Neviđen gest u Čačku! Moravski koridor privremeno dobio novo ime zbog Vučića (FOTO)
Građani Čačka danas su na simboličan način odali priznanje predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću za ključnu ulogu u realizaciji jednog od najvažnijih infrastrukturnih projekata u modernoj istoriji Srbije.
25.06.2026
15:35
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Amater
pre 6 godina
EPS PRECUTKUJE DA RACUN USLED VANREDNOG STANJA NEMORA DA SE PLATI VEC PO ZAVRSETKU A NA RACUNIMA IZRICITO STOJI DA SE PLATI DO 28 APRILA.TOLIKO O POSTENJU.
Petar
pre 6 godina
Ne lupaj molim te !!! I iz Banke ti stize Obavestenje o rati kredita, al' ti ne skidaju ratu !!!! To precutkujes, postenjacino !!!!
baron
pre 6 godina
Brojila se ne očitavaju u isto vreme.Tako da se jedan mesec brojilo očita 01 u mesecu drgi mesec 7-8 i samim tim Vas računar prevede u višu tarifu jer ste ispunili cenzus.Odavno pratim šta se radi sa očitavanjem brojila.Zato očitam svki mesec 01 svoje brojilo i prijavim stanje na obračun.To je jedina tajna sve ostalo je priča za malu decu.
Jelena
pre 6 godina
@baron Na zalost nije jedina tajna. Napon struje je nizi od propisanog pa se samim tim i broj utrosenih kilovata povecava. Objasnjenje EPS-a ne drzi vodu da su usled vanrednog stanja ljudi po kucama i vise trose struje. Sta je sa onima koji su i pre vanrednog stanja 99% vremena provodili po kucama,zasto su njihovi racuni uvecani?
deda Raša
pre 6 godina
Naplatili zastitne maske.Obrazlozenje im je glupavo, Neka oni omoguce potrosacima uvid u stanje brojila. Odokativno su procenili potrosnju,ljuti sto im potrosaci nisu dostavili stanje na strujomerima. Videcemo kako ce stanje biti iduceg ocitavanja.
srpkinja
pre 6 godina
Oni su poznati po nefer ponasanju i bezobrazlucima jer drze monopol i niko ih ni zasta nece proveravati. Pa se moze...
boky
pre 6 godina
pokvareno saopsteno penzionerima da ne moraju da plate do 28. platio sam par dana kasnije, naravno smradovi mi obracunali kamatu i ukinuli popust od 5 % lazljiva stoka. ne znas ko vise laze drzava ili elektroprivreda.
Čarapan
pre 6 godina
EPS je monopolistička firma i rade šta hoće čitaju kad žele i koliko žele jer prosečan građanin nemože sam da izčita stanje jer je brojilo zatvoreno .Tako je kod bar kod nas u okolibi Kruševca .Meni je došlo oko 10000 dinara iako prosečno stiže oko 6000 dinara.Policijski čas nema neki uticaj kod nas na selu ,mi nismo tu došli iz nekog grada zbog vanrednog stanja, mi tu živimo.
Čedo
pre 6 godina
ЕПС обмањује потрошаче. Тражили су да потрошачи сами очитају бројила и меилом им доставе податке. Очитао сам бројило 01.04.2020. и истог дана доставио податке о потрошњи. Када сам 22.04.2020. добио рачун уочио сам да су ми обрачунали око 350 KW више него што сам потрошио. Зашто на тај начин поткрадају потрошаче?
acac
pre 6 godina
ja sam dobio za 25$ veci racun.razlog jednostavan.eps ima kvartalni obracun pa je morao da "nabilduje"racuna.proverio na satuvise oko 150 kwh.