Vidovdan uoči Vidovdana: Istorijski skup u Beogradu - većinska Srbija svirala kraj blokaderima (FOTO/VIDEO)
U Beogradu je nešto posle 19 časova završen glavni program skupa "Srbija jedna porodica", kojem je, prema podacima MUP-a, prisustvovalo 207.000 ljudi.
27.06.2026
07:30 >> 19:38
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
robija za SNS mafiju
pre 4 godine
Хоће ли и Данило побећи из Србије, као што је Марко Милошевић?
Nina
pre 4 godine
Svi smo ponosni na našu vojsku i na sve što je poslednjih godina urađeno kako bi se ona ojačala i osnažile, ipak je to sigurnost svake države
Maja
pre 4 godine
Zahvaljujući velikom ulaganju u vojsku, u novu opremu sada možemo da budemo ponosni na to kako su i obučeni i opremljeni naši vojnici
Mimi
pre 4 godine
Jaka vojska- jaka Srbija. Jedno bez drugog ne ide.
Nena
pre 4 godine
Naša vojska je naš ponos i treba uvesti obavezan vojni rok!Sto pre!
Milica Milicic
pre 4 godine
U sastavu vojske Srbije je obrazovan kadar i patriote.
VRANJANAC
pre 4 godine
Šta će Nišu novi stadion kada ni postojeći nije u celosti završen? Pričate o nekim halama i neznam čega još, potrebne su ali nije to preko potrebno. Jugu su potrebne nove fabrike jer se postojeće zatvaraju. Nemogu da se načudim da su u Vojvodini toloko eksluzivne fabrike urađene ali zato na jugi nema ni promila od toga!!! Vranje osta bez fabrike cipela ( 1200 mljudi osta bez posla ) To je za tu sredinu katastrofa. Šta ste učinili da se tamo izgrade fabrike , u tim manjim mestima kako bi narod ostao a ne migrirao za Beograd pa i dalje!!! Znate vi za to odlično ali ništa ne radite. Važan vam je vaš dzep ali zato kada vam trebaju ti južnjački glasovi odlično alaprdate. .... NEŠTO JE TRULO U DRŽAVI SRBIJI!!!
Sandra
pre 4 godine
Najvisa obaveza i privilegija gradjanstva jeste da budete vojnik nase zemlje, vojna oprema jeza razliku od predhodnih godina jako osnazena i verujem da ce biti jos vise ulozeno u vojniku i opremu. Vojska Srbije je postala faktor mira i stabilnosti nase zemlje.
Jelena
pre 4 godine
Ponosni smo na naše vojne snage, na nasu vojnu opremu, na azurnost naših vojnika! Srbija je postala potpuno bezbedna država, a u isto vreme sposobna da u svakom trenutku odgovori svakoj vrsti izazova!
Maja
pre 4 godine
Stabilna i bezbedna zemlja privlaci investicije, faktor je stabilnosti, jacanja ekonomije i drugih drustvenih resursa. Sto vise ulazete u vojsku to su manje sanse vas neko napadne. Jaka vojska je stub drzave i garancija da je bezbednost svih gradjana Srbije osigurana.
Aleksandra
pre 4 godine
Vojska Srbije, potpuno spremna da brani zemlju, ispunjava zadatke. Kao stalni zadatak osposobljavanja komandi, jedinica za izvrsavanje misija, zadataka. Vojska je nas stit, nasa bezbednost.
Ana
pre 4 godine
Vojska se sve vise modernizuje i osavremenjuje i moze zaista biti na ponos cele Srbije.
Aca
pre 4 godine
Danas je nasa vojska mnogo vise opremljena i uvezbana nego pre nekoliko godina, a uz dalje ulaganje bice na jos visem nivou.
Jovan
pre 4 godine
Cela Srbije je ponosna na srpske vojnike i na vojsku Srbije.
Zeljko
pre 4 godine
Mi sada imamo najjaču vojsku u regionu, a uskoro ćemo biti i opremljeniji.
Daki91
pre 4 godine
Poslednjih 5 godina vojska je napredovala, ima novih naoružanja, najkvalitetnija oprema, više kasarni, više vojnika, i povećale su se plate vojnicima.
Njanja
pre 4 godine
Kao građanin Srbije ponosna sam na naše vojnike ć, u današnje vreme teško je odlučiti se služiti drzavi a oni su svoje živote predodredili za to.
Macan
pre 4 godine
Ovo lici na Slobine obilaske jedinica, 90-ih, pa nemojte da se sve ponavlja, sto je previse previse je...........
Mira
pre 4 godine
Ogroman napredak nase vojske, preponosni smo gradjani ove zemlje. Ljudi mogu mirno da spavaju cuva ih najbolja vojska i naspremnija.
Ana
pre 4 godine
Zuti su od vojske ostavili samo pustinju, dakle, opustosili su je do kraja. Nas predsednik je uveliko zajedno sa ministarstvom odbrane obezbedio vojsku pocev od uniforme, oruzja do vozila.
Milana
pre 4 godine
Nasa vojska je zaista ponos nase Srbije. Sve pohvale za trud, rad i pozrtvovanost.
Maja
pre 4 godine
Ulaganja u vojsku veoma su vazna, pored toga sto cuvaju bezbednost nase zemlje, mnogo puta su ucestvovali u spasavanju ljudskih zivota usled raznih vremenakih nepogoda.
Slavica
pre 4 godine
Bio sam u armiji, ono sto se desilo sa našom vojskom posle 90ih je bilo sramotno, bakarrne žice iz zidova kasarni su se krale i prodavale, drago mi je da se stanje poppravilo, i teži se još većem napretkuu..
Marijana
pre 4 godine
Od kada je Vučić na vvlasti usspeli smo da donekle izadjemo iz blata u koje nam je vojsku uglavila prošla vlast, opet imamo vojsku koja može da bude garant teritorijalnog suvereniteta i integriteta, ttrrebamo biiti veoma ponosni na svoju zemllju..
Marija
pre 4 godine
Ottac mii je bio vojno lice, video sam šta se desilo sa vojskom posle rata, sve je pokradeno, mašine su pretopljene u gvoždje koje je na kraju svakako bilo ukradeno, situacija se svvakako mnogo promenila od onda na bolje.
Milica
pre 4 godine
Svi smo ponosni na našu uvežbanu i dobro opremljenu vojsku.
Ana
pre 4 godine
Nasa vojska je uvek bila jaka i stabilna . Ponosni smo na nase junake !
sanjat99
pre 4 godine
I treba da smo svi ponosni na nase zamljake. A za to ste vi zasluzni predsednice, vi ih modernizujete, unapredjujete, dajete im na znacaju.
Jeca
pre 4 godine
I treba da budete ponosni, vojska je poslednjih godina mnogo napredovals
Tanja
pre 4 godine
Jaka vojska je jaka Srbija. Treba što više ulagati u vojsku jer je ona od značaja ne samo u slučaju rata već učestvuje u brojnim mirovnim operacijama.
Sofija
pre 4 godine
Cestitam napredak nasoj vojsci.
Era
pre 4 godine
Zahvajuljuci Vucicu nasa vojska je mnogo bolja, opremljenija, modernizovana i podignuta na jedan visi nivo, za razliku od perioda kada su takozvane demokrate bili na vlasti!
Imi
pre 4 godine
I mi smo ponosni na nasu vojsku i na nasu drzavu!❤
Aaaa
pre 4 godine
Vojsci Srbije je vraćen stari sjaj zahvaljujući državi koja ulaže u modernu, savremenu opremu. Vojska je ogledalo države, a mi smo našom i te kako ponosni.
adrijana
pre 4 godine
Na ovakav performans Srpske vojske sviki gradjanin nase zemlje treba da bude ponosan, jer je napredak evidentan.
Jovica
pre 4 godine
Nasa vojska je dosta napredovalo u poslednjih godina!
Mina
pre 4 godine
I treba da budemo ponosni na svoju vojsku, oni su stub ove drzave!
Kosta
pre 4 godine
Naša vojska nikada nije bila jača i stabilnija.
Vaki
pre 4 godine
Vojska je stub svake drzave, treba da budemo ponosni na njih!
Nena
pre 4 godine
Srbija je ponosna na našu vojsku koja je uvek tu da odreaguje kada se naš narod nadje u nekoj nevolji.
Vladimir
pre 4 godine
Mnogo rada, truda, discipline i odgovornosti je uloženo u našu vojsku koja je uvek uz narod u najtežim životnim okolnostima.
Jovan
pre 4 godine
Svi se ponosimo nasom vojskom, oni su tu da nas stite!
Rankovic
pre 4 godine
Vojska Srbije treba da bude na pijedastalu po pitanju mnogih privilegija i sva ova povecanjs i ulaganja u taj sektor su ulaganja u nasu stabilnost.