Šok u Utisku nedelje! Jeziv poziv na linč Dragana J. Vučićevića (VIDEO)
Izjava jednog gledaoca u programu uživo izazvala je burne reakcije na društvenim mrežama, nakon što je govorio o šutiranju glavnog urednika Informera Dragana J. Vučićevića i pozvao se na raniji incident.
08.06.2026
08:10
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Abe
pre 9 godina
Kako je krenulo, kad kupujemo namirnice za ručak kupovaćemo i šporet na kom ćemo ga skuvati, a potom baciti zajedno sa ostacima ručka. Nije svuda to tako, ali kod nas država dozvoljava da tako bude.
Goks
pre 9 godina
To je vec odavno na zapadu tako!
Dusan
pre 9 godina
Imam ves masinu EI nis jos uvek radi.Takodje imam i ves masinu pre desetak godina kupio Gorenje koja jos uvek radi i nije se kvarila dok EI nios bila u kvaru 2-3 puta zbog guma koje je pojeo prasak. A kupio sam pre godinu ipo gorenje mikeo talasnu i riknula posle 15-16 meseci.Znaci sve st kupujemo u zadnjih 5-6 godina na ovamo odma crkava posle isteka garancije ili u garantnom roku.Imam dva zamrzivaca Simens I elektrolux stari 20 god i nikada nisu bili u kvaru.Kada se kupuju pravi brendovi to traje ,a ove leve marke to brzo riknjava.
zoran miljkovic
pre 9 godina
Уређаји се праве за потрошачка друштва, где се сваке две године мењају ствари и замењују, савременијим техничким решењима, ко је крив Србији која иде сто година иза потрошачког друштва, а постоје још полуписмени који нас гурају у наручје Русије, јер им цивилизован свет не одговара, јер не могу да га прате, већина уредника штампаних медија је полуписмена у АИТИ сектору, тако да је њима плајваз још најдраже средство писања.
Vladimir
pre 9 godina
Pa šta! Koliko smo ih platili toliko i traju...
janko
pre 9 godina
A uhvatili se samo za VW. Svi varaju.
VladimirR
pre 9 godina
Sve danas kraće traje. Brakovi, dobra deca, posao, čak i vođe navijača .....
nikolalondon
pre 9 godina
Ako vam je za utjehu ne prave samo vama , vec i nama u Engleskoj u to duze vrjeme. Nikad vise u kuce necete-mo unjeti vesmasine koje ce trajati 20 godina. To nije u interesu proizvodjacima sa zapada.
Deda Zvonce
pre 9 godina
Шта је ту чудно? Па фабрика која је произвидила ,,Ободин" фрижидере морала је да пропадне кад код мене њихов фрижидер ради више од 40 година!
Aca
pre 9 godina
Pa to je apsolutno poznata stvar, sa svom tehničkom robom. Ista stvar je sa automobilima, koji poput mobilnih telefona imaju rok trajanja(ne kvare se dok su pod garancijom), a nakon toga kreće igranka, gde deo po deo programirano počinje da otkazuje. To je na zapadu već sažvakana stvar, tako da oni kola, koja su pri isteku garancije, prodaju i uzimaju nova. Nažalost, većina tih automobila završi na našim putevima, a ljudi koji izdvoje neki novac, gde misle da su jako dobro prošli prilikom kupovine, krenu da kose čupaju kad isti počnu da pokazuju svoje pravo lice. Kako je to moguće, upitaće se mnogo ko. Vrlo jednostavno, kompjuter je umešao prste u sve što ima veze sa tehnikom, tako da sve ide preko njega. Lako je bilo šta programirati da traje određen period, a da nakon njega jednostavno prestane da radi. Zato vas npr. Golf 3 nikad neće ostaviti na putu, a niti baciti u ogroman trošak kad mu nešto zafali, a neki novi napucani 'svemirski brod' još kako hoće. Zato će ovaj moj Android, na kome ovo tipkam, kroz godinu, godinu i po da završi u kanti za otpatke, a Nokia moje majke, stara deset godina, će i tada da šljaka kao da je tek uključena.
miki
pre 9 godina
Odlika potrošačkog društva-kupuvati,kupovati,kupovati...........
ruza
pre 9 godina
imam stari gorenje sporet i mukica radi na leru ali radi. a dobila sam pre 2 godine koncarov sporet izginuh menauci mu gume na rerni.emajl mu je popucao i oko ringli i u rerni..jedva cekam da ga izbacim jer ga ni ovlasceni servisi nece kao nije oriinal.ne znam sta to znaci ali a nemam snage da se krljam.sa njima.i fiskal i garancia nie dovoljan argument da ga priznaju. jeste da ta prodavnica vise ne postoji gde je kupljen.i tako u nedogled.
Djole
pre 9 godina
Imam zamzivac obodin cetinje 35 godina radi bez problema samo jednom dopunjavan gas. Motor nije diran uopste nikad. tu firmu su ugasuli kao i vecinu drugih firmi posle 5oktobarske prevare. Gorenje frizider kupljen pre 3 god pokvario se 6 mes posle isteka garancije. Kaze majstor ne mize se popraviti cevi korodirale i istrulile u zidovima tako da to niko ne moze popraviti