Sve je bilo spremno da Mladića dovedu u Srbiju! Otkriveni detalji: Vučić dao punu podršku, avion i VMA bili u pripravnosti, ali... (FOTO)
Srbija je uz punu podršku predsednika Aleksandra Vučića preduzela sve diplomatske i pravne korake kako bi generalu Ratku Mladiću omogućila lečenje i dostojanstvene poslednje dane u krugu porodice, ali je vest o njegovoj smrti pretekla formalne odluke Haškog mehanizma.
27.08.2026
23:43
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Mustika
pre 2 godine
Svaka sila koja je rečeno sa mesta nestanka, može da se proveri datum slikana na mobilnom. Ukoliko nije sa datum nestanka, šta posle?
Rade
pre 2 godine
Auuuuu,, veliki stručnjak !