• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/RTS

05.10.2020

20:03

PRVO UPOZORENJE, A ONDA KAŽNJAVANJE! Jasna poruka za sve koji ne nose maske! DOKTOR KON OBJASNIO SVE!

Vesti

PRVO UPOZORENJE, A ONDA KAŽNJAVANJE! Jasna poruka za sve koji ne nose maske! DOKTOR KON OBJASNIO SVE!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
baron

pre 5 godina

Prvo treba krenuti od vozača autobusa i dovesti ih u red jer ih ima dosta ne savesnih pišem o vozačima GSP u Novom Sadu i onda naravno nadje se i po di koji ne savestan putnik.

PITANJA I RAZMISLJANJA

pre 5 godina

Епидемиолози у Шведској не верују у маске. Не верују ни епидемиолози у Холандији. Чини ми се да не верују у маске ни епидемиолози на Новом Зеланду. У најмању руку, колико је мени познато, у побројаним земљама, маске нису обавезне. ЗАШТО БИ НАШИ ЕПИДЕМИОЛОЗИ БИЛИ У ПРАВУ, А НЕКИ ДРУГИ ЕПИДЕМИОЛОЗИ НЕ БИ БИЛИ У ПРАВУ? Шта ако су ти други епидемиолози у праву? Да ли то значи, по аналогији са приступом др Кона, који гласи: Упозори, па казни, да треба неке упозорити, па ако се испостави да игноришу и не спроводе, онда их казнити употребом државних органа? На пример, Нови Зеланд је неупоредиво успешнији од нас у борби против короне, али... Тамо се примењује систем карантина. Нови Зеланд, пошто има неупоредиво мање оболелих, има и неупоредиво мање умрлих. Хоће ли неко одговарати зато што не примењује новозеландски начин? Моје је мишљење да многи пре него што крену да захтевају кажњавање, да треба да имају у виду да батина има два краја. Можда грешим, али, ово је моје мишљење, а ваљда имам право на своје мишљење.

Axxx

pre 5 godina

Postoji jedna društvena nauka, a zove se geografija. U njoj možeš da pronađeš razlog zašto i ne možemo da primenimo Novo Zelandski tip. Pomenu si Švedsku i Holandiju. Što nisi naveo koliko je kod njih mrtvih što bi po geografiji bilo usporedivo. Nisi jer imaju nekoliko puta više mrtvih.

sb

pre 5 godina

Dosta se vozim gradskim saobraćajem. Moje iskustvo govori da uglavnom minimum 30 % putnika ne nosi maske, ili ih kao imaju a drže ih ili pod bradom ili eventualno preko usta ali ne i preko nosa. Uveče se ovaj procenat kreće i oko 50%. Inače,još nijednom nisam video bilo kakvu kontrolu poštovanja nošenja maski.

Maks

pre 5 godina

U Novom Sadu nemozes da udjes bez maske u gradski tako da nije tacna kostantacija da putnici ne nose maske. Maske nisu problem vec krizni stab jer im narod vise nista ne veruje.

Pročitaj celu vest

Politika

Hronika