Učinimo ga poznatim! Ovo je čovek koji je Vučiću i njegovoj porodici uputio jezive pretnje - Nastavnik u srednjoj školi i ekstemista
Policija je u Raški uhapsila Veljka Rakovića., koji je pretio predsedniku i njegovoj porodici, a glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je detalje o njemu.
24.06.2026
18:25
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Samosvesna građanka
pre 5 godina
Bezobrazan, bezobziran, sebičan i nezahvalan!
rango
pre 5 godina
Vidio čovek šta ga čeka pa da pobjegne dok je još živ
Sloboda Za Starca
pre 5 godina
Ако је старцу лоше, како је био у стању да пребије са своје 82 године медицинску сестру која има 32 године? Дакле, старац је био у стању да оде на кућно лечење. То што је стар не значи само по себи да је тежак случај короне. Негде у позадини, чини се да све то има призвук ејџизма, односно дискриминације старијих људи зато што су стари. Најзад, комунална полиција и војска могу неког да задрже до доласка полиције која може да ухапси, осим што може да задржи, и све то у складу са Законом. Задржавање није посао за медицинску сестру. Ако треба онда нека поставе макар комуналну полицију, а много је боље да се постави војска, око ковид болница, па да се на цивилизован начин решавају спорови који се односе на ограничавање кретања, а не да медицинска сестра ради што јој није посао, а други да се бране штакама.
Fikus
pre 5 godina
Ne treba to da čudi, zbog bezdušnih i podlih napada na lekare, zbog pljuvanja kriznog štaba i pomahnitalog širenja mržnje prema lekarima ovakve scene će se sve više dešavati. Upravo to i žele da postignu opozicija i njeni hejterski mediji, da sruše zdravstveni sistem, da naprave haos u zemlji kako bi imali "opravdan razlog" da zovu EU da u Srbiji uvedu namesničku vlast.
Samosvesna građanka
pre 5 godina
Bravo za komentar!
Milica
pre 5 godina
Svaka cast medicinskoj sestri, a sram bilo njegovu porodicu koja je nije pozvala ni da vidi kako je niti da se izvini u njegovo ime, jer devojka je zadobila jake povrede a pritom je spasila i njih jer da je pustila tog dokonog dedu on bi otisao kuci i zarazio svoju porodicu.....