• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: RTS

02.03.2021

09:14

BEZ VANREDNOG STANJA ĆEMO PUĆI KAO ZVEČKA! NEMA ALTERNATIVE! Kon: Ljudi moraju da shvate da ovo nije nikakva igra!

Vesti

BEZ VANREDNOG STANJA ĆEMO PUĆI KAO ZVEČKA! NEMA ALTERNATIVE! Kon: Ljudi moraju da shvate da ovo nije nikakva igra!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Djole

pre 5 godina

Lepo recite ovoga vikenda su pravoslavne zadusnice i da hocete da sprecite narod da izlazi na groblja. A sta nam drugo preosaje .

Neko

pre 5 godina

Rodjace zasto nisi trazio vanredno stanje kad si gledao pun Kopaonik Zlatibor 700 ljufi u lokalu u Bg,otvaranje spomeblnika onda se nisi bunio.Na 10000 zarazenih u decembru nije vam padalo na pamet na uvodite policijski cas sad odjednom mora.Koliko puta ce te kada treba da reagujete i da sanskionisete one koji su totalno neodgovorni,a znamo svi koji su to i ko ih stiti.Nadam se da cete jednog dana odgivarati za svu ovu sprdnju sa narodim koju ste napravili za ovih godinu dana za smrt preko 100 lekara koje niste stitili i mislili dok su ginuli u crvenim zonama.Sram vas bilo..Zasto niste mislili na njih kad ste sve cutke dopustali.

Aleksandar

pre 5 godina

Aman više ljudi!!! Nemojte plašiti ovaj izmučeni narod... imali smo jesenas i po 8000 zaraženih dnevno, pa niko nije pomišljao na zatvaranje i zaključavanje. Bolje recite ljudima istinu, a to je da pojma nemate šta nas je tačno snašlo i zadesilo, kao i koliko će to da traje. Jasno je da se trebamo maksimalno čuvati nepoznate pošasti, ali ne možemo zbog nje prestati da živimo. I ako nam neko svakog dana pokušava utuviti u glavu da ćemo svi pomreti od korone, da ljudi umiru kao muve na svakom koraku, time nam uopšte ne pomaže! Naprotiv, samo širi paniku i histeriju, pa se ljudi opravdano pitaju koji i kakav interes stoji iza svega toga!? Dajte se malo uozbiljite i ostanite realni, nikome nećete pomoći sa tom histerijom koju zadnjih dva-tri dana onako iz vedra neba pokušavate podići!

Željko Kirin

pre 5 godina

NISU NAM POTREBNE NOVE mere, Potrebno je da se POSTOJEĆE mere POŠTUJU ! Reklo bi se da neki delovi sistema NE RADE SVOJ POSAO.

Marko

pre 5 godina

Radis za zapadne sluzbe.Jasno kao dan.Treba vas rasformirati.Sto pre idete na nerve narodu

Stevan

pre 5 godina

Lažeš pa i sam veruješ da je istina, radite sve što vam kaže SZO, to što pričaš ni pas sa maslom ne bi pojeo.

miloš

pre 5 godina

Dr Kon, obraz Vam je kao djon, odite više zajedno sa ostalima, bilo medicinski bilo nemedicinski deo gde god hoćete, ali spasićete nas, verujte mi.

Pročitaj celu vest

Politika

Hronika