Hrvati povukli novi skandalozan potez: "Da li je ovo nastavak osam Plenkovićevih uslova?"
Poslanik i lider Demokratske narodne partije (DNP), Milan Knežević, tvrdi da je odbornik stranke Ranko Milić "ekspresno stavljen na hrvatsku crnu listu" jer je prošle nedelje u podgoričkom parlamentu rekao da je bio učesnik dubrovačkog ratišta.
24.06.2026
06:58
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Predragm
pre 4 godine
Njenog brata su ubili mafijasi pa se nada da ce je kapetan Dragan zastiti. A on bez prebijenog dinara nasao ko ce da ga izdrzava. Izgubice i on glavu zbog nje mafija ne prasta.
Botovi komentiraju za parizerr
pre 4 godine
jebala vam ta zlocinacka guba svima iz informera mamu u usta i fasista vucica ruska vojska nema ni za hranu
Dule
pre 4 godine
Капетане, желим вам сву срећу и нека ове године дође и принова у ваш дом.