Vidovdan uoči Vidovdana: Istorijski skup u Beogradu - većinska Srbija svirala kraj blokaderima (FOTO/VIDEO)
U Beogradu je nešto posle 19 časova završen glavni program skupa "Srbija jedna porodica", kojem je, prema podacima MUP-a, prisustvovalo 207.000 ljudi.
27.06.2026
07:30 >> 19:38
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Ljubica
pre 6 godina
Podrška za dr. Nestorovića
milosobilic1389
pre 6 godina
Нема лепше ствари у каријери, него када ти суде... - КОЛЕГЕ...!! Они који те најбоље знају...!!
Voja
pre 6 godina
Sramota eto kakvi smo
LAKI
pre 6 godina
Нисмо ми, него незналице, завидници, шићарџије, ситносопственици, , салонски лекари, професори, глумци, официри. Они што на крају "знају све најбоље", што немају никакве користи па нек акомшији цркне крава. Али таквих је у Србији све мање, полако долази нормалан свет на ред...
Alex
pre 6 godina
Nestorovic nije covek vec ljudina ! Reci hvala imaju i studenti ,a takodje sadasnji pedijatri, Srbija koja ga je redovno gledala, slusala, upijala ,a on je hrabrio, bodrio, tesio... ! Sujeta je cudna boljka ! Ljudina ima sirinu koja mnogima smeta ! Malo je ovakvih ! Lekarske komore Srbije (LKS) neka dobro razmisli ili ce javno izgubiti kredibilitet
Mlađan Tomić
pre 6 godina
PODRŠKA ZA NESTOROVIĆA!
IKA
pre 6 godina
Kada malo bolje pogledate biografije Doktora koji tuže Dr. Nestorovića sigurno će te pronaći mnogo sumnjivog u njihovim biografijama.Pitam se šta su ti dotični ljudi postigli u svojim karijerama?.Ovdje je očito da je sve politika, sujeta ,zloba,zavist,kompleksi .Puna podrška Doktoru Nestooroviću i preispitati biografije i dela tih Doktora...
Jovan
pre 6 godina
Čovek je ceo radni vek bio dečiji lekar i obraća se javnosti na način kako se obrača i deci što mnogi ne shvataju.Način njegovog izražavanja je relaksirajući baš protivteža ozbiljnosti dr.Kona i ostalih.Sve ukupno bez obzira na razlike sjajna ekipa !
Dragan
pre 6 godina
Svaka čast dr Nestoroviću... Jedina svetla tačka u celoj ovoj priči oko pandemije. Boli ih to što je jedini koji je imao petlju da govori i nastupa na tv - u po svojoj savesti, dok su drugi,, dr "morali da govore ono što im se servira... Sve što je rekao i prognozirao na kraju se ispostavilo da je istina... Podrška za vrhunskog doktora...
Vlado
pre 6 godina
Bez obzira na to, što je Nestorović ponekad izjavio nešto, što nije bilo u skladu sa njegovim pozivom i da smo ga pomalo svi kritikovali, ipak je čovek za vreme pandemije uradio veoma mnogo za dobrobit cele nacije. Sad su se našli neki pacovi, kojih nigde nije bilo kad je trebalo stati u prve redove, da ga TUŽE. More MARŠ!!!
ja
pre 6 godina
Profesore nisu ti ni do koljena. Ti razumiješ oroblem i to pričaš građanima. Uz tebe smo i tuži ih sve.
Malo morgen
pre 6 godina
Ma ne oduzimaju mu licencu, nego plaćenici SZO nameravaju da mu oduzmu liencu.
Sale
pre 6 godina
Nedokazanim i frustriranim tipovima uvek nešto smeta. Za vreme korone su bili u mišjim rupama, a sada se javljaju kao lavovi. Bravo doktore i Vama i celom timu. Bravo za stručnu i moralnu podrušku, svima nama koji smo sa zebnjom čekali 15.00 časova, da vidimo i čujemo kako se borimo sa koronom.
Vlada
pre 6 godina
Drzava bi trebalo da reaguje jedini covek koji je tacno znao sta se desava i koji je vracao ljudima nadu u život
Samosvesna građanka
pre 6 godina
"Nestorović je svojim javnim nastupima kao član Kriznog štaba za suzbijanje epidemije Covid-19 narušavao ugled i nanosio štetu lekarskoj profesiji, kao i zdravstvu u celini". AMIN!
jovan
pre 6 godina
Treba pokrenuti peticiju protiv ovih lekara koji su pokrenuli postupak protiv gospodina nestorivica u vezi nekih njegovih izjava u medijama. Postavio bih pitanje ovim lekarima koji su porenuli postuapk protin nestorivica,pa gde ste vi bili u vreme korone virusa i kakav je vas udeo i korist u ovoj pandemiji, verovatno ste se zatvorili a sada kada se skoro zavrsilo sa pandemijom, kao neki pacovi izasli iz rupe da bi vi nekom sudili, treba da vas je stid i ovim pozivam da se pokrene akcija putem drustvenih mreza u osudi ovih lekara koji bi da sude coveku koji se svo vreme borio sa pandemijom zajedno sa svojim narodom, a ove birokrate y i kukavice bile negde u senci ovih zbivanja. PODRSKA NESTOROVICU,
Rade
pre 6 godina
A za ove doktore koji su uzimali novac ,oni su ok i niko im ne uzuma licencu.
GORDANA
pre 6 godina
Podrška za doktora Nestorovića. To su ljudi koji su zavidni na njegovo znanje u stručnost. U našoj zemlji, nažalost, su retki takvi kao što je on.
sara
pre 6 godina
Tako misli grupica ljubomornih, sujetnih lekara i pojedini opozicionari!!!. Ali dr Nestorović je pre svega, pozitivan čovek i lekar, koji širi tu pozitivnu energiju oko sebe, što je pravi melem za bolesnu decu i odrasle!. Ima široke vidike i interesovanja, između ostalih i alternativna medicina, što je divno, a svoje znanje je dokazao, jer je stekao diplomu uglednog lekara i profesora, ali, to po svemu smeta lekarima koji su uklješteni u svoje kalupe i okvire, pa ne vide ništa dalje od toga!!!. Nećemo dozvoliti tu njihovu prljavu igru, mi koji ga poštujemo, ako ne daj Bože do toga dođe!!.
Dragan
pre 6 godina
Šta god ali dr. Nestorović uglavnom dade dobru prognozu i za trajanje epidemije i za broj umrlih. Da li je to bilo slučajno ili ne, ne znam. Bilo bi dobro da vidimo šta su ovi sada "pametni" rekli na početku epidenije. Najsigurniji si kada dođeš da skupljaš čaure, trebalo je biti tu dok su meci leteli. Podrška za dr. Nestorovića.
Djovani
pre 6 godina
Zar Coveku u 65 Godina Priznatom Punomologu da oduzmete Licencu Sram vas bilo zar se to zove Doktorat i demokratija.Ko sebe dize u Kriznom stabu oni koji namestaju frizuru da sto lepse izgledaju na TV.Dramota za Srbiju i Gospodina velikog Doktora Nestorovica koji je Genija.
milankukic
pre 6 godina
100% podrska za dr.Nestorovica pa zar su se i u zdravstvu nasli olosi kao i na fakultetu kad su osporili doktorat Sinse Malog e dokle ide ova Srbija
surovi
pre 6 godina
... "NOVOSTI" 31. oktobar 2015. tekst pod naslovom "Oko Dunjićeve smrti nema ničeg sumnjivog, u Hagu analize urađene kako treba" .... navodi profesor sudske medicine Đorđe Alempijević !!! Iskreni i VELIKI pozdrav za Dr NESTOROVIĆA !!!
Predrag
pre 6 godina
Ovo je kao posle I i II svetskog rata. Heroji se uklanjaju a ološ nastupa. Ružno da ružnije nema! Nisu mu ni do kolena.
Winnetou
pre 6 godina
dr Nestorovic=ljudska gromada,vanvremenski covek,doktorska legenda.Tacka
koji je ovo kurac sa latinicom
pre 6 godina
Оно кад те прозивају такозвани доктори који ни заноктицу нису излечили... ха, ха, ха.