Vučić najavio lepu vest za penzionere! Stiže novac, manje cene lekova, spomenuo i 27. jun (VIDEO)
Predsednik Aleksandar Vučić obratio se danas na izbornoj skupštini Partije ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i proletera Srbije.
08.06.2026
11:15 >> 12:30
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Vujke
pre 5 godina
Pa i nije bas tako, sve zemlje su dostavljale lazne podakte, secate se italijana kako su ih uhvatili sa fabrikovanim brojkama , da bi pokrajna Lombardija sto pre izasla iz karantina. Ne mislim da je kod nas Kordinativno telo davalo lazne podatke, oni su samo sumirali ono sto im je dolazilo iz opstina. E tu se moglo manipulirati brojkama. Ako su i davane lazne brojke to je islo iz opstina