• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

24.02.2021

17:30

ZASTRAŠUJUĆI PODACI DOKOTRKE DANICE GRUJIČIĆ! Mračna prognoza za SLEDEĆU GODINU - kancer će postati NAJČEŠĆA HRONIČNA BOLEST!

Vesti

ZASTRAŠUJUĆI PODACI DOKOTRKE DANICE GRUJIČIĆ! Mračna prognoza za SLEDEĆU GODINU - kancer će postati NAJČEŠĆA HRONIČNA BOLEST!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Dis

pre 5 godina

Bolje podignite cene cigareta za 100%, dajte pušačima bar 1 besplatan lek za odvikavanje, zabranite pušenje svuda, odvojte dovoljno novca za rane skrininge, pa će biti manje tumora i palijative.

Jasmina

pre 5 godina

Usput da vam kažem, kao onkološki pacijent..Karcinom nisu uspeli da prepoznaju, gubila sam silno vreme na neka snimanja.Biopsiju sam odradila privatnoj jer državna u tom momentu imala koince samo za hitne slučajeve i čekali tender, pa su biopsije odlagane za 2-3 meseca.Operaciju privatno, takodje iz bezveznih razloga.Doktor koji je trebalo da radi u državnoj je bio u Americi..I tako redom. Sada većinu kontrola radim privatno..

TT

pre 5 godina

Srbija je medju prvima u svetu po potrosnji cigareta i alkohola, bolje da se tome malo obrati paznja. Plus smo jedni od najstarijih na svetu, vazduh i voda su nam ultra zagasdnjeni, ne znam sta se doktorka cudi.

Predragm

pre 5 godina

A kako da budu pregledani kada su sve bolnice pretvorene u kovid bolnice.? Doktorka kaze samo malo infuzije da bi duze proziveli. E kada bi se rak lecio infuzijama i sodom bikarbonom njenog prijatelja Nestorovica. A doktorka tvrdi da se poveco broj obolelih od raka kao posledica bombardovanja uranom. Bombardovanje bilo pre 21 godinu a pogleda se iz kog kraja su ovi bolesni pa se moze videti koliko je njena tvrdnja tacna. Za rak su u pitanju dani i sati za pocetak lecenja.

Pročitaj celu vest

Politika

Hronika