(VIDEO) Putin više nema milosti! Centar Kijeva je upravo sravnjen sa zemljom: Rusi hipersoničnim "cirkonima" napravili razaranje jezivih razmera
Serija snažnih eksplozija odjeknula je u centralnom delu Kijeva tokom novog ruskog raketnog udara, dok su se na meti našli centri odlučivanja i vojna infrastruktura Oružanih snaga Ukrajine, navode ruski vojni i monitoring izvori.
28.06.2026
07:10
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
VOJIN
pre 4 godine
ЛУЖИЧКИ СРБИ И ХОРДЕ ДИВЉИХ ГОТА ИСТИ КОРЕН ИМАЈУ - ЗАПИС ИСКЛЕСАН У КАМЕНУ ОД 4 С НА ЦРКВИ У ДРЕЗДЕНУ ИМА ВЕЛИКИ ЗНАЧАЈ, КОЈИ СЕ ПРИКРИВА У ИМЕ ВИШИХ ЦИЉЕВА - ПРУСКО ВОЈНИЧКО ПОШТОВАЊЕ СРБСКОГ ВОЈНИКА НИЈЕ ДОВОЉНО ПОЗНАТО !!!
Kosovojesrpsko
pre 4 godine
Nemci nisu nista naucili u dva velika rata pa izgleda traze i treci. Pre ce nestati nemacki narod nego srpski upravo iz razloga koji ovaj dobro covek navodi. Nemacka gleda na prostor bivse SFRJ kao na svoju koloniju ali, imajedan malecki problemcic, Srbi nece da budu roblje nikom. - Sto nas vise stiskate i lazno optuzujete, mi smo sve zilaviji i odlucniji, ,,Bolje grob nego rob,, nije farsa vec srpski izbor. Ja sam vernik, verujem u Boga, u srbski narod i srbsku drzavu, verujem u ljubav i slobodu, pa tako verujem i u bozji sud koji ce uskoro suditi svima nama.
cardak 75
pre 4 godine
ALO NEMCI PA MI SMO SA VAMA I DALJE U II SVETSKOM RATU.STIM STO SU DOSLA U EVROPU SA SVOJIM VLASNISTVOM PROTIV VAS DVA NOVA SERIFA!PRICA JE SAD DRUGACIJA POSTO NEMA "MIROVNOG UGOVORA NEMACKA-SRBIJA OD 45 GODINE VODITE RACUNA KO CE KOGA I KOCE KOME DOCI PONOVO NA VRATA AI SAD PO DUG OD 374 MILIJARDE EURA .MI CEMO VAS KO KINEZI MONTENEGROSE PLENITI DO GOLE KOZA.SAMO SE VI KU"CITE I SMEJTE ALI VREMENA SE MENJAJU .SRBIJU VISE NIJEDNA NEPRIJATELJSKA CIZMA NECE GAZITI:A "DONACIJE" PA TO JE OTPLATA DUGA I TAKO CE BITI!
Milutin Vranjski
pre 4 godine
Немачка је земља апсурдног нивоа менталитета губитничке нације, која функционише по принципу: !Изгубила све је битке а још води рат". Нација која је доведена у два светска рата до потпуног истребљења, нација која је измислила нацизам и геноцид, нација коју коннтролише 5% минхенских кобасичара католичке провинијенције, и нација чији се источни део нације (читај Пруси) осећа у Немачкој лагодно попут прасића у Техерану. Јеном речју, када се овоме дода и некотролисани прилив, превасходно необразованих радника исламске вероисповести, а додатно расточена економија дуготрајним трајањем пандемије ковида 19, у суштини добијамо остарелог дебелог зеца који је само обукао кожу вука - а хтео би да глуми медведа. Очигледно, антисрпска хистерија (која се пренела и на њихове савезнике хрвачине, шиптарчине и црнгорчине) даје им за "за право" да помисле да су европска "сила" - чије је главно мерило било и остало што више нанети штете Србији, Србијанцима и Србима. МОжда су и немци покушали да "закопају" филозофију непроветрене баварске пивнице али она није заборавила њих. Трули минхенски дух из прљаве пивске кригле... ипљувак пун крви.
Cika Sale
pre 4 godine
Ovo me podseca na mog Djoleta (Djokovica ) sve sto muje tezi protivnik sve je veci inadzija i neda se :-) e tako i mi sto me vise ugnjetavas sve cu vise iz inata da se borim dok me nema .