• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: A. C.

28.07.2021

09:41

BAHATI SERVISI! Tehnički pregled poskupeo šest puta, CENA U SRBIJI UBEDLJIVO NAJVEĆA U REGIONU!

Vesti

BAHATI SERVISI! Tehnički pregled poskupeo šest puta, CENA U SRBIJI UBEDLJIVO NAJVEĆA U REGIONU!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
neko isperd kompa

pre 4 godine

Zašto ne napišete koliko je tehnički u Rumuniji,evo ja ću Vam reći 15 evrova,a osiguranje vozila za celu godinu 40 e. Zašto ne napišete kako je to regulisano u moćnoj Švajcarskoj,zašto se taj SISTEM ne uvede i kod nas,jer su nam vozila stara u proseku oko 16 godina,HVALA

Lala od Banata

pre 4 godine

Juče inspektor kaznio tehnički pregled i napisao prijavu jer nije vršena kontrola izduvnih gasova i nisu lkontrolisani diskovi tj odstupanja istih. Naj gore je onima ko0ji sada moraju da registruju automobil. Tehnički pregledi su zbunjeni sve se snima a oni više i .... Policija se postavlja krajnje nekorektno na jednoj strani traži a u javnosti priča druge stvari. HAOS

zoran

pre 4 godine

U Srbiji samo budali nije jasno da je sve poskupelo poslednjih godinu dana, a vlast nas pumpa kako nam je dobro - mnogo lažu jer mogu ovom narodu tupavom prodavati svaku priču.

Darko

pre 4 godine

Ne razumem cemu laganje? Poskupeo je tehnicki i to bi trebalo urediti.Ali standard dalejo bolji nego npr od 2000 te do 2012? Pogledajte oglase za zaposljavanje sada pisu plate koje ce ima ti zaposleni na tom mestu nema muvanja kao pre.Evo za vozaca od 60000 din pa i do preko 100000 din.Info stud pa pogledajte.

token

pre 4 godine

Super treba da kosta 50.000e pregled da se neko dobro nakrade. Ovo veze s vezom nema. za 15 min moze svako vozilo da se ispita. Putevi losi preglednost losa registracija skupa. pdv pare dajem vladi svaki problem resi kroz novac da budale ne bih vozile auto veca cena vozackog pa onda te iste budale sednu u auto i bez vozacke kakve to veze ima sa vozackim da ne bih neko jurio opet kazna novcana. Tehnicki pregled cena ............. uzas ovim pravilima ste povecali bezbednost, umesto da kazete auto delovi poput kocnice ukida se pdv i veca kontrola servisa koja radi automobile jer oni cine auto bezbednim na putevima. Svako bih ulozio u auto da je registracija 4000din i bili bih bezbedni na putu ovako krpi lepi da radi samo da prodje. Parama se ne moze resiti bezbednost jedino se moze ugroziti!!!!!!!!

NEBOJŠA

pre 4 godine

ПРОСТО,ово је пљачкашка држава,куд сама пљачка народ туд дозвољава и багри капиталистичкој да пљачка и отима од народа.један радник на техничком ''отме од људи'' данас 60 000 динара (500еу).дневница му је 25 еу.где иде разлика ???ДОКТОР БИОХЕМИЈЕ И АТОМСКЕ ФИЗИКЕ КОЛИКА МУ ЈЕ ДНЕВНИЦА???А ВЛАСНИК ТЕХНИЧКОГ ПРЕГЛАДА,ПО РАДНИКУ УЗМЕ 450 ЕУ !!!а шт нам је дао ,за тај новац???Н И Ш Т А

RaDoš

pre 4 godine

Poskupljenja, ocigledno zabranjena tema.Bacate nam prasinu u oci sa tehnickim pregledom, a sta je sa gorivom, gradjevinskim, elektroinstalacionim, termoizolacionim materijalom, pvc stolarijom, porezom na imovinu....itd...itd....Pojedina poskupljenja su i do 100%....Ako hocete da pisete ono sto zanima gradjane imate tema na pretek...

Nebojsa

pre 4 godine

Pa kad budu izbori, razjurite mafiju! Od komentara nema vajde.

Čile kg

pre 4 godine

Pa ko im je tu cenu odobrio , nemoguće da su to podigli bez odobrenja ministarstva , plus imaju proviziju od osiguranja , ranije tehnički je bio besplatan samo da uzmeš polisu od pojedini osiguravajući društava ...ovo je pljačka ovog naroda ...pre neki dan sam registrovao auto Polo i platio 26050 din . pljačka !

Stojanko

pre 4 godine

Šta nam radi ovaj Đilas, sramota više. Sve je to njegovo maslo, pokvarenjak jedan.

aleksandar

pre 4 godine

Pa koje nalozio nov zakon nego vlada. interesujeme samo dali ce neko da reaguje na ove cene sa prosecnom platom od 30.900,00 dinara. Tehnicari se ubijaju od cena i zarade sada tehnicki 6000 a ostatak registacije 9000 sa minimalnim osiguranjem katastofa....

Pročitaj celu vest

Politika

Hronika