Metastaza blokaderskog ludila! Aktivista iz Loznice priželjkuje smrt 15 penzionera na skupu u Beogradu (VIDEO)
Loznički aktivista Miroslav Filipović pokazao je i dokazao da je mržnja jedina politika blokadera.
27.06.2026
15:50
Vesti
Lider Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik, koji je u Beogradu prisustvovao skupu "Srbija, jedna porodica", izjavio je da je za Republiku Srpsku važno da je Srbija stabilna i moćna.
27.06.2026
20:01
U Beogradu je danas održan skup "Srbija - jedna porodica", na kojem je, prema procenama MUP-a, bilo više od 200.000 ljudi. Nova S je na skupu intervjuisala prolaznike i one koji su namenski došli na skup i dobila neočekivan odgovor.
27.06.2026
19:57
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, obratio se građanima na veličanstvenom skupu "Srbija jedna porodica".
27.06.2026
18:48
Veliki skup Srpske napredne stranke na kom govoriti predsednik Srbije Aleksandar Vučić održava se ispred Narodne skupštine.
27.06.2026
18:35
Ministarstvo unutrašnjih poslova obaveštava javnost da se danas, u Beogradu, na platou ispred Doma Narodne Skupštine Republike Srbije održava prijavljeno javno okupljanje u organizaciji ‘’Pokreta za narod državu’’.
27.06.2026
18:25
Darko Vesković Prika, koji je brutalno likvidiran u ponedeljak 22. juna 2026. godine u kafiću u beogradskom naselju Kumodraž, danas je sahranjen na Centralnom groblju u Beogradu.
27.06.2026
13:49
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Andrije S. (20) zbog sumnje da je 10. decembra 2025. godine u jednom ugostiteljskom objektu na Vračaru, pokušao da ubije Vuka Bajruševića, i jer je neovlašćeno nosio vatreno oružje i municiju.
27.06.2026
15:14
Više javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je istragu protiv četvorice muškaraca zbog postojanja osnova sumnje da su 5. juna 2026. godine izvršenjem različitih krivičnih dela učestvovali u bacanju bombe na porodičnu kuću S.Č. na teritoriji opštine Novi Beograd.
27.06.2026
13:23
Dvoje dece povređeno je u Zemunu kada se na njih obrušila gomila građevinskih blokova.
27.06.2026
12:02
Policija u Nišu je uhapsila B. J. (26) zbog sumnje na prodaju droge.
27.06.2026
18:23
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Nemaskirani Nezavisni Komentat
pre 6 godina
Па и треба да се сатире од посла... То му је посао. Да је на време тражио, дакле у јануару, да се уведу погранични карантини, сада се не би сатирао од посла, и не би кукао по новинама и телевизијама. Ради примера, на Новом Зеланду немају данима нове случајеве, нема више ни активних оболелих, али тамо је строжији режим и од пограничних карантина. Тренутно не може да се уђе на Нови Зеланд. Ко хоће, може да потражи вест о томе како је режисер Аватара, Џејмс Камерон, тражио дозволу, и у његовом случају су новозеландске власти направиле изузетак. Дакле, то се тако ради, мада... Можда Новозеланђани мало претерују. Довољно је оно што је функционално неписмени књаз Милош радио, а то је увођење пограничних карантина, као и ограничење кретање унутар државе, а у време епидемије смртоносне болести. Чуј, молим те... Сатире се од посла. Сам је крив што се сатире од посла. Баш су му мере логичне... Може ко хоће да уђе у земљу, како му се хоће, може како ко хоће да шета унутар државе, и да тако, неки од шетајућих уједно разносе корону, а господин Кон ће да тражи неке мере, и још кука како се сатире од посла. Није него. Није ми га уопште жао што се сатире од посла. Заслужио је да се сатире од посла. То је моје мишљење.
Paja
pre 6 godina
Baš su "lepo" očistili i dezinfikovali studenjak, pa naravno da se vratio virus...