Znate li zašto Rusija radi sve ovo u Ukrajini?! Šef NATO šokirao Evropu jezivom činjenicom: Spremite se, ovo će biti veoma bolno
Generalni sekretar NATO-a Mark Rute upozorio je da će Rusija dugoročno ostati ozbiljna pretnja za Alijansu, dok ruska vojska, prema njegovoj oceni, ubrzano stiče borbeno iskustvo kroz rat u Ukrajini.
27.06.2026
00:00
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Natasa
pre 5 godina
Srbija ima cime i na koga da bude ponosna!Svaka rec beskonacne zahvalnosti nije dovoljna,ali odlikovanje je zaista predivan gest zahvalnosti!Junaci,heroji,cuvajte se i nastavite da nas cuvate!
unit 731
pre 5 godina
Doživotni predsednik partije dobija dva ordena, sigurno! Pitam se ko će mu uručiti...
Jelena
pre 5 godina
Svi smo ponosni na ove vredne i hrabre ljude. Oni su nasi heroji.
Miroslav
pre 5 godina
Ponos !
Vanja
pre 5 godina
Svima se zahvaljujemo danas sto se trude da sacuvaju nase dragocene zivote.
mita
pre 5 godina
Čestitke od srca ljudima sa hrabrim srcem!
Savo
pre 5 godina
Cestitam svima koji su primili odlikovanje. Apsolutno zasluzeno.
Lola
pre 5 godina
Svaka čast, bravo za gest. To su ljudi koji su se borili za zdravlje svih nas. Koji su danonoćno tražili način da nas zaštite. Bravo.
Maja
pre 5 godina
Neizmerno sam zahvalan ljudima koji se nesebično i lavovski bore za živote naroda a pritom rizikuju i svoje živote, ti ljudi su naši heroji i nikada ih ne smemo zaboraviti.
Nikola
pre 5 godina
Zaslužili...hvala im na svemu
Filip
pre 5 godina
Čestitam dobitnicima priznanja. Ovo su naši heroji.
nina
pre 5 godina
Zaista lep nacin da se zahvalimo hrabrim ljudima za borbu za nas narod u ovoj teskoj situaciji
Željko
pre 5 godina
Heroji današnjice, hvala vam.
Aaaa
pre 5 godina
Na ovaj dan pokazujemo da čuvamo sećanje na prošla vremena, ali i da gradimo budućnost čuvajući mir i stabilnost naše zemlje. Zato danas slavimo život, a veliku zahvalnost dugujemo svima onima koji se svakodnevno bore da sačuvaju živote naših građana.
Mala plava
pre 5 godina
Ponosno i sasvim zasluzno su dobili odlikovanja ljudi koji su danonocno bdili nad nasim gradjanima u covid pošasti bas kao i onda 1918. Srbija je iznedrila junake koji za predaju ne znaju
tale
pre 5 godina
svako poštovanje za rad ovih ljudi, dobilisu nagrade koje su i zaslužili
Brankica
pre 5 godina
Čestitke, i hvala vam ! Bravo predsedniče!