Hitno! Oglasilo se Više javno tužilaštvo u Beogradu: Evo šta se stavlja na teret Aleksandru Radiću
Više javno tužilaštvo (VJT) u Beogradu oglasilo se hitno povodom slučaja Aleksandra Radića, vojnog analitičara koji je 15. marta 2025. bio jedan od prvih koji su lažno optužili državu za upotrebu zvučnog topa na protestu u Beogradu, otkrivši šta mu se stavlja na teret.
22.06.2026
20:15
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
ZZ
pre 6 godina
Ja koji nemam posao treba da radim posao za koji neko drugi dobija platu?
Dragan
pre 6 godina
U MOM KRAJU CIM DUNE RAZVIGORAC NESTANE STRUJA I ONDA SE TOPE ZAMRZIVACI FRIZIDERI PALIMO SVECE I KAD ZOVEM EPS NIKO SE NEJAVLJA A DRUGI PUT SVE ZAUZETO PODIGNU SLUDALICU I MIRNI SU DRUSTVENO NICIJE A PLACAM REDOVNO I ONI IMAJU BOGOVSKE PLATE A KAD SE REMONTUJE TRAFO STRANICA RADE PRIVATNICI DAL DOBIJU NA TENDERU ILI NE NEMA VEZE PRIMAJU PLATE PREKO STO HILJADA DA BI CITALI BROJILA KAD CE JEDNOM DA SE SREDI EPS
Bajo
pre 6 godina
I eps se izbezobrazio,pa nece vise da radi,a ni do sada nisu nista radili vala.u ovoj drzavi se uvek tuce konj koji najvise vuce....a to nije eps!!!
Zpran
pre 6 godina
Oni su plaćeni za taj posao.Molim,izvolite očitati stanje na brojilu.Ja ga očitavati neću sigurno.
Inženjer
pre 6 godina
У мојој згради нико осим мене није знао да очита бројило а све су млађи људи и имају школу. како ли ће сви грађани очитати, баш се питам. Очекујм да ће нам ЕПС умањити рачун за услугу читања (На сајту у ценовнику пише да је то износ од 660 динара).
perica
pre 6 godina
Daju ti rok jedan dan,imam 67 mgodina nemam nikog mladjeg nesmem da izlazim a oni ne mogu sa maskama i rukavicama da izadju na teren,sram ih bilo koja samovolja,koliko su puta odokativno odredjivali potrosnju a da nisu izlazili da citaju stanje,javna je tajna!!!!Ovo je izivljavanje!!!
Snezana
pre 6 godina
Moje brojilo je izbačeno na banderu,i dahoću ne mogu da očitam jer se otključava,a ja taj kčjuč nemam imaju ljudi iz EPSA i šta sad?!!
Drago
pre 6 godina
Oni nisu normalni. Zamislite samo u soliteru sa 50 stanova svi da sidju i očitavaju brojila? Gde su ključevi, gde da lepe na ulazu papiriće sa stanjem, kako stariji ljudi da izlaze iz stanova. Stvarno nisu normalni!
Milan
pre 6 godina
Poslao sam mail, povratne informacije nema. Zvao sam telefonom radi provere, zvoni, ali se niko ne javlja (ED Kragujevac, JUGOISTOK Niš). Koliki popust na račun ću imati, ako ipak "priznaju" da sam poslao stanje? To bi možda bilo interesantno i za ubuduće? Predlog za EPS: izmenite aplikaciju za "Uvid u račun domaćinstva" i unesite polja za samoočitavanje, gde vrednosti mogu da se unesu do određenog roka. Jasno, popust za samoočitavanje se podrazumeva. Kako se toga niko do sada nije setio??? Prosto, zar ne?