• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Blic

20.04.2020

11:02

"ULAZI FINA I SREĐENA DEVOJKA U APOTEKU, A ONDA..." Ispovest apotekarke iz Beograda: NISAM MOGLA DA VERUJEM ŠTA RADI

Vesti

"ULAZI FINA I SREĐENA DEVOJKA U APOTEKU, A ONDA..." Ispovest apotekarke iz Beograda: NISAM MOGLA DA VERUJEM ŠTA RADI

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Smrad

pre 6 godina

Kad se vaspitaju sa Pinka i realitija onda nam se to sve vrati ovako

prodavci

pre 6 godina

Šta to podrazumeva g.đa kad kaže"mi nismo obični prodavci"!Može li uopšte da zamisli koliko ima visokoobrazovanih prodavaca,a kako se pojedini bahati kupci tek prema tim prodavcima u trgovini uopšte ophode.Tek da svi znaju,sve ono što se po prodavnicama ukrade, prodavci moraju da nadoknade iz sopstvenih,ličnih ionako mizernih primanja.A krade seee...S* druge strane gledano ako se u apotekama lekovi prodaju za novac zašto u tim istim apotekama nema istaknutih cena na"robi",ili nema na svakoj ili samo pojedinoj?Najteži posao na svetu je posao koji se sastoji od rada ili kontakata sa ljudima,narodom nevezano za struku i profesiju.Postoji nepisano, životno pravilo:čim se primeti da smetaju,ili počinju da se ne podnose ljudi od kojih se živi ili sa kojima se radi onda se menja struka i delatnost!Dakle možemo samo sebe menjati,a narod je kod nas takav kakav jeste.Ali treba zapamtiti jednu stvar NISU SVI LJUDI ISTI,A SA NARODOM TREBA ZNATI!Hvala.

Snezana

pre 6 godina

Sve razumem diplomiranog farmaceuta, malo mi zaparalo usi tj. oci :" mi nismo obični prodavci kako nas nazivaju, (završili fakultet) pa i mi valjda zasluzujemo neko postovanje." Koliko je razumeh, po njenom mišljenju, takvo nevaspitanje i nepostovanje moze biti prema "običnim prodavcima", kao da su oni ljudi koji ne zasluzuju postovanje. (Nemaju završen fakultet) oni mogu u ćevapciće....

Pročitaj celu vest

Politika

Hronika