• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Blic

31.03.2020

08:17

KOBNA SVADBA SA 300 ZVANICA U ovom delu Srbije virus je BUKNUO NA VESELJU ODRŽANOM UPRKOS ZABRANI

Vesti

KOBNA SVADBA SA 300 ZVANICA U ovom delu Srbije virus je BUKNUO NA VESELJU ODRŽANOM UPRKOS ZABRANI

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Petar

pre 6 godina

Na svadbi zaraženi građani Srbije.... šta reći a ne zaplakati. Pored zabrane se održava svadba, pa ako je to već tako prvo pozvati organizatora svadbe, zatim mladoženju i mladu i sve koji su učestvovali u pripremi svadbe na krivičnu odgovornost. Kako uredba nalaže, svima odrezati po 13 god robije bez prava ublažavanja, takav bezobrazluk još nije zabeležen, pa neka odgovaraju. Kakav smo mi to narod, nije ni čudo što nas niko ne voli kad ni sami sebe ne volimo. Ako ovaj slučaj prođe nekažnjen, treba svaki građanjin Srbije da fizički nestane, da nas više nema.

Bane

pre 6 godina

Da. U tekstu se pominje Subotica u kojoj je u samoizolaciji 1705 ljudi. Razlog verovatno zbog rodbinskih veza sa druge strane granice, i zbog odlaska u Madjarsku u cilju trgovine. Pominje se i desetak zaraženih pacijenata. Loznica se ne pominje u tekstu a trebalo bi. Ovde je preko 2300 ljudi u samoizolaciji. Medju njima ima oko 300 onih koji su nakon 14.03. stigli iz inostranstva, ali i oko 2000 ljudi koji su prešli granični prelaz Šepak, odvezli se odatle 100 metara, natočili gorivo i vratili se odmah zatim u Loznicu. Zamolio bih stručnjake da objasne kako ljudi koji su doputovali iz Italije, Švajcarske, Nemačke, Francuske, Austrije, koje su visokorizične, zaključno sa 13.3. nisu u karantinu "jer ne predstavljaju pretnju" a hiljade Lozničana koji su proveli pola sata u Republici Srpskoj na prvoj benzinskoj pumpi sipajuci gorivo i odmah se vratili nazad, predstavljaju pretnju i odmah im se uvodi karantin 14+14 dana? Mnogi koji su radili kod privatnika ili su "nadničili" su zbog te mere ostali bez posla i nalaze se u teškoj materijalnoj situaciji. Ako medju Lozničanima i bude obolelih, nece biti iz ove grupe, vec iz one koja je stigla iz Italije i još nekih evropskih zemalja do 13.3. Molim za odgovor.

Samosvesna građanka

pre 6 godina

U vreme zabrane okupljanja ,,pametni'' ljudi su održali svadbu a na svadbi bilo oko 300 ,,pametnih'' ljudi. Ako bih napisala šta svima njima želim, komentar ne bi bio objavljen.

Pročitaj celu vest

Politika

Hronika