• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/rts.rs

14.06.2020

09:00

(VIDEO) ZAŠTO ŠIROM SRBIJE VEĆ DVE NEDELJE NEMA OBOLELIH, A U BEOGRADU KORONA CVETA? Kisić Tepavčević: Tako će se nastaviti i u narednom periodu!

Vesti

(VIDEO) ZAŠTO ŠIROM SRBIJE VEĆ DVE NEDELJE NEMA OBOLELIH, A U BEOGRADU KORONA CVETA? Kisić Tepavčević: Tako će se nastaviti i u narednom periodu!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
VLADO

pre 6 godina

TOTALNA NEKULTURA ZIVLJENJA POD PANDEMIJOM U BEOGRADU.

Parmak

pre 6 godina

Zato sto Beogradjani misle da su naj pametniji i da njihove ulicne fore nemoze ni korona da pobijedi. E pa dragi moji nije tako.

NEMASKIRANI ANALITICAR

pre 6 godina

Шта је мало, а шта је много, то зависи од укупног броја. На пример, Београд има 2 милиона становника, а Врање има 80 хиљада становника. Дакле, Београд има 25 пута пута више становника. То значи да када се у Врању, током једног дана, појави 20 новооболелих, то је као да се у Београду појавило 500 новооболелих. Е сад... У Београду, током једног дана, никад се није појавило више од 200 новооболелих, чак и када је корона била у највећем налету, а з Врању јесте се појављивало десетак случајева дневно, или тако нешто. Зато Београд сада није жариште, а Врање је било у једном тренутку. На пример, 25 новооболелих дневно у Београду, то је као 1 новооболели у Врању. Овде сам узео Врање и Београд за пример, јер случајно знам колико имају становника, и колико је било новооболелих у тим градовима у неким периодима. Према томе, када се нешто каже, онда то треба макар да се нечим образложи, иначе то бива као оне тврдње да више људи умире од грипа него од короне, а стално се заборавља у односу нашта се гледа. И пошто се уопште не гледа, онда поједини дођу у проблем, да их не набрајам. А маске су сујеверје у смислу да служе против ширења заразе, него није овде тема, не помињу се у чланку, било у тексту, било у наслову, па да не образлажем - неће ми примити коментар, јер се не односи на чланак.

PRAVDA

pre 6 godina

Kaže zvaničnica Instituta za javno zdravlje R:Srbije: (Jedna po jedna zemlja će se otvarati, i sada se apsolutno zna koji je način prevencije – udaljenot od jednog metra fizički sprečava prenošenje infekcije - rekla je doktorka Kisić Tepavečević i još jednom napomenula da se procenjuje da je rizični kontakt onaj koji traje duže od 15 minuta na udaljenosti manjoj od jednog metra sa osobom koja je rezervorar infekcije).Ja kažem to su osobe koje nemaju u sebi gomile parazita i bakterija njihov organizam sam ta sranja očisti.A oni koji umiru su puni tih patogena i ti si lično kriva jer si zaposlena u Instituciji koja treba da vodi računa o zdravlju ljudi i dece a to neradiš.Čekate onu Bandu iz SZO-a da vam odobri trtmane čišćenja od ti navedenih patogena, za koga ti radiš saučesnice u trovanju a ne lečenju populacije sram te bilo,svi ti paćenici veruju vama farmacijskim doktorima i lekarima i tebi na savest i odgovornost njihovo poverenje i ishod smrti .

Pročitaj celu vest

Politika

Hronika