Gori zastava Srpske! Bosanski džihadisti udarili na svetinju - novi skandal trese region (VIDEO)
Džihadisti iz Sarajeva spalili su zastavu Republike Srpske postavljenu na jarbolu uz entitetsku liniju između Bosne i Hercegovine i Republike Srpske u blizini Darive.
26.06.2026
10:46
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Bez Karantina Ne Valja
pre 5 godina
Претпоставимо да је неко савршено савестан... Дошао, пријавио се за надзор, попунио упитник онако како јесте, односно у том тренутку нема никакве тегобе. После три дана, јаве му се симптоми, и опет, будући савестан, пријави се надзиратељима. Утврди се да поменути има корону. Рекло би се да је спречено ширење короне након њеног уноса у земљу. Али није. Познато је да је неко заразан дан до два пре појаве симптома. Дакле, човек је два дана несвесно и ненамерно ширио корону. А ко је одговоран? Одговоран је Кризни штаб, јер је прописао надзор уместо карантина. Карантин није полицијски сат, него је то изоловање оних који су били у контакту са оболелим, или се не зна јесу ли, зато што, на пример, долазе из иностранства. Тај систем карантина функционише на Новом Зеланду, у Кини, у Вијетнаму. Те земље имају, сразмерно броју становника, на десетине пута мање оболелих од короне, тиме, по природи ствари, и мање умрлих од короне. А применом непроверене догме о 1% преноса при општем маскирању добиће се оно што су добиле земље као што су Шпанија, Француска, Немачка и њима сличне, односно тамо је тренутно корона у јаком налету, и то уз ношење маски, чак и у Немачкој за коју је тешко рећи да је народ недисциплинован - Немци су познати као дисциплинован народ. Прилично је извесно да не постоји узрочно-последична веза између ношења маски и, било сузбијања, било избијања епидемије. Не може да буде да се корона шири када се носе маске, и да се истовремено корона сузбија када се носе маске.
Dragan
pre 5 godina
Koliko puta da pišem da Ca(OCl)2 je lek za koronu. Kalcijum hipohlorit je lek ali ga farmakoindustrija nikada neće priznati, jer ne leči samo bolest Koronu već i sve infektivne bolesti odnosno uzročnike koje oksidostres inaktivira. Od početka pandemije nema kome nisam pisao o lečenju kalcijum hipohloritu (infektivnim klinikama, medicinskom fakultetu, predsedništvu, vladi, vama informeru), ali niko ne reaguje jer ne veruje u alternativne lekove koje medicina osporava. Što se tiče maski, štetne su jer uništavaju imuni sistem tako što podižu nivo CO2 u krvi, ne štite od virusa jer bakterijske maske ne štite od virusa, ali korisne su jer instinktivno nas potsećaju da držimo distancu i da se čuvamo!