Vučić najavio lepu vest za penzionere! Stiže novac, manje cene lekova, spomenuo i 27. jun (VIDEO)
Predsednik Aleksandar Vučić obratio se danas na izbornoj skupštini Partije ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i proletera Srbije.
08.06.2026
11:15 >> 12:30
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Miki
pre 4 godine
Prestanite bre da lazete i plasite narod.
Milutin
pre 4 godine
Ako se uzme u obzir da je oko 50% građana Srbije vakcinisano ili preležalo kovid onda ove najnovije brojke treba pomnožiti sa 2 a možda i 3,da bi se videla prava virulentnost virusa. Na početku pandemije smo mislili da će samo stare i bolesne osobe biti zaražavane a da će mladi i deca biti zaštićeni. A sada vidimo da su već i deca na udaru virusa. Sa svim mogućim zdravstvenih problemima koji virus ostavlja iza sebe. Sve da su u pitanju neke od teorija zavere one imaju najbolje "saradnike" u grupama poput antivaksera i antiglobalista i sl. Svako izazivanje nereda, onda kada nam je red najpotrebniji, ide u korist upravo onih protiv kojih misle da se suprostavljaju. Ko neće vakcinu neka nosi masku, održava ličnu higijenu, ne okuplja se u grupama. To će trajati duže, zahteva samodisciplinu na duži rok. A to nije odlika mladih. Oni po pravilu hoće sve i odmah. Dobro, eto vakcine. Ali oni "demokratski" neće vakcinu, "demokratski" hoće da se okupljaju, "demokratski" neće da nose maske. I sve tako. "Demokratski" hoće, neće, hoće neće... E, a kad bi samo znali šta je to demokratija.