Šta se to upravo desilo u centru Beograda?! Demonstranti stigli ispred Predsedništva, a onda se pojavio Vučić (VIDEO)
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izašao je pred demonstrante koji su došli ispred Predsedništva Srbije da protestuju i razgovarao sa njima.
24.06.2026
11:34
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Marko
pre 5 godina
Svi ti zavide baš svi
SILA
pre 5 godina
Hrvatska pregovara sa Izralom da kupi njihov najbolji PVO Barak 8 ruši rakete na 75km i balističke na 150km a radi se modernizacija da ih ruši do 200km; www.youtube.com/watch?v=qL79CJC6FjU
SILA
pre 5 godina
Hrvatska pregovara sa Izralom da kupi njihov najbolji PVO Barak 8 ruši rakete na 75km i balističke na 150km a radi se modernizacija da ih ruši do 200km; www.youtube.com/watch?v=qL79CJC6FjU
Jovan
pre 5 godina
A šta je tu savremeno? Kad će da šalju T-90 i slične mašine?
Nedovoljno
pre 5 godina
Svetu nije dovoljno sti ga ubijaju razne bolesti, virusi, epidemije, pandemije, nego izmislja oruzje da se dodatno covek ubija. Prosto nestvarno, a stvarno
Hag
pre 5 godina
Naravno,platiš i dobješ ;) U jeku oslobadjanja okupiranih teritorija Azerbejdžana,braća rusi su prodali Azerima visoko sofisticirano oružje plaćeno stotinama milona dolara,a armencima su prodavali konvencionalno oruzje iz prostog razloga-armeni nisu imali para! srbija kaže #rusija šalje,a ne srbija kupuje# pa naravno da šalje,ali trećerazredno oružje-koliko para toliko muzike. Samo razlog da Zapad-NATO polomi srbiju....ali nema veze,rusi su braća ;)
Bubuleja
pre 5 godina
Ispravniji naslov je: Rusija uvalila Srbiji još jedan kredit. Kredit će vraćati svi, pa i deca čistačice, novinara, administratora i vlasnika Informera koji misle da ako ne objave ovaj komentar neće morati da ga vrate. Moraćete gospodo da ga vratite, a naoružanje će vam deca jesti za užinu. Bože, kakve nas bilesne barabe vode.
Dobila
pre 5 godina
"... Podsetimo, Srbija je pre izvesnog vremena dobila 11 novih tenkova T-72 MS i 10 oklopnih vozila BRDM2...". Kurac je dobila. Sve placa NAROD. Drzavnici neka se kurce krvlju naroda. Oni ce, kao i do sada, uglavnom, pacovskim kanalima pobeci u druge drzave, odnoseci silno blago. Tako su radili kod nas i kralj i Sloba i,...ko je sledeci?
Boris
pre 5 godina
Posle naoruzanja verovatno ce stici neka vrsta sankcija od strane zapada ,to je za predsednika i vladu vruc krompir
Boris
pre 5 godina
Posle naoruzanja verovatno ce stici neka vrsta sankcija od strane zapada ,to je za predsednika i vladu vruc krompir
Boris
pre 5 godina
Posle naoruzanja verovatno ce stici neka vrsta sankcija od strane zapada ,to je za predsednika i vladu vruc krompir
Boris
pre 5 godina
Posle naoruzanja verovatno ce stici neka vrsta sankcija od strane zapada ,to je za predsednika i vladu vruc krompir
Boris
pre 5 godina
Posle naoruzanja verovatno ce stici neka vrsta sankcija od strane zapada ,to je za predsednika i vladu vruc krompir
Boris
pre 5 godina
Posle naoruzanja verovatno ce stici neka vrsta sankcija od strane zapada ,to je za predsednika i vladu vruc krompir
Jjova
pre 5 godina
Ma nista, tenkive probija obican rpg-7V SA TANDEM kumulativnom glavom, prva detonira rektivni oklop adruga orobija oklop tenka, tako da svaki pesadinac mo ze da unisti nas t-72 jer rpg,-7v su upotrebljavali jos teroristi iz uck na KiM