Srbijo, pogledaj ovo! Zabrana Vučićeviću da uđe u Crnu Goru pokrenula lavinu reakcija - Da li oni stoje iza napada na urednika Informera?
Glavnom uredniku Informera Draganu J. Vučićeviću vlast Crne Gore zabranila je ulazak u tu zemlju - vest je koja je odjeknula regionom u petak, a koju su pojedinci iz naše zemlje jedva dočekali da počnu da seire i da se raduju.
28.06.2026
08:10
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Vlajko77
pre 5 godina
Treba se vakcinisati sto pre , nadam se da ce se ljudi dozvati pameti !
Nešo N
pre 5 godina
Vlajko77: Što se više građana vakciniše, pre ćemo pobediti koronu.
lak
pre 5 godina
Britanski soj korona virusa je opasan.
Glasinac
pre 5 godina
lak: Pa upravo zbog toga treba da se svi pridržavamo propisanih mera.
Sanja
pre 5 godina
Vakcine, vakcine i samo vakcine! U tome je spas od virusa!
Petar
pre 5 godina
Treba da se jos malo strpimo i budemo odgovorni.
Merlin
pre 5 godina
Vakcinacija je spas, treba svi da se vakcinisemo.
Srdjan
pre 5 godina
Zastrasujuce, ima li kraja ovom ludilu, sta god da je.
ivanamarko99
pre 5 godina
Ljudi moraju da nauce da zive sa prisustvom virusa.
Tamara 79
pre 5 godina
Ljudski zivot nema cenu a opet sa druge strane nema nam ni zivota ako ekonomija stane, svakako treba pronaci sredinu i izlaz iz ove teske situacije, vakcina sigurno jeste jedna od kljucnih stvari u ovoj borbi
Andrija
pre 5 godina
Vakcinacija je jedino resenje!
Mile
pre 5 godina
Jedini spas su vakcine!
Verica
pre 5 godina
Gradjani Srbije su najugrozeniji od brotanskog soja korone.
Veka
pre 5 godina
Samo dve stvari nas mogu spasti ovog opakog virusa a to su vakcinacija i postovanje mera,zato budimo odgovorni,postujmo mere i prihvatimo svi vakcine.
Vida A
pre 5 godina
Ocigledno da je novi soj virusa mnogo opasniji zato cuvajmo se,postujmo mere i vakcinisimo se na vreme.
Zijo
pre 5 godina
Moramo biti svesni situacije i postovati mere.Ovaj virus se ni malo ne sali.
jelena
pre 5 godina
Vakcine su spas za izlaz iz ove situacije, naravno putevi su nam potrebni kako bismo imali nove investitore.
kontesanera
pre 5 godina
Vakcinacijom se može sačuvati zdravlje i bezbednost naših građana.
Dejana
pre 5 godina
Zaštitimo našu decu kolektivnom imunizacijom.
Mily
pre 5 godina
Ne urazumimo li se uskoro povodom epidemioloske situacije u zemlji i ne vakcinisemo se na vreme, posledice korone bice razorne po citavu naciju! Virus je nepredvidiv, ali zato budimo mi mudriji!
Marija
pre 5 godina
Upravo tako.Drzava mora da zivi i radi.Moramo biti odgovorni i pridrzavamo se mera,ali moramo da mislimo i na ekonomiju.
Mara
pre 5 godina
Ljudi moraju da rade i zaradjuju za zivot.Moramo se pridrzavati m era,ali mora i na ekonomiju da se misli.
Mirko
pre 5 godina
Moramo da mislimo i na zdravlje,ali i na ekonomiju.Da budemo obazrivi i da se vakcinisemo.Tako cemo uspeti da ostvarimo nas cilj.
Milan
pre 5 godina
Nema igranja ljudi ajmo da se vakcinisemo..
Sanja
pre 5 godina
Sada se mere moraju postovati vise nego ikada! Budimo odgovorni! Svi koji nisu bi trebalo da se vakcinisu! U vakcini je spas!
Mona
pre 5 godina
Ako bi se sve zatvorilo, od čega bi ljudi živeli, kako bi se punio državnu budžet? Mora se misliti o svemu.
srdan
pre 5 godina
Vakcina je spas za sve nas. Jer samo zdravi možemo sve. Ko ide protiv vakcine, ide i protiv države
srdan
pre 5 godina
Vakcina je spas za sve nas. Jer samo zdravi možemo sve. Ko ide protiv vakcine, ide i protiv države
srdan
pre 5 godina
Vakcina je spas za sve nas. Jer samo zdravi možemo sve. Ko ide protiv vakcine, ide i protiv države
srdan
pre 5 godina
Vakcina je spas za sve nas. Jer samo zdravi možemo sve. Ko ide protiv vakcine, ide i protiv države!!!!!
Tijana
pre 5 godina
Oni koji su protiv vakcina i koji ne nose maske nisu ni hrabri niti treba da se ponose time, to je neodgovornost i ako ih briga za sebe kako ne misle na najbliže i ostale ljude koje mogu da ugroze time što ne vode računa?
Mily
pre 5 godina
Ne urazumimo li se uskoro povodom epidemioloske situacije u zemlji i ne vakcinisemo se na vreme, posledice korone bice razorne po citavu naciju! Virus je nepredvidiv, ali zato budimo mi mudriji!
Natalija
pre 5 godina
Sadašnja vlast i predsednik Vučić su se izborili i bore se za vakcine,a imunizacija nam je spas i vraćanje u normalni tok života.
Nata
pre 5 godina
Nažalost, ljudi ne razumeju koliko je života vakcinama spašeno i zašto je bitna vakcinacija.
Nina
pre 5 godina
Samo je bitno da se mi ponasamo odgovorno.
Cica
pre 5 godina
Verujem da cemo uz vakcinaciju i revakcinaciju vrlo brzo pobediti virus!
Jelena
pre 5 godina
Samo vakcinacija, nemože drugačije.
Marijana
pre 5 godina
Treba naci kompromis da svi rade,a pri tom i zastititi gradjane. Svi na vakcinaciju.
Darko
pre 5 godina
Sto pre da se zavrsi pandemija i da se vratmo normalnom zivotu.Zato se sto pre vakcinisite...
Sara
pre 5 godina
Potrebno je da se što više građana vakciniše, kako bi se stvorio kolektivni imunitet.
Dada
pre 5 godina
Свако ко не жели да се вакцинише -то је његов избор, али повести кампању против имунизације , је недопустиво!
Simo P
pre 5 godina
Kada bi svi poštovali propisane mere, zaražavanja bi bilo daleko manje.
Boki
pre 5 godina
Moramo naci nacin da nastavimo sa poslom dalje bez zatvaranja, narod treba malo vise da pazi na sebe.
Marica
pre 5 godina
Cuvajte se ljudi, vakcinisite se to je jedini nacin da se pobedi zaraza!