Sankt Peterburg napadnut sa teritorije NATO! Rusi objavili stravične vesti: Upravo su prešli sve crvene linije
Stalni predstavnik Rusije pri OEBS-u Dmitrij Poljanski upozorio je da se Evropa, prema oceni Moskve, približava opasnoj granici direktnog sukoba sa Rusijom, jer se evropske države sve dublje uključuju u rat u Ukrajini.
26.06.2026
00:00
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Popaj
pre 3 godine
Sećam se cene stanova iz 90 tih, kada su iznajmljivani izbeglicama. 3x veće nego za ostale. Sada ti isti ili hvale Ruse, ili opanjkavaju. Došlo vreme, sve se preokrene...
bube
pre 3 godine
Rusi su naša braća i nemojte da prema njima postupate neljudski.
mimi
pre 3 godine
Nisu Rusi krivi,već alave stambene agencije,koji su im tražili stanove u 90% slučajeva.Agencije su maznule debele provizije.Ako koga treba bojkotovati to su agencije.Valjda će i Rusi shvatiti da ih treba izbegavati,da se treba cenjkati i brzo će se situacija dovesti u red.
Malo skromnosti nije na odmet
pre 3 godine
Gledajte na Jutjubu ove koji su pobegli ovamo i na svom Jutjub kanalu pljuju svoju zemlju, Putina i "njegov rezim", pa cak imaju i zamerke na neke nase obicaje i nacin zivota. Treba da im ljudi objasne kako ovde stoje stvari, da ne bude nesporazuma.
Rade
pre 3 godine
Nisu krivi Rusi, krivi su naši alavi stanodavci, koji naše izbacuju da bi odrali Ruse. Pitao bi ih da li plaćaju državi porez, za te izdate stanove ? ? ? ? ? ?
regler
pre 3 godine
To sve smrdljivi vucicevic izmislja ..
Milovan
pre 3 godine
Sećam se kada su proterani Srbi iz Bosne i Hrvatske dolazili u Srbiju. Isto su porasle cene stanova za izdavanje u Beogradu i Srbiji. Isto tako I sada.I sada Rusi krivi sto srbijancima nikada dosta para. Oca bi izdali za pare.I onda se cudimo sto nas svi mrze. I zaslužili smo.Pa kada je bila Oluja i 250000 proterani ysrba preslo u Srbiju.Srbi su odmah preprodavali gorivo po duplo ceni. Ljudi spasavaju zene i decu a srbijanski im gume kozu sa leđa. Nemate stida ni malo. I opet Rusi krivi sto gazde podižu stanarinu. Zbilja inteligentno.
ratko
pre 3 godine
sa tim treba policija i pravosuidje da se pozabavi sa tim bahatim stanodavcima ,zakon da stanarina ne moze da bude veca od normalne sume a to neka vidi drzava dosta stoke profiterske,prodali imanje pa dosli u Beograd da pokupuje stanove i onda prave ovo sto prave,da ne nabrajam odakle
Miki
pre 3 godine
Zanimljivo je sto sada nasi ljudi ne vole siromasne Ruse.Bas lepa propaganda da proteramo bracu zarad crnoputih varvara koji su bez svojih zena okupirali Srbiju.Oni su dobri plemeniti , a Rusi su losi jer nisu siromasni i sto rade.Boze mili svi smo glasali za liberalnu ekonomiju u kojoj moral nije bitan vec novac.Zasto sada vi u novinama protezirate one koji su pusteni u Srbiju kao priplodni bikovi da poislame EU i nas takodje , a smetaju nam pravoslavni narodi koji su dosli ili pobegli iz rata zajedno sa svojim porodicama i imaju sta da jedu i nista ne traze za uzvrat.Ja se varavara plasim, verovatno se plase i zene i zenska deca u Beogradu kad se uvece vracaju same sa posla.Mislim da nije istina da se ne moze zatvoriti granica sa Makedonijom i Bugarskom?!Tu je i podmukla politika EU koju je nasa vlast prihvatila.