Likvidacija Zelenskog, a onda nuklearke! Putin sateran u ćošak povlači najstrašniji potez - ratni jastrebovi su doneli odluku
Ruski zagovornici najtvrđe linije traže od predsednika Rusije Vladimira Putina da odustane od diplomatije i drastično pojača rat protiv Ukrajine, piše Rojters, posle serije ukrajinskih napada dronovima na Moskvu, Sankt Peterburg i Krim, kao i smrtonosnih napada na putničke autobuse.
27.06.2026
06:02
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Ja
pre 4 godine
Prednost prilikom zasposljavanje u javnom sektoru? Znaci ako neko zdravstveno nije sposoban da sluzi vojsku ne moze da radi u javnom sektoru.
Pitanje
pre 4 godine
Hoce i ovo malo mladih da oteraju iz drzave ili u rat. Nedostatak vojske se javlja jer vojnici masovno daju otkaze i cesto i odlaze iz Srbije, jer su im male plate.
Ja
pre 4 godine
Prvo deca politicara i politicari koji su devedesetih dezertirali.
Iii
pre 4 godine
Прво и основно ко не одслужи војни рок не може да добије дозволу за држање и ношење наоружања, а самим тим не може да буде полицајац, као ни на пример комунални милицајац јер има приговор савести! Поготово не може да буде ловац!
Ana
pre 4 godine
Podrska za Aleksandra Vucica i predlog za uvodjenje obaveznog vojnog roka. Zivot u kasarnama se treba vratiti. Srbija je jaka i stabilna zemlja i treba imati vojsku. Takodje to je dobro za svakog mladog muskarca.
Merima
pre 4 godine
Nekada je bila čast služiti vojsku a danas mnogi sa prezirom pričaju o tome jer ne žele obavezu i da se odreknu lagodnog, besciljnog života.
Milica
pre 4 godine
Zaista je ovaj predlog služenja vojnog roka nešto što svi moramo pozdraviti i podržati jer je to važno kako za državu tako i za mlade koji uludo provode svoju mladost vrlo često odajući se raznim porocima.
milan
pre 4 godine
bravo svaki muškarac srbije treba da ima vojnu obuku ma kako se on zvao
Dragan
pre 4 godine
Sasvim dovoljno da se za 90 dana obuče vojnici da rukuju sa naoružanjem.
Magic
pre 4 godine
Ako Vojni i državni vrh smatraju da je neophodno da se uvede obavezan vojni rok,neka tako i učine jer ipak su oni kompetentni da procene situaciju i potrebu države.
Gagi
pre 4 godine
Nije ovaj rok dugačak i neće biti toliko teško da se izdrži. Mi smo bili po godinu dve dana u vojsci pa smo izdržali.
Marija
pre 4 godine
Smatram da je dobra stvar služiti vojsku jer ipak tu se steknu neke navike, rutina. Sve je podređeno disciplini i radu.
Zoran
pre 4 godine
Obavezan vojni rok treba da se vrati.
Elena
pre 4 godine
Sve ima svoje prednosti i mane ali koliko možemo videti iz priča naših roditelja vojska u njima budi samo lepe uspomene koje rado prepričavaju.
ZELJKO
pre 4 godine
Sticanje znanja i veština kao i odredjenih navika i obaveza - sve to vojska sa sobom nosi.
VesnaP
pre 4 godine
U potpunosti se slažem za uvođenje obaveznog vojnog roka od 90 dana. To je nešto neophodno svakom muškarcu i samo da kažem da govorim kao majka muškog deteta koji će istu služiti.
Leptir
pre 4 godine
Ako ima potrebe da se uvede vojni rok, treba to uraditi. Vojska je odbrambeni stub jedne zemlje.
Dejana
pre 4 godine
Povratak je vojnog roka je veliki uspeh za nasu zemlju!
Stefan
pre 4 godine
Koliko god da je vojni rok nije mnogo jer se u vojci moze svasta naučiti!
Jole
pre 4 godine
Vojni rok nije trebao uopste biti prekinut, bravo za nasu vlast sto vraca sve u normalu!
Luna
pre 4 godine
Podrzavamo ideju da se uvede vojni rok