• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

21.05.2023

21:01

KAKO TO MISLIŠ USTANEMO I KAŽEMO "DOBAR DAN"? Od kada su profesori prestali da se poštuju - Objava na društvenim mrežama izazvala HAOS

ATA images

Vesti

KAKO TO MISLIŠ USTANEMO I KAŽEMO "DOBAR DAN"? Od kada su profesori prestali da se poštuju - Objava na društvenim mrežama izazvala HAOS

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
AS

pre 3 godine

USTAJALI SMO I POZDRAVLJALI SVAKU STARIJU OSOBU BEZ RAZLIKE DA LI JE NASTAVNIK, UČITELJ, DIREKTOR, NEČIJI RODITELJ, TETKICA SA KNJIGOM OBJAVE.... BILO KOJA STARIJA OSOBA POŠTUJUĆI NJENE GODINE. IMALI SMO NEKO MERILO VREDNOSTI I POŠTOVANJA. OVO DANAS JE KATASTROFA. NIŠTA IM NIJE SVETO I VREDNO.

mil

pre 3 godine

Odavno ova pitanja postavljam medijima.Od kada su deci data sva prava, a oduzete im obaveze i odgivornosti krenuli smo na dno.Recite mi, da je dete ubica iz Ribnikara imalo obaveze i odgovornosti za svoje postupke da li bi se ovo desilo?

Ucenik

pre 3 godine

Imam jednog nastavnika koji trazi da mu ustajemo, kada sam ga pitao zasto mu je to bitno nije znao da objasni.

Politika

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Hronika