saradnji sa policijskim službenicima Odeljenja za posebne akcije i PS Čukarica, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili su M. Đ. (64) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljeno držanje i nošenje oružja i eksplozivnih materija.
11.08.2026
16:04
Policija u Kraljevu, uhapsila je D. Đ. (43) iz Lazarevca zbog sumnje da je neovlašćeno proizvodio i stavljao u promet opojne droge.
11.08.2026
19:28
Tri osobe povređene su u udesu koji se oko 12.30 časova dogodio na magistralnom putu Cetinje-Budva, kod benzinske pumpe na Očinićima.
11.08.2026
18:17
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
pc
pre 7 godina
Skoro svake godine sam nasao aranzman preko sajta lastminuteponude. Ni jednom se nisa pokajao. Cuj, nije se zalila. Ako je pisalo par minuta, a tebi treba par sati uzmes advokata i oderes ih za iygubljeno vreme itd... Jednom sam redovno otisao u Grcku i pisalo je da je apartman udaljen 150 metara od mora. Otisao u agenciju i naravno kada sa nekim razgovaram tada i snimam sta govore i sta ih pitam. Kazali idealno sa malom decom. Apartman je bio udaljen 150 metara ali niko nije napomenuo da je na tolikoj i nadmorskoj visini. Na kraju je sudija nalozila i to u dogovoru sa agencijom da moramo da donesemo vestacenje. Platio sam vestacenje i dobio sud. Odrao sam ih kao volove u kupusu.
Josoj
pre 7 godina
Pažljivo čitajte, kada napišu vila je udaljena od mora 500 m to ne znači da je plaža na toj udaljenosti. I tako dodje do toga da im je neko drugi kriv....