Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Zarko
pre 6 godina
Bas je prelepa uživanje je gledati i slušati je
Sneza
pre 6 godina
Ona tako pametna, lepa i kulturna unese zrak sunce u tmuran dan. Gospodja u svakom smislu....
Vid
pre 6 godina
Svi ovi negativci i zlobnici imaju izfizirane mozgove.Sram ih bilo.
Rada
pre 6 godina
Em je žensko, em je stručna em se usuđuje da dobro izgleda! Ovo je strašno, šta radi naša zaštitnica ravnopravnosti B.Janković? Ćuti kao uvek, živa se ne čuje a ovde je očigledno reč o govoru mržnje. Sva podrška Dr.Kisić Tepavčević i ostalima u timu !
Mile
pre 6 godina
Сваки коментар је сувишан, такви смо ми народ, нека комшији цркне Крава иако вам даје бесплатно млеко. Али не треба обраћати пажњу на ове који пишу коментаре, то су појединци који овом друштву ништа не доприносе и значе.
Branko
pre 6 godina
Moze te da joj pliunete pod prozor.
BOLE
pre 6 godina
Poznati zli jezici zna se iz koje kuhinje izlaze.
Srbo
pre 6 godina
Dragi moji zeljaci, redovno pratim situaciju u Srbiji. Dajem ogromnu podrsku Vladi srbije , Predsedniku i naravno Doktorima koji danonocno rade svoj posao. Izdrzite jos malo , sve ce se to jednog dana zavrsiti. I ne obazirite se na ove malobrojne primitivce koji vredjaju strucne ljude iz misiije rupe( to su samo primitivni misevi, i hvala je Bogu stu su u manjini) Pozdrav celoj Srbiji !!!!!!! Kanada
Boris
pre 6 godina
Srbo@ sta vredjas Srbe covece Boziji kakav si ti Srbo koji se fali da je u Kanadi ,druze Srbi su u svojim zemljama tj.Srpskim zemljama a Canada svakako nije Srpska zemlja I dok si u Canadi ne pisi nigde da si Srbin sto si odlazio kad hoces biti Srbin I jos nesto druze u Canadi si radis za Canadu tamo placas porez tamo stvaras pokolenja I jos nesto sve ce to tamo ostati I te kuce sto pravis I ti dolari sto zaradjivas a od tvog rodjaka u Srbiji sve ce ostati Srpsko I u Srbiji ,probaj razmisliti koliko si sebican I ne predstavljaj se lazno I jos nesto ta zemlja je ucestvovala u agresiji na moju zemlju a I tvoju bivsu sramis li se da si tu
Norvezanin
pre 6 godina
Pa sta to nekome smeta ako zena drzi sebe i svog izgleda???Pa sta ako se u zivotu trudila da bude neko i nesto i to je trudom i uspela???Ja mislim da je to njeno privatno pravo da bude doterana !!!Kakve to veze ima sto je iz Trebinja a skolovala se u Sarajevu???Koliko ja znam nije ona jedina koja je izbegla iz BiH vec desetine hiljada ljudi!!!Pozdrav i srecu za Doktorku!!!
Rade
pre 6 godina
Vidi se iz ovoga, da pojedine budaletine, kada i same sebe pogledaju u ogledalu, dobiju bolestan nagon, to je onaj dobro poznati doktorski nalaz, da bolest ne bira, koga će zakačiti ! ! ! !
Dragana N
pre 6 godina
Ti, koji vredjaju, su polupismen, isfrustriran i, svojim licnim nespehom, ogranicen svet. Boze moj, da bi neko cenio neku doktorku ona ne sme da lici na zenu, i to lepu i negovanu zenu, vec na nekog polumuskarca, zbog uvrezenog stereotipa da su lepe zene glupe, a posebno plavuse. Ja, licno, obozavam obrazovane, lepe i doterane zene. Darija, doktorko, svaka cast! Srdacan pozdrav od dr Dragane N.
milena
pre 6 godina
Puna podrška našem lekarskom timu i gosodji doktor Kisić, volim kada je žena lepa , stručna i uvek uredna. Nemojte se obazirati na sitne duše koji sve mrze i sve pljuju.
Bgd
pre 6 godina
Njen izgled komentarišu žene u crnom i likovi koji su žrtve zanemarivanja i zlostavljanja u detinjstvu.
jadranka orlovic
pre 6 godina
Zalosno je sto se jedan deo srpske populacije ne izdize iz mraka Postoje ljudi koji smatraju da sto je zena neurednija i ne polaze na svoj izgled to je casnija i pametnija. Nikako da izvuku glave iz tog blata srednjeg veka i da se ukljuce u 21. vek
zoran
pre 6 godina
Ona je ok potpuno..vise je Crnomarkovic ljudi izvredjao debljinom nego ovi tviterasi..
Dejan
pre 6 godina
Hijene se smeju i skupljaju kad ...... Za gospoďu doktorku sve ćestitke i da je Bog ćuva.
Maki
pre 6 godina
Sve se vraca, sve se placa. Vratice im se.
Bandit
pre 6 godina
Vrlo je tužno ko vređa ovako školovanu i pre svega vrednu ženu.Verovatno nepismeni ljudi koji nikada nisu pročitali ili čuli nešto o medicini.TI ili VI koji želite biti nepristojni u ovoj situaciji a zašto nespomenu Brenu i Sašu Popovića koji nežele da pomognu svom narodu a od tog naroda su zaradili veliku sumu novca pa sad ulažu u građivinu u Hrvackoj na Jadranskoj obali a nemaju zajedno ni godina škole ni velikog odmora. A Zdravko Čolić,Balašević,Željko Joksimović,Keba Miroslav Ilić,Svetlana Ceca Ražnjatović..gde su te ličnosti gde su zaradili novac od ljubavi prema njihovij pesmi..nigde nikoga..SRAMOTA a smeta doktorica koja je pametna,vredna i naravno prelepa.. To je velika sramota za one koji su izgleda prosti,nepismeni a po najpre ljudi koji lažu sami sebe
seka1957
pre 6 godina
Da li je moguce da su ovakvi komentari?! Doktorka je izuzetna, zna svoj posao. Da dolazi neuredna bili bi komentari - vidi na sta lici i sl. Da li je bitno odakle ko dolazi? Da li su ljudi manje vredni ako su iz Bosne? Da li su samo Beogradjani bitni i dobri? Ovo je pravi primitivizam. Svaka cas doktorki.
Sandra
pre 6 godina
Ova doktorka je super, njen nastup je ozbiljan, deluje umirujuće. Da sam na vašem mestu urednika ne bih ni objavljivala gluposti sa društvenih mreža. To nam ne treba u ovakvom trenutku. Lepo je na TV-u videti lepu, pametnu, uvaženu i doteranu sagovornicu.
pc
pre 6 godina
Ovde se radi o rođenim Beograđanima. Kada sam izbjegao i došao u Novi Sad, jedna mlada dama, tada sam i ja bio mlad, mi pokušala objasniti koja je razlika između takozvanih njih i takozvanih nas. Na sve njene tvrdnje sam imao odgovor i svi su gledali u nas. I danas ne znam što je datu devojku tako iznerviralo iako je imala prezime koje potiče iz Like. I na kraju ja joj kažem, pa ti nisi iz Novog Sada ti si iz Like. Ona će meni na to, pa ja sam rođena novosađanka. Dobro, kažem, samo ti meni odgovori šta bi ti bila da ti se mater porodila u štali. Tada je nastala opšta provala smeha i žurka je krenula svojim tokom. Svagdje postoje ljudi i neljudi, pametni i budale. Ima jedna poslovica iz Španije. Ima glupih dana i ljudi koji su glupi svaki dan, a ja na to nadodam da je najgore kada imaš glup dan sa ljudima koji su glupi svaki dan.
zora
pre 6 godina
Vredjaju oni koji nista nisu napravili od svog zivota. Doktorka je prava, strucnjak,profesionalana, dama koja sigurna sam uvek ustane ranije da bi se sredila.Volela bi da vidim kritikante, kako odlaze na posao,aljkavi ili ne, tusirani jednom nedeljno pored kojih se u busu nemoze stajati. Vazi i za zene koje kad negde idu operu kosu, a ostalo zamaskiraju dezodoransima pa jos vise udaraju pa bolje da nista nisu stavile.
Vesna
pre 6 godina
Smeta onima koji joj nisu ni do kolena...koji nemaju ni stoti deo njenih vrednosti i kvaliteta i sposobnosti.
laki
pre 6 godina
Ti koji je vređaju ako imaju završene neke škole, zavrsili su je preko veze. Zato su tako glupi. Obzirom da spominju estradu to govori o njihovim vrednostima. Kreten i, nisu svi Dara Buba mara.
goran
pre 6 godina
Ma ona je isuviše pametna žena da bi obraćala pažnju na komentare debila, kretena, nevaspitanih i u duši unakaženih osoba. Puna podrška gospođi Dariji.
Zoki
pre 6 godina
Ženče i po
Mladja
pre 6 godina
Samo napred komšinice uz tebe je raja s Grbavice.
forma
pre 6 godina
Totalni, besramni idioti, neradnici, lenčuge...to su oni kojima sve smeta. Da li je primećen njen outfit- jeste. Da li se, uglavnom, cela naša javna scena sem, eventualno kulture i akademske scene...oslanja na ovaj look? Da. Ali, da li, sada, kada se svi borimo za ŽIVOT i Srbiju, oni koji se bore za smrt i za nesrbiju treba da mrače na sve????? Eto, legitimišu se, lepo su obučeni, nisu ''estrada look'', ali su duboko poremećeni.
Roki
pre 6 godina
Zar nije mogla na toj fukciji biti neko ko je iz Srbije .Opet veza Ima puno pametni u Srbiji.Ili ...
JCDenton
pre 6 godina
Darija Kisic-Tepavcevic je IZUZETNA osoba u svakom pogledu. Poznati i priznati strucnjak kako u okvirima tako i van okvira ove drzave, predana i temeljna u svom radu, elokventna, stalozena i razborita u komunikaciji sa javnoscu, upecatljive pojave i nastupa, a nadasve zenstvena, privlacna, graciozna i upecatljive lepote koja naprosto pleni svojom harizmom i izgledom gde god da se pojavi...imati takvu zenu kraj sebe bilo u strukovnom, poslovnom, javnom, privatnom zivotu - ostvarenje sna svakog muskarca...nesporno i neosporno.
gaša
pre 6 godina
Srbiju će uništiti beograd a ne covid-19...Još malo im treba jer oni i ne znaju gde je Srbija ...Dr. Darija : Nemoj obraćati pažnju na BUDALE u beogradu ih ima mnogo...Pozdrav svim doktorima u Srbiji !!!
JCDenton
pre 6 godina
Gasho, Gasho...a odakle toliko budala u Beogradu (cije ime pishesh malim slovom, mizerijo jedna) i kako to Beograd unistava Srbiju…? To te pita rodjeni beogradjanin (koji zivi u svom gradu vec cetr'es i kusur godina i koji je svedok konstantnog propadanja istog josh od '90-ih naovamo)?
Veca
pre 6 godina
Lepa i pametna nasa doktorica i svaka joj cast, hvala joj do neba ali ipak mora postojati kodeks izgleda i oblacenja pri nastaloj situaciji. Nazalost, upadljivo jeste i neprikladno.
Dragojlo
pre 6 godina
Ja bi joj jedino zamerio ali jedino da zaboravi i ne pomogne rodno Trebinje!!!
garitmora
pre 6 godina
Samo joj zamjera sto je stala na jednu stanu i zbog toga se desio navodni lapsus
grof
pre 6 godina
Da tako je to u zemlji Srbiji. Lepota i uspeh nikad ne idu zajedno. Verovatno bi više voleli da je neuredna i aljkava. Žena zna šta radi a to što je lepa je samo plus.
Najgori smo narod
pre 6 godina
Stoka od naroda! Ni prema kome i ni prema čemu nema poštovanja! Sad im ne valja ni doktor iz infektivne!
Olja
pre 6 godina
Pa ko moze da vredja bilo koga? Onaj ko je jadan, bedan, iskompleksiran..onaj koji nista u zivotu nije naucio, procitao..onaj koji je zloban i zao, ljubomoran.. Sta reci? Nadam se da ce ove koji su vredjali doktorku onaj sto gleda i prati odozgo, zestoko kazniti..
Lila
pre 6 godina
Doktorka je skolovana i pametna i lepa zena,lepo se izrazava,svaka joj cast! Smeta debilima , neskolovanim ljudima,prostacima koji neznaju sta ce sa dobom. Jadnici....neka sebe pogledaju prvo u ogledalo!
ŽenaŽeni
pre 6 godina
Meni je ona bas seksi.. Lepa, obrazovana a cuh i humana! Spremna da pomogne kad treba. Sujeta je cudo. Evo svaka od nas neka se posveti sebi u ovim ludim vremenima, svojoj kosi, kozi i da bude svaki dan lepo obucena i u izolaciji. Ona mi ulepsa dan i ove tmurne vesti. Lepa doktorko:" Uzivaj u lepoti i seksipilnosti, prelepa ženo"
ruza
pre 6 godina
Nema nista ljepse da vidis od pametne zene, koja lijepo izgleda I vodi racuna o svom izgledu. Sta bi rekli da nije toliko pametna I da izgleda ne uredno? Tuzno, umjesto da smo ponosni sta imamo mi blatimo
Dragan Mićić
pre 6 godina
Lepa, pametna, vredna, kulturna, zgodna... Pet bambija!??
Normalan
pre 6 godina
Doktorka Darija je oličenje profesionalizma i pristojnosti. Sve pohvale za njen trud, talenat i istrajnost. Uvek će nažalost biti onih koji ne poštuju nikoga, ali oni svakako ne umanjuju pomenute kvalitete doktorke Darije. Hvala Vam najlepše i puno pozdrava i sreće svim normalnim ljudima!
Olja
pre 6 godina
Prelepa zena! Ljubomora je strasna stvar.