Odjekuje poruka Parandilovićevog dede! Stigao na skup u Beograd da podrži Vučića, pa se obratio unuku - Pozivam ga... (VIDEO)
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
27.06.2026
10:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Brka
pre 4 godine
Možda ste poglrešili broj, ali ste dobili onog kog ste tražili.
IT strucnjak
pre 4 godine
Koga vi uveravate? Kome prodajete maglu? Kako nas niste ugrozili? Ako mi kupimo broj, to je nasa privatna svojina, a ne vasa, ne drzavna. Da vidimo sta ce reci "Zastitnik" potrosaca i ne samo on, vec i drzava. Zar nije dovoljno sto se u svim medijima toliko, moram reci "urla", u vezi vakcina i vakcinisanja, pa treba i da uznemiravate i na ovaj nacin? Ako vec ljudi ne polazu pravo na svoj broj, privatni, licni, telefona, neka imaju apsolutno pravo, nad svojim zdravljem i zivotom. Lecite u drzavnim bolnicama vakcinisane, koji obole, ostale prepustite sebi, posto ne dozvoljavaju da im se preventivno pomogne. Drzava je izgleda nemocna u "ubedjivanju" gradjana u istinu vezanu za virus i vakcine, cim pribegava ovakvom pritisku. Neka kaze svoja saznanja o tome, ko to "lozi" narod. Valjda ce narod u celom Svetu jednoga dana, uskoro, saznati PRAVU ISTINU vezanu za virus i sve oko njega. Da vidimo, koliku su drzave tu jake. Licno, vakcinisan sam, sa logikom da, ako je sve to laz, neka bar neko ima koristi od toga, da se szna istina, a ne da ispastam zbog svoje tvrdoglavosti.
Grkuapsu
pre 4 godine
Operater je PREPORUKU shvatio kao OBAVEZU! Neprofesionalno, prvo su morali da kontaktiraju pretplatnike, pa onda da šalju SMS.
Raka
pre 4 godine
Opet sw udario na inat srbina. E pa necu se vakcinisati, hocu da umrem radije. Narodu na medijima yreba objasnjavati sta istinski jetsw kovid i kako funlcionise nas siatem u kom ime opeeme a nema ljudstva. Ispricati im protokol u kovid ambulanta a objasnti zasto nema ru snimka pluca, CRP i Ddimer. Zasto je javni podatak u HR da 30% od umrlih je vakcinisano a ne kao kod nas niko. Zasto na respiratorima je amrtnost 98%. Zasto lekari kazu da nw znaju sta je ova bolest. Zasto sw nw kaze da vakcinisani smatraju da su zasticeni i da ih bas briga ako sire virus. Zasto karton za decu na raspustu da ne idu u kafic u 22.00 a moja porodica se zarazila u Sudu gde nema kartona u sobi od 30m2 i 15 ljudi unutra. I sl.
Rade R
pre 4 godine
Kakav je problem sa ovim porukama!? Neko želi da nam olakša da se prijavim za vakcinu a mi "preplašeni za lične podatke"! Ja sam primio tri vakcine preko e-uprave! Ne vidim šta je sporno prijaviti se SMS-om! Gluposti!
cvilidreta
pre 4 godine
Svi postojeći operateri su slali sms-ove sa Batut-om u potpisu. I sve ih treba tužiti. Obaveštenja jačine opštedruštvenog značaja i nivoa nacionalne bezbednosti (i zdravlja) se šalju samo i isključivo javno, putem medija širokog spektra - radio, televizija, dnevne novine - a ne privatnim putem (bilo sms bilo e-mail). I ko će sada od nadležnih da istupi napred povodom ovog problema...? A, da - znam : zove se NIKO