• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Objektiv

09.01.2022

09:28

GDE JE TELEFON MATEJA PERIŠA? Policija sumnja na dva scenarija

Pixabay/J.Tošić/pritnscreen

Vesti

GDE JE TELEFON MATEJA PERIŠA? Policija sumnja na dva scenarija

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
AS

pre 4 godine

SVI SPOMINJU SAMO DRUŠTVO IZ SPLITA. ŠTA JE SA ZADRANIMA? REČENO JE DA SU BILI PORED NJIH I DA SU SE ČAK ČAŠĆAVALI ITD. DA LI JE NEKO NJIH ISPITAO? SIGURAN SAM DA ZNAJU DOSTA TOGA.

sara

pre 4 godine

A šta ako ga neko povezao van srpske granice, ćuti i prati šta se dpgaša!!!!.

Rale

pre 4 godine

Matej Periš je živ, jer ne postoji nijedan dokaz da mu se nešto loše desilo. S druge strane, ako se pažljivo slože sve kockice date u štampi (slučajnosti, isključenost mobilnog telefona, snimci kamera, izjave svedoka, ...) ima puno razloga da se veruje u to. Pa gde je onda on sada? Najverovatnije nije više u Srbiji. Ako je po izjavi njegove devojke šest meseci planirao doček Nove godine u Beogradu to treba da bude putokaz u njegovom pronalaženju. Sve ostalo treba uzeti sa rezervom.

Pročitaj celu vest

Politika

Hronika