Ana Nikolić već neko vreme pokušava da popravi odnose sa bratom Milanom koji je jedno vreme bio i njen menadžer.
Ana Nikolić rođena je 1978. godine u Jagodini, a detinjstvo je provela u Paraćinu. Odrasla je sa majkom Miljanom i bratom Markom, dok joj je otac preminuo kada je bila devojčica.
Kada se pevačica našla u žiži skandala nakon što ju je partner krvnički pretukao mnogi su se zapitali gde se nalaze njena majka i brat? Naime, Anin brat Milan godinama je bio njen menadžer, ali su pre nekoliko godina prekinuli saradnju.
– Brat je bio uz mene i hvala mu na tome, podržao me je, živeo je moj život, a to nije lako. Moram da kažem da sam između posla, novca i brata izabrala brata. Ljubav prema Tari je ista kao prema bratu Marku. Iako smo sada ljuti jedno na drugo, mi smo sestra i brat i volimo se – rekla je Ana svojevremeno u emisiji Premijera Vikend Specijal, dodajući da oboje rade na popravljanju odnosa.
– Trenutno smo u lošim odnosima i ne razgovaramo jer se ponašamo kao dve tvrdoglave mazge. U jednom trenutku me je pretvorio u biljku, a ja biljka ne mogu biti. Između posla, para i brata, izabrala sam brata. I njega volim isto kao što volim Taru. Popravljamo odnos i biće okej, ali ko će vratiti vreme kada sam skidala 50 kilograma, a ćerku čuvale dadilje? Nije mogla da ide sa mnom svuda jer ima svoj ritam.
Ana Nikolić govorila je i o traumama koje je doživela od brata koji je profesionalni fudbaler.
– On je uvek bio precizan u svemu, sve u tajmingu i vremenu. Osećala sam se kao da sam na vojnoj vežbi. Kada mi kucne na vrata sobe pred koncert u određenom ritmu, to je taj čuveni zvuk… Dogovorili smo se u 12 sati na recepciji, a ja već spremna. Meni dođe da poskidam sve i legnem: ''Evo, nema koncerta'' – izjavila je Ana Nikolić i dodala:
– Ja sam 25 godina živela u konstantnoj tenziji. Moja tolerancija na frustraciju nije opala – ona jednostavno ne postoji. Ko mene može da toleriše – može, ko ne može… Nisam više za to.
Pevačica Mia Borisavljević se osvrnula na skandal između pevačice Ane Nikolić i njenog partnera kompozitora Gorana Raleta Ratkovića i poručila da njena koleginica mora da se dozove pameti.
Ana Nikolić podelila je na društvenim mrežama slike iz detinjstva, a jedna od njih posebno se izdvojila budući da su u prvi mah svi pomislili da je na njoj pevačicina ćerka Tara Đurić.
Pevačica Ana Nikolić ponovo je uspela da izazove buru na društvenim mrežama, ovoga puta snimkom na kojem izvodi neobjavljenu pesmu "Ja samo ličim na nju".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pevačica Mia Borisavljević se osvrnula na skandal između pevačice Ane Nikolić i njenog partnera kompozitora Gorana Raleta Ratkovića i poručila da njena koleginica mora da se dozove pameti.
Uhapšene su tri osobe koje su osumnjičene da su ubile vlasnika piljare na Karaburmi, a pronađen je i deo novca koji je, kako se sumnja, odnet iz stana ubijenog.
Skandalozan snimak podeljen je na društvenoj mreži Iks, a na njemu se vidi šta ustaše danas rade u Šibeniku dok Srbi tuguju i oplakuju žrtve zločinačke akcije "Oluja".
Milivoje Ivanišević, predsednik Instituta za istraživanje srpskih stradanja u 20. veku, objavio je u Novostima članak pod naslovom "Vučiće i Kunovci su ubijali jer su Srbi" u kom je obelodanjen kompletan spisak žrtava ustaških zločina tokom Drugog svetskog rata i u ratovima devedesetih.
Danas se obeležava godišnjica početka hrvatske vojne ofanzive "Oluja", započete 4. avgusta 1995. godine, tokom koje je izvršen najveći egzodus srpskog civilnog stanovništva u Evropi nakon Drugog svetskog rata.
Pripadnici policije pronašli su deo novca za koji se sumnja da je ukraden nakon ubistva vlasnika piljare Radivoja G. (73) sa Karaburme, a koji je bio zakopan u zemlji.
Protiv Nišlijke A. P. (25) po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Nišu podneta je krivična prijava zbog teškog dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja jer je 19. jula na ulazu u Gadžin Han izazvala udes u kojem je smrtno stradala njena četrdesetčetvorogodišnja majka.
Osnovni sud u Nikšiću potvrdio je optužnicu nikšićkog Osnovnog državnog tužilaštva kojom se biznismen Aco Đukanović tereti za krivično delo nedozvoljeno držanje i nošenje oružja i eksplozivnih materija.
Nezapamćeno nasilje odigralo se u nedelju prepodne u Lazarevcu, kada je za sada nepoznati muškarac brutalno napao i opljačkao stariji bračni par u njihovom porodičnom domu.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Glumac Dragiša Milojković, koga će publika zauvek pamtiti kao Milutina iz serije "Seljaci", biće sahranjen u utorak, 4. avgusta, na Gradskom groblju u Jagodini.
Nakon kupovine namirnice obično razvrstavamo tako što proizvode poput jaja, mleka i putera odmah stavljamo u frižider, dok ostale ostavljamo u ostavi. Međutim, sedam namirnica za koje mislimo da mogu da stoje na sobnoj temperaturi ipak treba čuvati u frižideru.
U raskošnom svetu osmanskog harema mirisi su imali mnogo veću ulogu od običnog ukrasa - predstavljali su znak elegancije, prestiža i ženstvene privlačnosti, a evo kako je mirisala moćna Hurem.
Visoke temperature mogu ubrzati rad srca i kod potpuno zdravih osoba, ali ako se uz puls iznad 100 jave otežano disanje, bol u grudima ili vrtoglavica, potrebno je što pre potražiti savet lekara.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.