(VIDEO) Trampova objava rata frapirala ceo svet! "Od osnivanja Amerike, ovo je najgore..." Bela kuća kreće u totalni obračun
Predsednik SAD Donald Tramp krenuo je u otvoreni ideološki obračun sa komunizmom, poručujući da su komunisti „bezbožnici“ i da predstavljaju najveću pretnju Sjedinjenim Državama od osnivanja zemlje.
27.06.2026
07:40
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Marina
pre 6 godina
Šta je sa Domom za ometene odrasle osobe kod Blaca? Pisali dte da se bukvalno ceo dom zarazio. Šta se dešava? Te osobe ne izlaze iz Doma.
LM
pre 6 godina
Peco radio si vrlo dobro neobracaj paznju na komentare ti i Nestorovic ste br 1
Marcco
pre 6 godina
Znaju ovi veoma dobro da je to što rade kontraproduktivno. Znaju da tim ponašanjem samo čine štetu Srbiji. Ali to je njihova politička platforma. I pre korone i tokom korone a biće i posle korone. Dr Kon to lepo primećuje u svojoj delatnosti ali to se radi svuda i na svakom koraku, od 2012. godine. Da li je od koristi Srbiji da nam neki strani ambasadori prete i spotiču, da li je u interesu Srbije da neki EU poslanici, često predvođeni Hrvatskom, Slovenijom ili nekim trećim koji bi najradije da Srbija ne postoji, prete sankcijama i pozivaju političke institucije Evrope i SAD da reaguju protiv vlasti u Srbiji... kako drugačije nego sankcijama protiv Srbije. Pa opet, godinama, "ti neki" trče u te strane ambasade i u te neke "institucije" i traže mere protiv, kako kažu, SNS i Vučića a u suštini protiv Srbije. Što gore Srbiji, to bolje za njih. Vrhunac njihovog uspeha bi bio da se Srbiji uvedu sankcije, trgovinski embargo i da se, ako je ikako moguće, Srbija bombarduje. Da se zaustave investicije da se odloži pristup EU, da se puste neki "besni psi" na Srbiju kao sa UČK 1998, da ima mrtvih, da se raspadne zdravstvo, školstvo, privreda... Tada bi, po njihovoj logici, automatski došli na vlast. To što Dr Kon primećuje u ovoj situaciji i u svojoj delatnost, to se godinama radi u svim sferama države i društva.
Kibicer
pre 6 godina
Iskreno, emotivno i potpuno korektno pismo cenjenog lekara koji gine zarad spasavanja života ljudi a pljuje ga šaka polupismenih bitangi koji bi bili najsrećniji da imamo hiljade mrtvih, samo da bi imali argument da vlast ne valja. Nisam siguran koliko će ljudi pročitati ovaj tekst do samog kraja i da li će razumeti glavnu poruku, koju kritičari i pljuvači treba da shvate: ” ja sam ljut na one koji ne mogu da sagledaju do koje mere kontraproduktivno deluje kada se neprekidno napadaju samo oni koji rade… I dokle god se tako na dalje čini, sve više će ljudi odustajati od bilo koje druge opcije osim one gde se vidi sproveden rad.” Pametnom više nego dosta i kristalno jasno … Bravo doktore i u ime svih normalnih HVALA
Marija Kostic
pre 6 godina
Gospodine doktore Kone, molim Vas, u ime svih nas normalnih gradjana, nemojte uopste trositi oci i usi na ljude koju Vam nisu ni do malog prsta leve noge. Pozdravljam Vas puno i imate punu podrusku mene i mojih ukucana. Samo da ste nam zivi i zdravi!
Lule
pre 6 godina
Sto nebitnim ljudima dajete vaznost. Kaze jedna nasa " 'Psi laju vetar nosi "
zoran
pre 6 godina
Dr Kon - budi ozbiljan i ne raspravljaj se sa takvima..nema potrebe..jedino ako ti je lakse, izbaci to iz sebe, namesti puls na 52 i guraj.