Odjekuje poruka Parandilovićevog dede! Stigao na skup u Beograd da podrži Vučića, pa se obratio unuku - Pozivam ga... (VIDEO)
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
27.06.2026
10:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
nina
pre 5 godina
Ljudi imaju poverenje u Vučića zato i jeste takav odaziv.
NadaSaric
pre 5 godina
Narod mora da zna da su vakcine ne samo bezbedne nego i jedini način da se izvučemo iz covid ludila. Nadam se da će se trend rasta imunizacije nastaviti i nakon revakcinacije našeg predsednika koji je svojim primerom poslao poruku da se svi moramo odazvati i vakcinisati.
anica
pre 5 godina
Bravoo!!!
Perica
pre 5 godina
Predsednik je dao primer svim gradjanima.
kontesanera
pre 5 godina
Građani veruju svom lideru koji je svojim radom i zalaganjem obezbedio da prednjacimo po pitanju vakcinacije u regionu.
Nina
pre 5 godina
Dobre vesti za sve gradjane.
Nina
pre 5 godina
Sjajne vesti za sve gradjane.
Maja
pre 5 godina
Dobar primer za sve gradjane.
Branko N
pre 5 godina
Ovo treba pozdraviti.
Mina
pre 5 godina
Fantasticne rezultate postizemo,zato smo i 2.u Evropi po broju vakcinisanih.
Simo P
pre 5 godina
Verujem da su mnogi shvatili da je vakcina sigurna zaštita protiv korona virusa.
Branko N
pre 5 godina
Što se više građana vakciniše brže ćemo se osloboditi ovog opakog virusa.
Jelisaveta
pre 5 godina
Predsednik je svojim primeremo podstakao ljude da se vakcinisu i time ubrzaju proces stvaranja kolektivnog imuniteta koji nam je u ovom vremenu itekako neophodan.
Milos
pre 5 godina
Divna vest za pocetak dana, jer smo ovim dokazali svoju odgovornost i disciplinu prema svom zdravlju i naravno zdralju svojih najblizih.
Jana
pre 5 godina
Svojim primanjem doze vakcine, predsednik je dao ohrabrenje i podstakao gradjane da se vakcinisu. Same brojke pokazuju nasu odgovornost.
Anka
pre 5 godina
Imacemo jos puno ovakvih dana...svest ljudi je konacno proradila.
Nena
pre 5 godina
O nasem uspehu po broju vakcinisanih ljudi, pisu ne samo domaci vec i strani mediji.
Dragan
pre 5 godina
Cinjenica je da se rezultati vakcinacije uocavaju.vakcinom do pobede korona virusa!
Toma
pre 5 godina
Licnim primerom je Vucic pokazao vaznost vakcinacije.kako bismo sacuvali zivote neophodno je da se vakcinisemo!
Mina
pre 5 godina
Narod ima poverenja u Vucica i nadam se da ce svi slediti njegov primer.
Ana
pre 5 godina
Ako je to trebalo da se desi da bi se ljudi pokrenuli neka je, krajnje je vreme bilo da se pocnu vakcinisati.
Sara
pre 5 godina
Građani prepoznaju značaj vakcinacije i dostupnosti istih dok je u ostalim Evropskim državama još uvek nema.
Sanja
pre 5 godina
Svaka čast predsedniku! Motivisao je svoj narod da se vakcinise, dao je lep primer. Budimo odgovorni, vakcinisimo se!
Sanja
pre 5 godina
Odziv je izvanredan jer su ljudi videli da su vakcine apsolutno bezbedne, predsednik je sjajno motivisao svoj narod!
Hana
pre 5 godina
Vakcinisimo se, Srbija do pobede nad Kovidom! ???
Saša
pre 5 godina
Ljudi imaju poverenje u predsednika, zato i jeste veliki odziv. Tako i treba. Bravo.
Vesko
pre 5 godina
Svaka čast na ukazanom poverenju, tako i treba.
Saša
pre 5 godina
Predsednik je dao primer građanima. Svi treba, što pre da pristupimo vakcinaciji kako bi se oslobodili ove pošasti koja je ceo svet bacila na kolenima.
Ina
pre 5 godina
Vakcinacija protiv korone je spas za gradjane Srbije.
Mily
pre 5 godina
Srbija je lider u regionu u procesu vakcinacije i ima dobar odziv gradjana, koji su shvatili da je to jedini nacin da se u potpunosti zastite od teskih posledica zaraze korona virusom.
Tea D
pre 5 godina
Pa naravno prvi covek koji je bio stub nabavki svih ovih doza pokazao je da veruje i da je bezbedno stititi se na ovaj nacin!
Jana
pre 5 godina
Čovek je i svojim primerom pokazao da je neophodno das svi vakcinišema, jer jedino tako možemo da pobedimo virus.
Mima
pre 5 godina
Dao je dobar primer drugima i uverio nas da teorije zavere ne postoje. Ako želimo slobodu vakcinacija je jedini način do nje.
Jovana
pre 5 godina
Као што је и најављено, други талас вакцинације је започео, надамо се да ће бити још успешнији и бржи од првог. Не сумњамо , да су се неки на овај потез одлучили и кренули , након вакцинације председника Вучића!
Ksenci
pre 5 godina
Drago mi je da se toliko ljudi vakcinisalo,stvarno je bitna vakcinacija kako bi stekli kolektivni imunitet i konačno pobedili u ovoj opakoj borbi protiv covida.
Ksenci
pre 5 godina
Raduju nas ove vesti.Vakcinacija nam je jedini lek.
Ksenci
pre 5 godina
Vakcina je spas za ceo svet! Naša sreća je što možemo da biramo koju želimo da primimo!
Ksenci
pre 5 godina
Narod je izgleda napokon shvatio koliko je bitna vakcina.
Anja
pre 5 godina
Vuciceva vakcinacija je mnoge podstakla da se vakcinisu.
Gaga
pre 5 godina
Ovo je dokaz da narod ima poverenja u Vucica.
Merima
pre 5 godina
Građaani su konačno shvatili koliko je bitna vakcina.
Milica
pre 5 godina
Vučić je podstakao narod da se vakcinise i da pobede predrasude koje stvaraju vntivakseri.
Mila
pre 5 godina
Treba iskoristiti to što u Srbiji može da se bira jedna od četiri vakcine koja znači zdravlje i nastavak normalnog života.
Jeca
pre 5 godina
Ljudi budite odgovorni, vakcinisite se i postujte mere, da sto pre pobedimo koronu!
Mima
pre 5 godina
Bravo za odgovornost naših građana!
Stevan
pre 5 godina
Ljudi polako shvataju značaj vakcinacije, jedini način da se ljudi zaštite i izbegnu najgore. Odličan rezultat ovim tempom vakcinacije nadam se da se pandemiji bliži kraj.
Stevan
pre 5 godina
Ljudi polako shvataju značaj vakcinacije, jedini način da se ljudi zaštite i izbegnu najgore. Odličan rezultat ovim tempom vakcinacije nadam se da se pandemiji bliži kraj.
Vesna
pre 5 godina
Vakcinacija, revakcinacija najbolji u Evropi. Zaista nam to mnogo znaci.
Micojka
pre 5 godina
Gradjani su sledili primer svoga predsednika i masovno se vakcinisali protiv korone.
mia
pre 5 godina
Samo vakcinacijom spasavamo nase zivote