Neviđen gest u Čačku! Moravski koridor privremeno dobio novo ime zbog Vučića (FOTO)
Građani Čačka danas su na simboličan način odali priznanje predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću za ključnu ulogu u realizaciji jednog od najvažnijih infrastrukturnih projekata u modernoj istoriji Srbije.
25.06.2026
15:35
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Aleksa Žunjić
pre 4 godine
Ška kaže glavni stručnjak AV? Ove fikuse iz struke niko ne ferma ni pet posto, kad dođe AV i da dijagnozu i prognozu, to je onda to.
Penzioner
pre 4 godine
"SLEDI NAM POTPUNO ZATVRANJE? " I niko srecniji od njega. Umesto da nalaze prava resenja Kon samo preti i mraci. Kakav lud zivot u XXI veku. Cemu lockdown, cemu vakcinacija, maske, razmak i sl. a rezultat ama bas nikakav. Mi i sad osecamo negativne posledice od onog surovog zatvaranja u kuce dok su se Kon i ostali lekari seckali od jedne do druge TV objasnjavajuci zasto je sve to dobro a nas. Kako dobro kad korona i dalje vlada? Za 2 gdine se moglo iznaci neko bolje resenje a ne opet zakljucavanje.
Kasandra
pre 4 godine
Apelujem na državne organe da se pobrinu za psihučko zdravlje ovoga čoveka. Njegovo ponašanje ima sve odlike paranoidne psihoze.
Doktor pripravnik
pre 4 godine
Taко је, затварај! Ко је дошо - дошо, постављај да се је.
Aleksandrovo Novinarsko Udruže
pre 4 godine
Ako si ti „doktore" pročitao samo uvod Gajtonove Fiziologije, ja sam onda Napoleon.
sashahamlet
pre 4 godine
Prošle godine u julu mesecu kaga nije bilo vidljvih naznaka da će vakcine biti skoro dostupne govorilo se o kolektivnom imunitetu koji se stiče prirodnim zaražavenjem bilo po osnovu simptomatske ili asimptomatske forme bolesti. Više niko ne pominje takav vid imuniteta već se samo govori o imunitetu stvorenom vakcinacijom. Podsećanja radi evo teksta iz novembra prošle godine čisto podsećanja radi: Pre aktuelnog i dosad najačeg talasa epidemije imunitet na virus korona steklo je 20,7 odsto stanovništva Srbije, a najviše otpornih je među mlađima od 19 godina, pokazuju rezultati druge Nacionalne studije seroprevlencije SARS-CoV-2. Prema toj studiji, u koju su Novosti imale uvid, svaki treći, ili 31,8 odsto u ovoj starosnoj grupi ima IgG antitela, odnosno prirodno stečeni imunitet nakon što su bili zaraženi, prenosi Tanjug. Od ukupne populacije u Srbiji, najzaštićeniji su stanovnici Kragujevca, Užica, Čačka, Valjeva i Šapca. Posle Šumadije i Zapadne Srbije (23,1 odsto), po imunitetu prednjače južna i istočna Srbija sa 21,8 odsto otpornih, i Vojvodina sa 18,8 odsto, dok je Beograd, iako je jedno od najvećih žarišta od početka epidemije, naročito u ovom trećem talasu, tek na četvrtom mestu sa 16,9 odsto onih koji su razvili prirodni imunitet.
Ja
pre 4 godine
Ovaj covek ce kad tad odgovarati pred zakonom. Vise niko ne spominje one koji su prelezali koronu. Vise niko ne slominje da je u junu prosle godine rekao da je kraj pandemije a zimus da je dosta 1,5 miliona vakcinisanih. Srami se.
mihail
pre 4 godine
Postujem doktore struku i zelim im sve najbolje kao i mnogo zahvalnosti sto se trude.Medjutim, smatram da je previse straha i mera iz straha donesenih. Bolnice su punili svima koji su imali pozitivan test i pored toga sto su znali da testovi nisu pouzdani Njihove statisticke analize su se zasnivale na istim tim testovima a podaci o smrtnosti su posebna tema Kada nije bilo korone smrtnost je bila ista ili niza kako kada Zabranjujuci vrsenje obdukcije stvorili su sumnju da nesto nije tacno a svakako su stvorili netacnu statistiku na kojoj grade mere koje su pogubne za ekonomiju i zivot stanovnistva Najbolje bi bilo da su ispitali kako da se drzi distanca i higijena bez maski i da te mere sprovedu