(FOTO) Počinje veliki svetski rat! Iran ka Ukrajini okrenuo najstrašnije rakete: Ono što je vojska objavila najavljuje nezapamćeno krvoproliće
Kanali povezani sa iranskim Korpusom čuvara Islamske revolucije (KSIR) objavili su mapu dometa iranskih balističkih raketa i upozorili predsednika Ukrajine Volodimira Zelenskog da se cela teritorija njegove zemlje nalazi u njihovom dometu.
26.07.2026
06:15
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
darko
pre 7 godina
Pa to je redovna pojava u Idea Marketima,
Maja
pre 7 godina
To je ustaljena praksa u svim marketima.Ne prodje ni jedna nabavka da mi se to ne desi.Zato sad stalno gledam račune.Problem je što nemam uvek vremena.Moram prvo robu odneti u automobil pa se vratiti do rafa da proverim cenu.Prošli put sam batalila sve,imala sam sladed i neke smrznute stvari.Dok ja izadjem na kraj sa njima....
Zlata
pre 7 godina
Ovo je kradja od strane ,lično ,sefa Vera a ne kompanije.Sef prijavji kroz nivelaciju cena koliko ima komada a onda na kasi NE UMANJI CENU i artikal prolazi po visoj ceni.Tu razliku stavlja sebi ,licno u dzep.U isto vreme ,namame potrosace sa nizim ,otstampanim cenama ispod artikla .Naravno ,direkcija sa ovim mahinacijama nema nista vec sef objekta krade licno za sebe.To rade i sefovi jako cesto u Amanu !
SS
pre 7 godina
Zato se i zove super overio.
Julijana
pre 7 godina
Ako ne gledaš, tako prođeš... U Maskiju sam nedavno kupovala robu na merenje, neko povrće... Vaga je bila nameštena na 0,128 gr više... Ljudi su ladno merili svoje, iako sam rekla da vaga ne pokazuje 0,00... Dok su stigli odgovrni, do tog vremena je barem njih desetoro izmerilo nešto, i sve uz komentar: nije mi stalo do 10-15 dinara!!! Meni su na kasi odbrojali mojih 54 dinara, bez ikakvog storna ničeg...izvadila kasirka pare i dade mi natrag... A ono što su pre mene, ko zna koliko njih, merili robu i plaćali više...e to me zanima gde je otišlo?