• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Sputnjik

23.05.2020

22:32

SRBIJA TRAŽI OD AUSTRIJE DA "PIŠE ISTINU" O DIANI BUDISAVLJEVIĆ! Ona je spasavala srpsku decu, TO MORA DA STOJI NA SPOMEN PLOČI!

Vesti

SRBIJA TRAŽI OD AUSTRIJE DA "PIŠE ISTINU" O DIANI BUDISAVLJEVIĆ! Ona je spasavala srpsku decu, TO MORA DA STOJI NA SPOMEN PLOČI!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
ponosanS

pre 6 godina

Da je austrijcima i nemcima u interesu da se iznose cinjenice, davno bi se Hrvatska prestala kititi ustaskim majicama, zastavama, zborovima. Doduse ako smo principijelni i ako je istina da su prve ustase bili Srbi u Hercegovini koji su digli bunu protiv turaka, onda je to dokaz da je 70% hrvata ustvari srpskog porekla, pokatoliceni i asimilirani Srbi koji su nauceni da mrze svoje poreklo i sve srpsko. Da li ste nekad doziveli u poslednjih 70 godina da je neki austrijski ili nemacki politicar rekao da je Hrvatska u sastavu austrougarske bila samo na podrucju Zagorja i Medjimurja, severozapad od Zagreba, da je Varazdin pripadao celjskoj grofiji, da su Dalmacija, Vojna krajina, Slavonija i Baranja bile srpske zemlje koje su nosile naziv, krunske zemlje u sastavu austrougarske gde hrvati nisu imali vlast, da se na tim podrucjima pa i samom Zagrebu do 1918 pisalo azbukom i glagolicom. Ne jer su hrvati njihova produzenja ruka u obracunu sa nama Srbima.

Pročitaj celu vest

Politika

Hronika