Vrhunac monstruoznosti! Marinika prešla sve granice - "Rasporili smo utrobu braći Vučić!" (VIDEO)
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić ponovo je šokirala javnost u Srbiji svojim najnovijim, skandaloznim istupom na društvenoj mreži Iks.
23.06.2026
13:36
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
dragan
pre 6 godina
ako... ko vas tjerao u grcku zar to para niste mogli potrositi u svojoj zemlji....
kole66
pre 6 godina
Pre nego ste posli na put, trebali ste dobro da se informisete. Debilizam.
AS
pre 6 godina
MA GDE SU SE ZALETELI? REČENO IM JE DA LETUJU U SRBIJI I DA SVUGDE IDU NA SVOJU ODGOVORNOST. ŠTA SADA HOĆE? SVESNO SU UGROZILI SVOJU DECU A SAD NEKO DRUGI TREBA DA IH VADI.
Nikola
pre 6 godina
Gde da letuju samo da posole adu ciganliju
Mira
pre 6 godina
Sta bi bez mora umrli..gde da letuju..na nasim.planinama.jezerima,banjama ali g...ca im.zinula.za more?
dragan
pre 6 godina
Nasi lekari i Vlada su lepo preporucili da se ovoga leta odmori provode u zemlji! Situacija je nestabilna. Odluke se menjaju brzo pa hajde ti kreni na put pa jos sa malom decom? Ne normalno! Ajde sad, polukruzno okretanje pa nazad.
Nenadichka
pre 6 godina
Slucajno lupih minus... Plus kao kuca
bubasvaba
pre 6 godina
I sta sad oces da ti drzava plati put sto si ti GLUP I ZALECES SE ko june na seno . Imali ti auto rikverc ,sad ubaci u rikverc i sve do beograda tako i taman gotovo letovanje.
ringispil
pre 6 godina
Sve sto sada drzava treba da uradi jeste da posalje TALJIGE po te bednike i to o njihovom trosku.
najludji NAROD
pre 6 godina
videli na tv malo dete i pitali sekoja ......moze malo dete da vodi na neprovereno. Kao da su se rodilikao turisti. Drugo je ako neko mora iz nuzde.Jos ga nije sramota da laze da je poveo malo dete.
Gale
pre 6 godina
Ivice salji avion po ove glupake.
Rade
pre 6 godina
Ko normalan u ovoj situaciji ide na odmor u inostranstvo sa bebom od 9 meseci? Otkuda stari i bolesni, kako kaže, na granici? Takvi idu u banju.
pekicmeki
pre 6 godina
Braća Grci ispadoše baš velika đubrad. Već mesecima unazad se prića kako je granica za Srbe otvorena. Bez ikakvih uslova. Jedina dilema je bila kako do tamo. Šta je ovo sad?
Petar
pre 6 godina
Čovek na snimku traži pomoć države!! Treba da se obrati YUTA!! Jutros gledam direktora te organizacije koji kaže " mi imamo informacije" , on je uvek pametniji od svih. Taj isti čovek jednom prokomentarisao " bus se pokvario, koliko para toliko muzike"!!! Non stop okreče priču nisu agencije krive nego turisti kada dodje do problema!! A i ovi ljudi mi nisu jasni, valjda sve proveriš pre nego što kreneš sa detetom na takav put!!! Ili je to isto kao kada naši turisti nisu hteli da izgube par dana aranžmana pa posle kukali da im se šalje avion na trošak države!!!!. Svake godine idem na more, ove godine ću svoju porodicu voditi na bezbedno mesto kod nas u Srbiji.!!! Neće more nestati za godinu dana!!
Rambo
pre 6 godina
Zinulo vam dupe za more, e sad camite na granici, zao mi te dece sa tupavim roditeljima, a lepo im je receno da se ne ide ove godine!
Marko
pre 6 godina
Krenuo si sa bebom od 9 meseci , a znas da je situacija nestabilna i da nije sve bas utanaceno i usaglaseno..!!?? Da li ti mozga imas..?? Ne samo ti, vec i svi ostali... Ljudi , pa bar dok je ovakvo stanje, zar zaista u srbiji ne mozete naci neko lepo emsto i uzivati. Srbija je prelepa zemlja. Nas seoski turizam se ubrzano razvija. imate etno kuce na takvim mestima da vam dah zastane. Plus imas i domacu hranu, a oko tebe zeleno da te oci zabole, za razliku od grcke gde te okruzuje krsh i drveta ni za lek (ziveo sam u grckoj i znam sta pisem). Ne kazem da je grcka ruzna zemlja, daleko od toga, ali Srbija je uz rame. Ljudi, hajde malo upoznajte svoju zemlju...Pomognite svojim doalskom, u neko mesto u unutrasnjosti, mali biznis tog mesta. ovo nema veze sa bilo kojom politikom, bilo kojom partijom, ovo je osecaj patriotizma i svesti o sopstvenom narodu. P.S Vama na granici , samo jedna poruka..uradite pravilno polukruzno okretanje, pa pravac nazad u rodno mesto.
Vladpess
pre 6 godina
Ma ne dipr majke ti, ne znam jesi li gori ti ili ovi koje komentarišeš.
Amater
pre 6 godina
POSTOJI ZA TAKVE PAMETNJAKOVICE AMBASADA GRCKE U BEOGRADU...I KONZULAT U SOLUNU.
Gordana
pre 6 godina
Koga bre zalite tako im i treba. Hoce "gospoda" umreti jednu godinu da ne odu na more? Sram ih Hi
Vlad
pre 6 godina
Koji kreten moraš biti da povedeš dijete od 6 mjeseci u Grčku, a nisi provjerio možeš li proći? Debili jadno dijete!!! I još apeluje da mu se pomogne!???! O bože!!!!!!
mmm
pre 6 godina
kaze konj nestalo mu vec para a poveo dete..taj posao sa 50 eur ...i jos da mu drzava pomogne..Boze gluposti nikad kraja
Žabica
pre 6 godina
A koju pm tražite van svoje zemlje, zar ste toliko glupi da niste ni sačekali potvrdu o kretanjima preko grane. Dobro niste krenuli peške. Jadna deca sa glupim roditeljima
zoran
pre 6 godina
...pa pozovite Dacica - njemu je neko nesto obecao tulipani.
brane
pre 6 godina
Pobeda nad koronom uz najveći rast BDP očigledno se ne dopada komšijama ili ne gledaju naše TV stanice. Prvo CG pa CRO, SL a sada i braća Grci.
brane
pre 6 godina
..."Ipak, i dalje postoji šansa da vlada Grčke danas u toku dana promeni odluku i dozvoli turistima iz Srbije da večeras od 23.00 pređu granicu, saznaje nezvanično "Blic"". Predaja nije opcija.
brane
pre 6 godina
Srbi da su pametni pa da ih sve redom (CG, CR, SL, GR) bojkotuju. Garant ćemo imati najveći rast BDP, odnosno najmanji pad jer su u pitanju ovisnici od turizma.