Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Hag
pre 5 godina
Šta rade???!!! Pa umjesto 15 dana,da mogu da se brane 25 dana....jer je srbija malo ostvrce u okeanu NATO-a,i svaki i najmanj talas može da je potopi...ovako bi mogla 15ak dana duže dadrži glavu iznad vode :) A poznato je da će rusi da se bore za svoje interese do zadnjeg srbina :)
deda Raša
pre 5 godina
Samo da nas ne braniš ti i tebi slični. Baš si Hag.
Rade R
pre 5 godina
Tipičan komentar podguzne muve!
tomas gustafsson
pre 5 godina
Извади,барем на трен, вићгла из уста док причаш! Могао би да се удавиш!
englezii
pre 5 godina
Mi bismo trebali da se ocistimo od svojih unutarnjih dusmana i to jako jako radikalno !
Ljubiša
pre 5 godina
Ajde Franjo iš.
Nenad
pre 5 godina
Uzeti dva sistema s-400 i onda nam i ne trebaju avioni...
Penzionerj
pre 5 godina
Bravo za S400 i ostala borbena armada. Nesmemo zakasniti kao u prethodnom periodu. Americki kriminalci naoruzavaju siptare. Sta ste ocekivali, da predsednik Vucic sedi skrstenih ruku. Prevarili ste se belosvetske ubice. Vise nikada nece biti kao pre dok su izdajnici dvanaest godina harali po Srbiji. Ako zelite Svetski rat, na izvolte. Mi cemo nekako opstati ali mnogi ce biti zbrisani sa ove planete i zasluzno nestati.
Zoran
pre 5 godina
Ne daj boze da bude rat,Ali stari Rimljanski citat ako hoces mir spremaj se za rat
Maki
pre 5 godina
Uzmite sve sto moze, koliko kosta da kosta.
Marko
pre 5 godina
S400 vec imamo. Pa nije Putin lud da čeka da počne pa da ne mogu da doture. Tu je on samo!
Crna ovca
pre 5 godina
Ahahahahahahahaba
Boban
pre 5 godina
Tako je,samo kupujte da budemo kao Izrael.
Dragojlo
pre 5 godina
Stvarno ne znam sta zameraju S300 V4????Taj sistem je odlican a nesto slabiji od S400 a poprilicno jeftiniji!!!
Zoran
pre 5 godina
Sve je to lepo ali mislim da se mi tu nista ne pitamo...S400 ako uzmemo odmah lupaju sankcije...
NEBOJŠA
pre 5 godina
10'15 К-52 БИ ЗА НАШУ ВОЈСКУ БИЛО ПОЈАЧАЊЕ ПАС ЕКСЕЛАНС,ШТО СЕ ОВИХ ''ПИКЗИБНЕРА'' ИЗ НАШЕГОКРУЖЕЊА ТИЧЕ,А С400 ЈЕ ЈЕДИНА СТВАР КОЈЕ БИ СЕ НАТО ЗАИСТА БОЈАО И ДЕБЕЛО РАЗМИШЉАО ДА ЛИ ДА НАС ЧАЧКА.ЛЕВАТИ ,КАО ОВАЈ ''ХАГ'',СА КВОЦЈЕНТОМ ИНТЕЛИГЕНЦИЈЕ МАЊИМ ОД 33 ,НЕСХВАТАЈУ ДА СЕ ТУ НЕРАДИ О ПОБЕДИ,КАОМШТО НИЈЕ НИ '99. ВЊЋ О ПРОЦЕНИ АМЕРИКАНАЦА ДА ЛИ ИМ СЕ НЕШТО ИСПЛАТИ ИЛИ НЕ.ДАКЛЕ КОЛИКО ЋЕ ИХ ТО КОШТАТИ,А НЕ ДА ЛИ МОГУ ИЛИ НЕ
Zoki
pre 5 godina
Kad Tadić, Đile i Šule ponovo dođu na vlast, imaće šta da rasprodaju.
gornjo zaplanjac
pre 5 godina
mi smo mala zemlja i zatlo treba nas vrh malo da bude mudriji,uredu je sa nabavkom ovih velikih sistema .treba jos nesto tu ,naprimer ako smo u mogucnosti sami da pravimo kontra mini naoruzanja koja ce u odbrani unistavati osvajacke sisteme mozemo mi to mi smo pametan narod