• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Blic/S.R.

28.05.2020

15:35

PRIJAVIO SAM SE ZA 100 EVRA, ALI IH NIKAD NEĆU DOBITI, evo i zašto...

Vesti

PRIJAVIO SAM SE ZA 100 EVRA, ALI IH NIKAD NEĆU DOBITI, evo i zašto...

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
kiza

pre 6 godina

Koliko ja znam receno je da ce 100 evrica dobiti svi drzavljani Srbije. Od toga naravno nema nista. Moje pitanje je u cemu je razlika u ispalati tog novca, ako covek ima vazeci pasos i regularno mesto prebivalista. Bez licne ne moze dobiti pasos. Pustite te gluposti. U americi ljudi rade sta god hoce samo sa ID karticom. Nista drugo im ne treba

Ivan

pre 6 godina

Jos jedan bez mesta boravka. Pasos moze da ima svako a licnu kartu ne bas svako.

Staletinac

pre 6 godina

Koga ja da krivim ?Meni su odbijeni podaci kao neispravni i ako je licna izdata 2017 i narsvno validna i ispunjavam sve uslove.Pisao sam mejlove i reklamacije ali niko ne odgovara.

Lala

pre 6 godina

šljakao kao gastarbajter a, kad ga vuna-korona naterala da se vrati video da mu istekla lična

Miloš Rakić

pre 6 godina

Čista diskriminacija i bezobrazluk. Ako je g.Vučić rekao da će svi dobiti onda svi i treba da dobiju 100evra. Ljudi plaćaju poreze i obaveze prema državi, prema tome svi treba da dobiju taj novac! Sve ostalo je bezobrazluk i nepoštovanje predsednikovog obećanja i njega samog! Ili smo svi jednaki ili nismo. Prema toj logici ako nemam ličnu kartu onda me država ne priznaje i ja netreba da plaćam porez!

Milica

pre 6 godina

Predsednik Vučić je uvek uz narod i održaće obećanje da SVI građani koji to žele dobiju svojih 100 evra! Izvadite novu ličnu kartu i dobićete novac, predsednik drži reč!

TROPIK

pre 6 godina

Kada se obratio naciji Vucic je doslovce rekao "svaki punoletni"nije pomenuo licne karte a pre neki dan Brnabicka nas obavestava da kome je lk istekla nema prava na pomoc i da je to neodgovornost prema drzavi a kada smo se odazivali mobilizacijama nisu nam trebale vazece lk i da li smo i tada bili neodgovorni.Ja licno mislim sa su se malo precenili pa sad da spasu koliko toliko.

Rada

pre 6 godina

Pa,ako sutra preko interneta zakaže vađenje lične karte, a koliko znam sva dokumenta se sad dobijaju isto preko interneta, verovatno će stići do 5. juna da se prijavi.

Žigolo

pre 6 godina

Tako to obično bude, praviš se pametan i verovatno se smeješ "budalama" koje se nisu toga setile a kad te lupi po glavi onda roniš krokodilske suze. Siguran sam da si već bio u MUP da produžiš LK i da uhvatiš zadnji voz do 5. juna da bi se prijavio. To je generalno jedan od najvećih problema u mentalitetu ljudi u ovoj zemlji - veliki broj ljudi ne daje pet para na dužnosti, obaveze, poštovanje zakona, poštovanje uobičajenih pravila, svi se nešto prave pametni. Proputovao sam ceo svet ali takav odnos nisam zaista video nigde.

Rade

pre 6 godina

Bravo tako i treba, nema zezanja, oću neću, zna se šta se mora. Tako nešto treba uvesti i za izlazak na glasanje. Ako nisi glasao, nemoj ništa da se nadaš i da tražiš od države. Ali bukvalno ništa ni jedan najobičniji dokument ! ! ! ! !

perica

pre 6 godina

Kakav GOVNJARSKI članak. OVO JE SMEĆE OD NOVINA!

zora

pre 6 godina

Pasos je vazeci dokument ali privremeno. On dugorocno ne menja licnu kartu. Ti ne da si se opustio vec si zaboravio da imas licnu.U pitanju je lenjost.

Haris

pre 6 godina

Trebao je on odmah čim mu je bila istekla ova to lučna karta. Da podnese ovaj svoj zahtjev. I to za izdavanje ovih lične karte. A ne ovako što je on čitavo vrijeme bio koristio ovaj svoj pasoš. Jer, kada bilo gdje da ovo odeš. Da nešto završiš. Da svi oni od tebe traže to tvoju ličnu kartu. Niko ovo od njih ne traži. I to ovaj pasoš. Jedino ako odeš. I to u ovu stranu zemlju. I da ti tada traže ovaj pasoš.

Pročitaj celu vest

Politika

Hronika