(VIDEO) Apokalipsa u Rusiji! Putinu su upravo spalili sve: Krim se sprema za najgore, crvena linija je pređena
Rusija je tokom noći sa 27. na 28. jun odbila jedan od većih talasa ukrajinskih dronova, a prema podacima Ministarstva odbrane Rusije, sistemi PVO oborili su 213 bespilotnih letelica avionskog tipa iznad 13 regiona.
28.06.2026
08:10
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
krle
pre 6 godina
Ima trudnica koje nisu u radnom odnosu,one ne primaju nista od drzave.Zasto one nisu na spisku ugrozenih.Njima treba pomoci sa minimalcem 3 meseca. Cuvajte vi bebu u 35 kvadrata dan,noc.
Miki
pre 6 godina
Zasto drzava NEpomogne nezaposlenima koji su na birou a imaju preko 60 godina Koji cekaju godine za odlazak u penziju jer Niko NE ce da ih zaposli
Snežana
pre 6 godina
Država je poslodavcima dala mogućnost da stave novac u džep,što će velika većina,ako ne i svi uraditi,zato što srbi(pravoslavci)ne služe Bogu,ne poznaju njegovu volju. Onima koji imaju da ne propadnu,da se održe na tržištu,i strane kompanije ne odu,a oni koji nemaju nikad neće ni imati.Taktika se ne menja. Srbi su pod velikim prokletstvom-Božjom kaznom. "Kako možete donositi dobre plodove,kad ste zli".
Aleksa
pre 6 godina
Poštovani, Šta se dešava sa hiljadama muzičara, slobodnih umetnika ili licima sa statusom umetnika, izvođačima, kompozitorima, slikarima i sličnim profesijama koji uredno uplaćuju ili ne, staž PIO i zdravstvo, poreze, a nisu u ni jednoj firmi, fabrici, kod privatnika i slično, već rade isključivo prodavajući svoje usluge, znanje, talenat i svoj posao onima koji od njih to zahtevaju. Pritom država i društvo često zaboravi slobodne umetnike, a koji su jedni od najzaslužnijih i u prvim redovima kada su u pitanju humanitarni nastupi za razne i razno, prikupljanje pomoći drugima i ubeđivanje uz poziv ljudima da pomognu, učestvuju, ali uvek svojom ličnošću doprinesu krajnjem cilju na zadovoljstvo mnogih. Sada kada nama treba, nema nikog ni da se seti da pomogne. Da li ekonomska pomoć države Srbije ide i navedenoj grupi velikog broja ljudi ili mi umetnici nemamo pravo na novčanu pomoć od 91000 dinara za 3 meseca zabrane rada i zašto, ako nemamo? Inače muzičar - slobodni umetnik u Srbiji nema pravo na kredit, na čekove, na bolovanje, na besplatne lekove, slobodne dane i bilo šta slično ustavom zagarantovano, posao sam nusi, stvara, dogovara i radi, a što ima bilo koje lice zaposleno negde. Naravno ovde ne računam stotine hiljada građana koji su (čast izuzecima) tako reći paraziti na državnim jaslama po stotinama državnih ustanova, firmi, raznih preduzeća za koje ljudi ni ne znaju da postoje ali uredno dobijaju plate i zaštićeni su kao beli medvedi, radili ne radili, sve jedno, plata kaplje. Vozi se državni, firmin auto u kom je firmino gorivo i slično...što nam je ostalo još iz SFRJ. Nije bitan učinak, da li su, kako i koliko proizveli ili nisu, gde pored silne papirologije imaju vremena za kupovinu u vreme radnog vremena, za više popijenih kafa uz kolektivna čavrljanja itd.... Takođe mi nije jasno zašto je nama muzičarima, umetnicima zabranjen rad i samim tim svaki vid finansijske potpore za nas i naše porodice, a mnogo firmi i fabrika koje broje hiljade radnika svaka, uredno rade bez policijskog časa ili kolektivnog prinudnog odmora? Jedan frizer i njegov salon gde bude po dvoje ii troje ne sme da radi, a fabrika kao Naftagas ili fabrika kablova za BMW može da radi nesmetano u sve 3 smene? Znači hiljadu ili dve hiljade ljudi u jednoj smeni jedne fabrike ne šire zarazu i nisu potencijalni nosioci virusa, a tri osobe frizerskog salona jesu opasni po okolinu i sebe? A ni jedna ni druga branša i profesija kao ni krajnji njihov proizvod ili korisnik nisu od opšteg značaja i bitni za opstanak i boljitak nacije u vreme pandemije ! Ne proizvode maske, lekove, vodu, vazduh, nisu medicinski radnici, policija.... Eto toliko od mene. Izvinite svi na oduzetom vremenu !! Hvala na pažnji i razumevanju! Želim svima zdravlje!