Beograd sprema brutalan odgovor Podgorici: Ako zabranite Vučićeviću ulazak u Crnu Goru...
Beograd sprema žestok odgovor za više desetina osoba i potpunu promenu odnosa prema Vladi Crne Gore ukoliko ta zemlja zabrani ulazak glavnom uredniku Informera Draganu J. Vučićeviću.
26.06.2026
13:37
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
AS
pre 4 godine
ŠTA, DA KAŽNJAVATE NAS KOJI SMO VAKCINISANI I POŠTUJEMO SVE MERE? TO JE VAN SVAKE PAMETI. OGRANIČITE KRETANJE ONIMA KOJI NE POŠTUJU NIŠTA.
Nebojša Berak
pre 4 godine
Ne treba nista menjati. Narod ce steci prirodni imunitet sto je najbolje i najbrza varijanta da se resimo korone na duze staze. Nama vise ljudi umire od drugih banalnih ili pak tezih bolesti jer ne mogu da se redovno lece bas zbog korone. Prelezao sam koronu, a poenta je da lhudi na prvi sinptom odmah urade test i krenu sa terapijom, da piju antibiotik da im se ne spusti na pluca, da piju febricet ili slicno kada dobiju temperaturu i da piju 1 casu 2,5 dcl jedna kesica orthomol imuno da nadoknade minerale i vitamine, aspirin protect 100mg protiv zgrusavanja krvi 1 dnevno. Treba raditi na imunitetu jer ce se svi pre ili kasnije razboleti i to je poenta price.
Marina
pre 4 godine
To su i Svedjani pokusali, pa dok se nisu vakcinisali od prirodnog imuniteta nije bilo ni traga ni glasa. A s druge strane, zar treba svi ljudi u Srbiji da cekaju da se stvori imunitet i da obole i zbog korone a i zbog drugih bolesti??? I da jos vise umiru ljudi??? Ne moze ljudski da se ode kod lekara svoj standardnih bolesti, jer su svi lekari angazovani u Kovid ambulantama i bolnicama. Trebalo je odavno uvesti stroze mere, ukinuti sve proslave, nema nocnih klubova i splavova i radno vreme za sve do 20 sati. Kovid propusnica obavezno, jer nije u redu da vakcinisane i disciplinovane osobe ispastaju zbog nerazumnih ljudi koji sanjaju o cipovima posle vakcine. Uzasno smo primitivni i nedokazani. Koja drzava zeli vakcinama da unisti svoju naciju? Niko.
Janko P
pre 4 godine
Ovu izvedu svaki put kad treba da se pusti probni balon za neku odvratnu meru za suzbijanje slobode. Ona je bila zaduzena i za inicijativu da se vakcinisu deca, ako se secate. Ocigledno zaduzena da odradjuje posao....Naj ekstemnija...
Brutalan
pre 4 godine
Tebe treba zatvoriti i sve oko tebe koji sprovode projekat .To je globalistički plan da se uništi sav mali i srednji kapital ,a da ostanu samo korporacije koje su njihov kapital.Ti prof.medicinskog fakulteta ,ili si glupa ili si plaćena da sprovodiš njihov projekat, a naj verovatnije je da si jedno i drugo.
srba
pre 4 godine
Znate, pre nego se nesto kaze trebalo bi malo razmisliti. Uvodjenje mera posle 17 casova i to restorana, kafica i sl, a ostavljati prodavnice prehrane. Nije losa zamisao! Ali hajde malo da razmislimo realno, do 17 casova su masovna kretanja kako u prevozu tako i na ulicama, odlazak u prodavnicu prehrambenih proizvoda uglavnom je do 17 casova, odlazak na posao i sa posla je do 17 casova, druzenje na poslu je do 17 casova, skole rade do 17 casova itd, sva masovna kretanja i okupljanja su u tom periodu. Dakle, dozvolicemo sva masovna okupljanja, prevoz, skole, butike, trzne centre do 17 casova, gde je medjusobni susret i ugrozenost gradjana otprilike 5-6 miliona gradjana, a onda cemo od 17 casova zatvoriti kafice, restorane gde je mozda na dnevnom nivou oko svega 100 hiljada susreta na teritoriji cele Srbije. Kakav apsurd!
Pera
pre 4 godine
ALI imamo komunalne inspektore !!!!! Oni su zaduzeni za kontrolu i kaznjavanje!! Lakse je tuci penzionere u autobusu zbog karte koju su mozda zaboravili da ponesu .. zar ne ..?!
Ma
pre 4 godine
G-đo a mi po prodavnicama i apotekama da padamo na nos sa pohmanitalim ljudima jer nastavljamo po starom virus u prodavnicu i apoteku ne ulazi?Samo vi zatvorite ili sve ili ništa.Inače će on i dalje da kruži i te kako.
Nena
pre 4 godine
Ništa ne treba zabranjivati. Treba se ugledati na Švedsku. Dozvoliti da radi sve, ponavljati ljudima kako da se zaštite i preboljevanjem steći ćemo imunitet. Ko hoće da se vakciniše, u redu, ko neće, ne možete ga naterati. Taj koji neće vakcinu naučiće na teži način šta je kovid, ali to je njegov izbor. Dosta je bilo zabrana. Ko preživi, pričaće. Ko ne preživi, ide kod Sv. Petra.
Dobi
pre 4 godine
Kad bi sve potkupljive Vlade sveta poradile na tome, ko nas truje iz vazduha i objavile u medijima imena globalistickih satanista koji su to smislili jos 2015-te,kovid bi istog momenta nestao,svi vi a i mi to znamo a vi se pravite blesavi i ubedjujete nas da je to prirodni a ne bioloski laboratorijski agens,samo maloumnici mogu i dalje da primenjuju te mere koje ničemu ne sluze,ovde se radi o namernom političkom Bio-fasizmu koji globalisticke svinje primenjuju nad celom populacijom,samo se vi pravite i dalje blesavi ko Marice koje se ne razumeju u krivi.... i pričajte nam o zatvaranju i restrikciji dok avioni i dalje seju ono sto su naumili.