• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/rts.rs

01.05.2020

08:18

SNAGE UN SU SE POVUKLE K'O PI*DE, DOK SU IH TUĐMANOVE ZVERI ZASIPALE GRANATAMA IZ AVIONA I HELIKOPTERA! U zločinačkoj akciji "Bljesak" PROTERANO 15.000 SRBA, UBIJENO 283!

Vesti

SNAGE UN SU SE POVUKLE K'O PI*DE, DOK SU IH TUĐMANOVE ZVERI ZASIPALE GRANATAMA IZ AVIONA I HELIKOPTERA! U zločinačkoj akciji "Bljesak" PROTERANO 15.000 SRBA, UBIJENO 283!

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Marko

pre 6 godina

a sto smo mi dobili naredbu da se povucemo i ostavimo narod i ustase usetale, sto o tome ne pisete.....

gaša

pre 6 godina

Svi znamo da su hrvati miljenici Bundestaga i ,to je to...!!!

Bg

pre 6 godina

Braćo SRBI teritorije koje su se branile 4 godine...osvojene su za 40 sati... Sve je jasno !

englezii

pre 6 godina

Sve ce to doci na naplatu ! Onda ce biti vriska ustasa ! Samo polako !

NEBOJŠA

pre 6 godina

25 G, NAKON VREMA JE DA PRESTANETE SR.TI I POČNETE ČISTITI GO.NA ISPRED SVOJE KUĆE !!!KO JE NAREDIO DA SE BORCI IZ OSTATKA KRAJINE NE MEŠAJU U SUKOB ? KO JE IZDAO NAREĐENJE DA SE VOJSKA RS NE MEŠA U SUKOB ? KO JE USTAŠAMA PROSLEDIO CELOKUPAN PLAN ODBRANE RSK ,SA UCRTANIM POLOŽAJIMA SVAKOG ARTILJERISKOG ORUĐA ???USTAŠE SU KRIVE ZA POKOLJ KOJI SU UČINILE,NAD ŽENAMA I DECOM,ALI KO JE USTAŠAMA OMOGUĆIO DA TO URADE ???NEKI OD TIH I DANAS SEDE U GENERALŠTABU VS,A MNOGI SU U PENZIJI I ČLANOVI SU KLUBA GENERALA I ADMIRALA VS U BEOGRADU.O POLITIČARIMA SPS I JULA DA NE GOVORIM !!!

Politika

Miki Alekić bi najradije spalio ovaj snimak! Leti perje nakon što je odjavio Đilasa, sve mu izvlače iz naftalina (VIDEO)
Politika

Miki Alekić bi najradije spalio ovaj snimak! Leti perje nakon što je odjavio Đilasa, sve mu izvlače iz naftalina (VIDEO)

Predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) Miroslav Miki Aleksić izjavio je, govoreći o potencijalnoj koaliciji proevropskih stranaka za predstojeće parlamentarne izbore, da će njegova stranka uzeti aktivno učešće na tim izborima, ali da će odluka o formatu izbornih koalicija biti doneta "na vreme, u najboljem interesu antirežimskog bloka".

09.06.2026

13:53

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Hronika