Vrhunac monstruoznosti! Marinika prešla sve granice - "Rasporili smo utrobu braći Vučić!" (VIDEO)
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić ponovo je šokirala javnost u Srbiji svojim najnovijim, skandaloznim istupom na društvenoj mreži Iks.
23.06.2026
13:36
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Majko mila
pre 6 godina
Krajnje je vreme da se naučimo, pa i na teži način: redu, disciplini i odgovornosti!
0691993066
pre 6 godina
Зашто не могу напоље из куће...? Имам маску, носим рукавице...??? Кога то угрожавам...?
Marcco
pre 6 godina
Krivični zakon nam očigledno ne valja... ili treba da se radi kako treba ili ništa. Smešno je da se neko za ovo izvuče novčanom kaznom. Zaško zatvor ili kazna. A ovo se desilo verovatno zato što se radi o budaletini koja je u sred kafane mahao Rešenjem o izolaciji i hvalio se kako je "pametan" i "hrabar" uz pola litra rakije.
Mladja
pre 6 godina
A sto kafane rade u u vanrednom stanju, mozda da bi se gazde bogatile po cenovniku za vanredno stanje i bez kucanja racuna?
Katarina
pre 6 godina
Mozda rade zato sto im je to izvor prihoda, nisu svi ljudi zaposljeni u javnom sektoru i uzivancija, neko mora da radi da bi prehranio porodicu.
Milena
pre 6 godina
Bravo! Treba tužiti i Evropsku uniju.
Penzionerj
pre 6 godina
Molim vas, objavite ovaj tekst. Slazem se, treba ga zatvoriti i vise od tri god. Drugi problem imam. Juce u pola jedan doleteo sam iz Nemacke letom iz Hana. I ja sam dobio resenje o izolaciji gde sam obavezan da se javim. Potpuno su svi nedostupni a sto je gore nije besplatan poziv. U ovom slucaju Vlast nije kriva vec ovi nizi, verovatno da bi stvorili vecu paniku. Poslao sam poruku da se za sada dobro osecam i da cu se pridrzavati upustva radi drugih da mi sami zaustavimo ovaj, verovatno ubacen virus bez mrtvih slucajeva. Treba slusati Vlast i strucne ljude, nije za igranje, ne kupujte previse, ostavite malo i za druge. Pozdrav svima.
Jovan
pre 6 godina
Ovog idiota treba kazniti maksimalnom kaznom od 3 godine zatvora, za primer ostalima koji pokušaju da urade isto.
Mira
pre 6 godina
Sigurno je mislio da će ga rakija spasiti, a lekari neznaju ništa. E sad druže što si pio, pio si! Neidi više protiv zakona! Jer moraš da razumeš opasnost virusa i da ti ugrožavaš zdravlje drugih okolo sebe!.
Dzjordje milosavljevic
pre 6 godina
Niste policijski cas uveli od 20h-06h, Vesic da naredi da se prosipa caporit rastvoen u vodi nocu. mesne zajednice sve okrecite i pripremite da tu bude vakcinacija Niste smanjili cene cigareta i alkoholnih pica Niste ukinuli izdavanje recepta, bez recepta nek ljudi kupuju masovno u apoteke, nek se malo "smire" Danas tajno nek Torlak pocne i pokusa da napravi srpsku vakcinu protiv corone, tutnite velike pare ovim microbiolozima srbima na ruke, napravice oni,
Ljubiša
pre 6 godina
Šta li si ti,tako pametan,hteo da kažeš?Ovako glupi komentar nije bio odavno.Zaboravio si samo ono,''bojkot''.