(VIDEO) Putin više nema milosti! Centar Kijeva je upravo sravnjen sa zemljom: Rusi hipersoničnim "cirkonima" napravili razaranje jezivih razmera
Serija snažnih eksplozija odjeknula je u centralnom delu Kijeva tokom novog ruskog raketnog udara, dok su se na meti našli centri odlučivanja i vojna infrastruktura Oružanih snaga Ukrajine, navode ruski vojni i monitoring izvori.
28.06.2026
07:10
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
UMRO Tito
pre 4 godine
Dali je svestan sta je izjavio ??
21VEK
pre 4 godine
Nema laganja i mitova i teorija sada u 21veku pored jasne i egzaktne analize gena, a Evropska analiza (82 evropska instituta za genetiku po uzorku krvi građana) od 2009- 2013g je uništila sve srpske laži. Pokazala je da Srbi nisu narod jer imaju najšareniju kartu gena u Evropi, a po genima su 33% Južnosloveni-Hrvati(plavo) i 13% Severnosloveni(žuto) i zamislite vi to ČAK 20% Grci(svetlocrvena), a to je očito i razlog zašto su oni odvojeni pravoslavci sa Vizantijom dok su Hrvati i dalje ostali katolici sa Papom... Srpska karta gena je najšarenija na svetu, to je đubrište gena od svih osvajača kroz istoriju... brilliantmaps.com/the-genetic-map-of-europe/ Šta vi mislite, kako bi sada bilo da se nije desio raskol Crkve u 11veku, da smo i dalje svi ostali braća i papini katolici, ma pitate li se vi to nekada? Svi su ovde zapravo Hrvati i katolici, neki poturčeno Hrvatsko cvijeće, a neki popravoslavljeno Vizantijsko smeće? Bez uvrede, samo neko mora i istinu napisati.
Fedja
pre 4 godine
Cestitam muftija.Nadam se da i neke usijane glave shvatiti velicinu i istinitost Vasih reci za dobrobit svih nas u Srbiji.
21VEK
pre 4 godine
Nema laganja i mitova i teorija sada u 21veku pored jasne i egzaktne analize gena, a Evropska analiza (82 evropska instituta za genetiku po uzorku krvi građana) od 2009- 2013g je uništila sve srpske laži. Pokazala je da Srbi nisu narod jer imaju najšareniju kartu gena u Evropi, a po genima su 33% Južnosloveni-Hrvati(plavo) i 13% Severnosloveni(žuto) i zamislite vi to ČAK 20% Grci(svetlocrvena), a to je očito i razlog zašto su oni odvojeni pravoslavci sa Vizantijom dok su Hrvati i dalje ostali katolici sa Papom... Srpska karta gena je najšarenija na svetu, to je đubrište gena od svih osvajača kroz istoriju... brilliantmaps.com/the-genetic-map-of-europe/ Šta vi mislite, kako bi sada bilo da se nije desio raskol Crkve u 11veku, da smo i dalje svi ostali braća i papini katolici, ma pitate li se vi to nekada? Svi su ovde zapravo Hrvati i katolici, neki poturčeno Hrvatsko cvijeće, a neki popravoslavljeno Vizantijsko smeće? Bez uvrede, samo neko mora i istinu napisati.
Biblija
pre 4 godine
Reče Isus, Petru: Petre ti si stena na kojoj ću izgraditi Crkvu svoju da je ni vrata paklena neće nadvladati… Zato su, Vizantiju koja je podelila Isusovu crkvu u 11veku, Osmanlije ne samo nadvladale nego i izbrisale sa lica zemlje, koju pretvoriše u Tursku. Samo su muslimani spas od tog vizantijskog i harlotskog i krivoslavnog zla, jer mira je ionako na Balaknu bilo samo tih 500g dok su oni to zlo držali u ropstvu da miruje, a posle njih je pokrenulo sve Balkanske i Svetske ratove i genocide. Neki katolički fratri su, još u 16veku dok je cela južna-pravoslavna Evropa bila u ropstvu, pisali da su Osmanlije samo "Mač Božji", koji je očistio "Bizantsko zlo" sa ovoga sveta. Neće na Balkanu biti mira, sve dok ne dođe sultan Erdogan sa vojskom, da dignu minarete i na Savin hram u Beogradu?
Biblija
pre 4 godine
Reče Isus, Petru: Petre ti si stena na kojoj ću izgraditi Crkvu svoju da je ni vrata paklena neće nadvladati… Zato su, Vizantiju koja je podelila Isusovu crkvu u 11veku, Osmanlije ne samo nadvladale nego i izbrisale sa lica zemlje, koju pretvoriše u Tursku. Samo su muslimani spas od tog vizantijskog i harlotskog i krivoslavnog zla, jer mira je ionako na Balaknu bilo samo tih 500g dok su oni to zlo držali u ropstvu da miruje, a posle njih je pokrenulo sve Balkanske i Svetske ratove i genocide. Neki katolički fratri su, još u 16veku dok je cela južna-pravoslavna Evropa bila u ropstvu, pisali da su Osmanlije samo "Mač Božji", koji je očistio "Bizantsko zlo" sa ovoga sveta. Neće na Balkanu biti mira, sve dok ne dođe sultan Erdogan sa vojskom, da dignu minarete i na Savin hram u Beogradu?
Milan
pre 4 godine
Sto ne izjavi da je KIM teritorija Srbije, ovako upakovano u oblande.
zoran
pre 4 godine
Muftija beogradski kao i njegov otac ranije, uvek je gajio zajedništvo i suživot, tako da nije čudna ni ova izjava. Kada bi svi ovako pozivali svoje sledbenike, ne bi bilo nikakvih problema!
JOVAN
pre 4 godine
Pomirenje i uvažavanje je blagorodnije za sve,čak i za one koji ne misle isto kao uvaženi muftija Jusufspahić.
Krle
pre 4 godine
Ovaj gospodin je zasluzio da ponese epitet zasluznog gradjanina. Nisu bitni nasi interesi i ciljevi vec mir i sloga u kuci u kojoj zivimo. Kosovo je kolevka srbije ali tamo zive Albanci i tu se nista nece promeniti dali to bilo nezavisno ili zavisno,dali bilo Srbija ili Bugarska tamo ce ziveti albanci.Treba nam veci cilj a to je jedinstvo i sloga,a ne ovi kriminalci koji sve ovo koriste da bi napunili svoje dzebove a bore se kao za neki visi interes naroda.
Marko Baleta
pre 4 godine
Je ovaj muftija pametan. Ko Nasrudin hodža. Reče u stilu: Bosna je kolevka svih Albanaca i Muslimana koju su se tamo rodili; Makedonija je kolevka svih Albanaca i Srba koji su se tamo rodili.... Istina je to što kaza, ali zaboravi kazati da je ta kolevka Srbija. Jasno je da su svi stanovnici Srbije građani odnosno državljani Srbije. I nitko im ne brani da se slobodno nacionalno opredijele. Lukav neki muftija.
St
pre 4 godine
Колико сам упућен европски ислам је блажа варијанта мада је често националистички и традиционаластички и чак фамилијарно усмерен и подржан таквим сентиментом, али колико сам успео да схватим изворни ислам, ислам кроз историју, и чему је макар у тој сфери ближи арапски ислам је трпељив лажно и само кад се исплати муслиманима. Надам се да није тако у случају њихових вођа овде. Можда су овде муслимани заиста толерантнији, да тако кажем, али се питам под којим условима и докле би били такви. Треба се молити за њих, не само што међу њима има добрих људи већ што Христос заповеда да свима проповедамо Њега и Његово евангелије (радосну вест) па се треба молити да они познају Христа, крсте се и постану деца Божја у Христу.
Pop
pre 4 godine
Свестан је тога да уопште није код људи здравог разума важно ни које си вере ни коме народу припадаш. Они што је важно и битно је обострано поштовање као човека како рече Патријар Павле, будимо људи. Бољитак у животу може да се једино оствари међусобним поштовањем.