Odjekuje poruka Parandilovićevog dede! Stigao na skup u Beograd da podrži Vučića, pa se obratio unuku - Pozivam ga... (VIDEO)
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
27.06.2026
10:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
kiza
pre 6 godina
Koliko ja znam receno je da ce 100 evrica dobiti svi drzavljani Srbije. Od toga naravno nema nista. Moje pitanje je u cemu je razlika u ispalati tog novca, ako covek ima vazeci pasos i regularno mesto prebivalista. Bez licne ne moze dobiti pasos. Pustite te gluposti. U americi ljudi rade sta god hoce samo sa ID karticom. Nista drugo im ne treba
Ivan
pre 6 godina
Jos jedan bez mesta boravka. Pasos moze da ima svako a licnu kartu ne bas svako.
Staletinac
pre 6 godina
Koga ja da krivim ?Meni su odbijeni podaci kao neispravni i ako je licna izdata 2017 i narsvno validna i ispunjavam sve uslove.Pisao sam mejlove i reklamacije ali niko ne odgovara.
Ja
pre 6 godina
A jel moze da se glasa bez licne karte...MOZE
Lala
pre 6 godina
šljakao kao gastarbajter a, kad ga vuna-korona naterala da se vrati video da mu istekla lična
Miloš Rakić
pre 6 godina
Čista diskriminacija i bezobrazluk. Ako je g.Vučić rekao da će svi dobiti onda svi i treba da dobiju 100evra. Ljudi plaćaju poreze i obaveze prema državi, prema tome svi treba da dobiju taj novac! Sve ostalo je bezobrazluk i nepoštovanje predsednikovog obećanja i njega samog! Ili smo svi jednaki ili nismo. Prema toj logici ako nemam ličnu kartu onda me država ne priznaje i ja netreba da plaćam porez!
Milica
pre 6 godina
Predsednik Vučić je uvek uz narod i održaće obećanje da SVI građani koji to žele dobiju svojih 100 evra! Izvadite novu ličnu kartu i dobićete novac, predsednik drži reč!
TROPIK
pre 6 godina
Kada se obratio naciji Vucic je doslovce rekao "svaki punoletni"nije pomenuo licne karte a pre neki dan Brnabicka nas obavestava da kome je lk istekla nema prava na pomoc i da je to neodgovornost prema drzavi a kada smo se odazivali mobilizacijama nisu nam trebale vazece lk i da li smo i tada bili neodgovorni.Ja licno mislim sa su se malo precenili pa sad da spasu koliko toliko.
Rada
pre 6 godina
Pa,ako sutra preko interneta zakaže vađenje lične karte, a koliko znam sva dokumenta se sad dobijaju isto preko interneta, verovatno će stići do 5. juna da se prijavi.
Žigolo
pre 6 godina
Tako to obično bude, praviš se pametan i verovatno se smeješ "budalama" koje se nisu toga setile a kad te lupi po glavi onda roniš krokodilske suze. Siguran sam da si već bio u MUP da produžiš LK i da uhvatiš zadnji voz do 5. juna da bi se prijavio. To je generalno jedan od najvećih problema u mentalitetu ljudi u ovoj zemlji - veliki broj ljudi ne daje pet para na dužnosti, obaveze, poštovanje zakona, poštovanje uobičajenih pravila, svi se nešto prave pametni. Proputovao sam ceo svet ali takav odnos nisam zaista video nigde.
Rade
pre 6 godina
Bravo tako i treba, nema zezanja, oću neću, zna se šta se mora. Tako nešto treba uvesti i za izlazak na glasanje. Ako nisi glasao, nemoj ništa da se nadaš i da tražiš od države. Ali bukvalno ništa ni jedan najobičniji dokument ! ! ! ! !
perica
pre 6 godina
Kakav GOVNJARSKI članak. OVO JE SMEĆE OD NOVINA!
zora
pre 6 godina
Pasos je vazeci dokument ali privremeno. On dugorocno ne menja licnu kartu. Ti ne da si se opustio vec si zaboravio da imas licnu.U pitanju je lenjost.
Haris
pre 6 godina
Trebao je on odmah čim mu je bila istekla ova to lučna karta. Da podnese ovaj svoj zahtjev. I to za izdavanje ovih lične karte. A ne ovako što je on čitavo vrijeme bio koristio ovaj svoj pasoš. Jer, kada bilo gdje da ovo odeš. Da nešto završiš. Da svi oni od tebe traže to tvoju ličnu kartu. Niko ovo od njih ne traži. I to ovaj pasoš. Jedino ako odeš. I to u ovu stranu zemlju. I da ti tada traže ovaj pasoš.